תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

נופי רוממה ייזום והשקעות בע"מ - מובילה בתמ"א 38 בחיפה לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

ההיכרות רבת-השנים של עודד ויסבך, מירן פז ואייל לוי עם העיר חיפה בכלל ועם שוק הנדל"ן העירוני בפרט, הפכה אותם למומחי נדל"ן בעיר. מאז הקימו השלושה את חברת "נופי רוממה", המתמחה בייזום נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית, הם חתומים על מספר רב של פרויקטים בתחום. ההצלחה מביאה איתה פניות לניהול פרויקטים של התחדשות עירונית ממקומות נוספים בארץ, אבל השלושה דבקים בחיפה. לדברי עודד ויסבך, "היתרון שלנו, מתוקף היותנו תושבי העיר, הוא גדול. אנחנו מכירים היטב את הרחובות, ויכולים לזהות מהר מאוד את הפוטנציאל הטמון בכל אחד מהפרויקטים שמציעים לנו".

אייל לוי מוסיף, כי "אנו מכירים היטב את הרשות העירונית ובפרט את ההתנהלות והביורוקרטיה במחלקת התכנון של העיר. להיכרות זו יש משמעות גדולה מאוד בקיצור הזמן להוצאת ההיתרים של הפרויקטים השונים. מאז שלמדו להכיר ולהעריך את המקצועיות שלנו, אנו מוזמנים לפגישות של פורומים פנימיים בעירייה העוסקים בתחום התחדשות עירונית. זאת, במטרה לשמוע את נקודת המבט שלנו כיזמים העוסקים בבנייה בתחום. דברים אלו מספקים לנו יתרון רב בקבלת החלטות מהירות על אפשרויות התכנון של כל פרויקט, רווחיותו, והוצאת היתרים בזמן קצר ביותר".

שלושת השותפים פועלים בתחום הנדל"ן כ-20 שנה, כל אחד בנתיב נפרד. ויסבך עסק בניהול ובשיווק, לוי עסק בבנייה למגורים ובבנייה מסחרית, ויחד הם עסקו גם בנכסים מניבים בחיפה והסביבה. מירן פז, לעומתם, עסק בייזום פרויקטים למגורים באירופה. לפני שמונה שנים הם איחדו כוחות והקימו את חברת "נופי רוממה", המתמקדת בפרויקטים של פינוי-בינוי ותמ"א-38 - הריסה ובנייה מחדש בעיר חיפה. במסגרת חלוקת האחריות ביניהם, פז אחראי על הפן המשפטי, תכנון ומיסוי; אייל אחראי על העבודה מול הרשויות - הוצא היתרים, עבודה מול קבלני הביצוע, וכן קשר עם לקוחות החברה אשר רכשו דירות בפרויקטים השונים; ויסבך ממונה על ניהול כל ענייני הכספים בחברה, ניהול השיווק וניהול הנכסים המניבים שבבעלות החברה.

מדוע בחרתם להתמקד בתחום ההתחדשות העירונית? פז: "אנו פועלים באזורים היוקרתיים של העיר חיפה, באזורים אלו אין קרקעות פנויות למכירה שאפשר לבנות עליהן. כך שהאופציה היחידה היא לבנות פרויקטים במסגרת תמ"א-38 או פינוי-בינוי".

מה מאפיין את הפעילות שלכם? פז: "במרוצת השנים הפכנו להיות בין היזמים הגדולים בתחום ההתחדשות העירונית בעיר חיפה. עם זאת, בהתנהלות היום-יומית שלנו, אנו פועלים כחברת בוטיק. הדבר החשוב לנו ביותר הוא לתת יחס אישי לרוכשי הדירות. הרוכשים מקבלים יחס אישי ומענה לכל פנייה גם מבעלי החברה ישירות. אנו תמיד זמינים ועם אוזן קשבת ללקוחות החברה. "אנו מעסיקים במשרדנו את כל בעלי המקצועות הרלבנטיים (in house), לרבות אנשי שיווק, מהנדסים אשר מפקחים על הבנייה בפועל, וכן המתכננים. עובדה זו מאפשרת לנו לתת מענה מהיר, מקצועי ויעיל לכל מצב וצורך. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988