תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קבוצת בוני בניין - מובילה בתמ"א 38 ברעננה לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית ו100 dun's

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

אלון מידן, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הקבוצה, מסביר מדוע נכנסה הקבוצה לתחום ההתחדשות העירונית, מספר על הפרויקטים השונים של החברה ומסביר אילו תכונות צריך כדי להצליח בתחום. ב-45 השנים שחלפו מאז שחיים מידן הקים את קבוצת בוני בניין, בנתה הקבוצה מאות מבנים המשתרעים על שטח כולל של מעל חצי מיליון מ"ר. החברה פועלת בכל תחומי הבנייה בישראל - בנייה פרטית וציבורית, כולל בנייני מגורים, משרדים, בתי-ספר, בתי-חולים, היכלי תרבות, מתנ"סים ואולמות ספורט. לחברה תקן ISO 9001, יש לה סיווג ג' 5 (בלתי מוגבל), והיא מדורגת בדירוג גבוה של BDI ודן אנד ברדסטריט בכל הקשור לאיתנות פיננסית. לפני כ-11 שנים נכנסה החברה לתחום ההתחדשות העירונית, ובאחרונה גם לתחום של מחיר למשתכן, ויחד עם התחומים להקמת מבני ציבור ותעשייה ומסחר, פעילות החברה נותנת מענה לכל הצרכים המגוונים של לקוחותיה.

מדוע נכנסתם לפעילות בתחום ההתחדשות העירונית? אלון מידן, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הקבוצה: "זה תחום שאנו מאמינים בפוטנציאל הגדול הטמון בו. אנו מדינה קטנה עם היצע קרקעות מאוד מוגבל. לעומת זאת, בתחום ההתחדשות העירונית יש מאות-אלפי בניינים שזקוקים לחיזוק. הבנו כבר בתחילת הדרך שבתחום הזה טמון העתיד של ענף הבנייה".

מה היה הפרויקט הראשון שביצעתם בתחום? "הפרויקט הראשון היה ברחוב מכבי 5 ברעננה.זה היה פרויקט של חיזוק המבנה ותוספת של קומה וחצי, והוא נעשה עוד מכוח התיקון הראשון לתמ"א-38 . הפרויקט הבא שיזמנו ובנינו היה ברחוב בר-אילן 42 , ברעננה, ובקרוב נתחיל בעבודה בשני בניינים נוספים, גם הם ברעננה: רחוב מכבי 22 ורחוב בורוכוב 35".

מה אתם צופים להמשך הדרך? "יש לנו עוד פרויקטים רבים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון ומו"מים מתקדמים ברעננה, רמת-גן, רמת השרון, תל-אביב ובחיפה. בנוסף, לאחרונה חתמנו מספר חוזים חדשים בעיר חיפה, ועוד מספר פרויקטים בעיר נמצאים במו"מ". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

יומן קורונה:
ניוזלטר יומי על כל מה שצריך לדעת
הרשמה
הרישום נכשל
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988