תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת אלמוג - מובילה בפינוי בינוי לשנת 2017 לפי דירוג 100 dun's ומדלן

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

הצורך לקבל את הסכמת מרבית הדיירים בבניין בשילוב תהליכי תכנון ורישוי ממושכים המושפעים משינויים רגולטוריים, כמו גם הליכי בינוי מורכבים, הופכים את הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית למאתגרים ולארוכי טווח. זו הסיבה לכך שהפעילות בתחום זה מחייבת אורך רוח, חוסן כלכלי וראייה לטווח רחוק. בשנת 2009 נכנסה קבוצת אלמוג לפעילות בתחום ההתחדשות העירונית, עם הקמתה של חברה אחות בשם אלמוג פינוי בינוי. בחודשים הקרובים עתידה החברה לקצור את פירות ההשקעה הממושכת בפרויקטים השונים, כאשר יחל השיווק של שניים מהפרויקטים הגדולים שהיא שהיא יזמה - האחד ביבנה והשני בחיפה.

בונים מתוך חזון חברתי

קבוצת אלמוג היא חברה משפחתית העוסקת בייזום וביצוע של פרויקטים למגורים ופרויקטים מניבים בהיקף של כ-1,500 יחידות דיור בשנה, מקריית ביאליק ועד באר שבע. החברה נוסדה בשנת 1986 ומאז היא אחת החברות המובילות בתחום. אלמוג היא חברה יזמית ומבצעת, המעסיקה צוות מקצועי גדול הכולל: מהנדסים, מנהלי עבודה, מפעילים, עובדי שטח ועובדי משרד מנוסים, המניעים את החברה קדימה. אלמוג פינוי ובינוי, מקבוצת אלמוג, הפכה בשמונה השנים האחרונות לאחת החברות הגדולות ביותר בתחום. בצבר הפרויקטים של אלמוג פינוי בינוי נכללות כ- 10,000 יחידות דיור ב-18 מתחמים, הנמצאות בשלבי תכנון ורישוי מתקדמים, בערים תל אביב-יפו, חיפה, גבעת שמואל, פתח תקווה, באר יעקב, יבנה, בת ים, חולון ונתניה. אלמוג פינוי בינוי נשענת על המקצוענות והניסיון רב השנים של קבוצת אלמוג כחברה יזמית ומבצעת, ונהנית מחוסן כלכלי ואיתנות פיננסית, המקנה לבעלי הנכסים את הביטחון המלא ביציאה לפועל של הפרויקט, בנייתו, השלמתו והשבחתו של האזור כולו. זאת, חרף האתגרים הרבים הנובעים מהייחודיות של תחום ההתחדשות העירונית. במהלך שנת 2018 , כאמור, תחל החברה בשיווק של שני מגה-פרויקטים ייחודיים.

הראשון שבהם הוא פרויקט ALMOG YAVNE ברחוב החרמון ביבנה, אשר שיווקו יחל בחודש הקרוב. פרויקט זה נבנה בשיטה ייחודית של בינוי-פינוי, השונה באופיו מהפרויקטים המוכרים של פינוי-בינוי. יקי אמסלם, מנכ"ל קבוצת אלמוג, מסביר כי "מדובר במקבץ קיים של בנייני רכבת ישנים שבהם מתגוררת אוכלוסייה ותיקה, שיהפוך למתחם חדש עם בניינים חדשים, איכותיים ובטוחים לדיירים. במסגרת קידום התוכנית, ובתיאום מלא עם העירייה, הוחלט לעבוד בשיטה של בינוי ופינוי, כך שאנחנו נבנה תחילה שני מגדלים על קרקע פנויה, ורק לאחר מכן יעזבו חלק מהדיירים את דירותיהם הישנות ויעברו לדירותיהם החדשות. למעשה, הדיירים מוסרים מפתח ומקבלים מפתח לדירות החדשות שלהם, ורק אז אנחנו ממשיכים בפרויקט - כלומר, הורסים את הבניינים הישנים ובונים במקומם מגדלים נוספים". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988