תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

משרד ענת בירן עו״ד - מוביל בהתחדשות עירונית לשנת 2017 לפי דירוג dun's 100

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

לוגו dun's100
לוגו dun's100

תוכן שיווקי

תחום ההתחדשות העירונית טומן בחובו מגוון היבטים משפטיים, כלכליים ותכנוניים ולכן, יש חשיבות רבה למשרד עו"ד הבקיא בכל האספקטים האלה. עו"ד ענת בירן, בעלת משרד בירן עורכי דין, נמנית עם עורכי הדין המובילים והבולטים בישראל בתחום דיני התכנון והבניה והמקרקעין. במרוצת השנים מילאה בירן שורה של תפקידים שהקנו לה ניסיון מקצועי עשיר וידע רב בתחום התכנון והבניה והמקרקעין, בין היתר כיו"ר הראשונה של ועדת הערר לתכנון ובניה במחוז תל אביב. בתפקיד זה כיהנה במשך 7 שנים, שבמהלכן עיצבה וגיבשה את אופייה ומעמדה של ועדת הערר ואת תהליכי עבודתה, וכתבה החלטות באלפי תיקים. כיום, המשרד בבעלותה הוא אחד המובילים והידועים בתחום התכנון והבנייה ומייצג מספר נכבד של פרויקטים של התחדשות עירונית, תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי בינוי, אשר חלקם כבר הסתיימו וחלקם נמצאים בשלבים שונים של התהליך.

"אנחנו מעין "מורה נבוכים" של הדיירים ומלווים יזמים בביצוע הפרויקטים משלב ההתקשרות עם הדיירים, הליכי התכנון והרישוי ועד לתום הפרויקט", מספרת עו"ד בירן. "הייצוג כולל איתור יזם, ניהול משא ומתן בשם הדיירים והתקשרות עמו וליווי עד לקבלת הדירה החדשה". אנחנו מייצגים הן יזמים והן דיירים בפרויקטים שונים ומעניקים את כל המעטפת. הדיירים סומכים עלינו שניתן להם ערך מוסף היות ואנחנו מתמחים בתהליכי תכנון ומכירים את כל התכניות והגורמים המקצועיים ובמיוחד מדיניות של רשויות מוניציפליות, החלטות ותיקוני חקיקה המשתנים חדשות לבקרים. צוות המשרד מתמחה במתחמי ההתחדשות העירונית בכל אזור, כאשר עורכי הדין במשרד מכירים ומעודכנים בדרישות השונות בכל עירייה.

הניסיון והידע המצטברים לאורך השנים מוכיחים את עצמם, ומאפשרים לנו לתת ייעוץ מדוייק, מעודכן ומקצועני, ולהתוות ללקוחות את הדרכים הנכונות להשגת מטרותיהם. בירן האמינה בהתחדשות עירונית כבר בתחילת הדרך וזוכרת את הימים בהם הנושא של תמ"א 38 היה נחלתם של יזמים קטנים בלבד ונחשב לתחום שולי בענף הנדל"ן ובוודאי לא עמד במרכז השיח הציבורי. "טיפלתי בפרויקטים כאלה כבר בשנת 2008 , אבל בזמנו זה נראה עבור יזמים רבים כמו בזבוז זמן כסף ורק לאחר שנכנס לתוקפו התיקון שכלל תוספת קומות והריסה ובנייה ובמקביל אושרו תיקוני חקיקה בתחום המיסוי והסכמות הדיירים,החלו יזמים גדולים להתעניין בנושא. גם הדיירים שינו גישה במהלך השנים, ומחוסר רצון להיות מעורבים או לקדם תהליכים, יש כמיהה היום ליזום פרויקטים וקל יותר לגייס אותם לטובת התהליך. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988