תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קרינסקי-גוטליב - מובילה בתמ"א 38 בדירוג ארצי ורמת גן לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

בשש השנים האחרונות, מאז תיקון 2 ב לתמ"א 38 ,סיימה חברת קרינסקי- גוטליב את ההריסה והבנייה של שבעה בניינים בגוש דן ומסרה אותם לידי הדיירים. במקביל, ישנם שבעה בניינים נוספים שהחברה כבר נמצאת בשלב הבנייה שלהם, ועוד 20 בניינים הנמצאים בשלב הוצאת ההיתרים לטובת פרויקטים של התחדשות עירונית. בכל אחד מהפרויקטים הללו אחראית קרינסקי- גוטליב על התהליך בשלמותו, החל משלב החתימה על ההסכם עם הדיירים והוצאת ההיתר מהרשות המקומית, דרך התכנון האדריכלי וכלה בבנייה עצמה.

החברה פועלת אמנם שש שנים בלבד בשוק המקומי, אבל ההצלחה שלה מתבססת על ניסיון רב שנים של הבעלים שלה - אריה גוטליב, אשר הקים את חברת גוטליב אחריות בבניה לפני למעלה מ-20 שנה ויואב קרינסקי, אשר פועל כבר שנים רבות בעולם יזמות הנדל"ן, והוא משמש במקביל כשותף בחברת אקרופוליס. עמית גוטליב ועומר גוטליב, משמשים כסמנכ"לים בחברה המשותפת.

מדוע בחרתם לשתף פעולה ולהקים את קרינסקי-גוטליב? קרינסקי: "הגענו מעולמות שונים, אך בו בעת הם קרובים זה לזה - אני הגעתי מעולם היזמות ומשפחת גוטליב מעולם הביצוע והיזמות. הבנו שהחיבור שלנו ביחד יוביל לסינרגיה שתתן ערך רב. בתחום ההתחדשות העירונית, ישנם חסרונות בלהיות חברה קבלנית העובדת עבור אחרים, ואילו להיות חברה יזמית בלבד, גם זה לא מצב נכון לפעול בו. הודות לחיבור בינינו, אנו יכולים להוביל פרויקט משלב התכנון והייצור שלו ועד שלב הביצוע ומסירתהדירה, כאשר אנו שולטים שליטה מלאה בכל חלקי התהליך".

מה היא בעצם הבעיה בחברה שעוסקת רק ביזמות או רק בבנייה? "אם אני חברה יזמית בלבד, אני לא יכול להבטיח שהתמורה הסופית תהיה ברמה הרצויה. כלומר, שהבניין יהיה ברמת הגימור המתאימה ושהפרויקט יעמוד בלוח הזמנים הרצוי". עמית גוטליב: "חשוב להבין כי אין היום קבלני ביצוע טובים שהם פנויים לפרויקטים בתחום, לכן במצב כזה השאלה היא עד כמה מתפשרים על התוצר הסופי. אנו רוצים להבטיח ללקוחות שלנו שהם יקבלו את הבניין באיכות הגבוהה ביותר ובזמן המובטח, כאשר כל התהליך נמצא תחת האחריות והשליטה שלנו". קרינסקי: "בכל פרויקט אנו מרחיבים את הידע ואת המיומנות שלנו. זה נכון עבור כולם, מהצוותים בשטח ועד אלינו, המנכ"לים והבעלים, כולנו משתפרים מפרויקט לפרויקט. לעומת זאת, אם היינו חברה יזמית בלבד, כזו שעובדת עם מספר קבלנים על פרויקטים שונים, הידע הנובע מהניסיון שלנו לא היה נצבר. במקרה כזה, היינו חוזרים בכל פרויקט לנקודת ההתחלה. בנוסף, יש לנו עשרים פרויקטים בעיר אחת, מציאות נדירה המאפשרת לנו להעביר את מנהלי העבודה ומנהלי הפרויקטים מאתר לאתר. כך ישנה עזרה הדדית ושיתוף ידע, המסייעים לפרויקטים להצליח".

היכן אתם פועלים? "אנו פועלים ברמת גן, תל אביב ורמת השרון. היתרון הגדול שלנו הוא שאנו לא מתפרסים מעבר לגוש דן, אלא מעוניינים להישאר רק בערים האלה, למרות שיש לנו המון הצעות מערים אחרות". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988