תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

שוהם התחדשות עירונית בע"מ - מובילה בתמ"א 38 בדירוג ארצי, נתניה, אשדוד לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

גיא קידר וקובי שמשון, הבעלים של חברת “שוהם התחדשות עירונית בע"מ" מספרים על הסיבות שהביאו אותם לפעול בתחום זה, מה היה מיוחד בפרויקטים הראשונים שהחברה יזמה, ומה הן התוכניות להמשך הדרך.

פעילותו של קידר החלה בפרויקט ברחוב בן יהודה 50 בת"א - הבניין שנבנה מחדש, כולל שתי קומות חניה, קומת מסחר ושש קומות של מגורים. קידר: “לאחר שסיימתי את הפרויקט חיפשתי קרקע לבנייה למטרות השקעה, אך המחירים היו גבוהים מדי ולאחר בחינה לעומק הבנתי כי התחדשות עירונית היא התחום הנכון לפעול בו". פרויקט זה, בת"א, היווה את הקרקע להקמת חברת “שוהם התחדשות עירונית בע"מ", בשנת 2011 ,ע"י קידר. החברה מתמחה בפרויקטים בתחום תמ"א-38 והתחדשות עירונית.

בשנה האחרונה נכנס יזם הנדל"ן שמשון קובי כשותף לחברה. קובי מכהן גם כמנכ"ל “ל.א. שמשון נכסים בע"מ", שעוסקת בתחוםהנדל"ן המניב שהוקמה בשנת 2005 .בבעלות החברה בניין משרדים "בית הנשיאים", במרכז העיר באר-שבע. הנכס מושכר ללקוחות טריפל, A ,בהם קופת-חולים כללית, הרשות לפיתוח הנגב והגליל, עיריית באר-שבע ועוד. כמו כן, החברה שותפה עם רמי לוי שיווק השקמה במרכז הקניות mall7 בבאר-שבע, וכן בבעלותם מרכז מסחרי mall7 ,בשדרות . שמשון קובי מאמין שההתחדשות העירונית מהווה את עתידה של מדינת ישראל בתחום הנדל"ן מאחר שעתודות הקרקע הן מצרך מבוקש ומוגבל.

מה היה הפרויקט הראשון של החברה? קידר: “הפרויקט הראשון והייחודי היה בניין בן 8 קומות ברחוב האצ"ל 5 ,באשדוד. זה הבניין הגבוה הראשון בארץ שעבר תהליך של תמ"א-1/38 ,ואוכלס בשנת 2015." 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988