תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

חברת בית וגג - מובילה בתמ"א 38 בארצי, רמת גן, רמת השרון לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית ו100 dun's

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

ההתחדשות העירונית נמצאת במגמת צמיחה בישראל ובעולם. זאת, בין היתר על הרקע של גידול האוכלוסין, גידול בביקוש למגורים בעיר, התיישנות הבניינים והמרחב הציבורי במרכזי הערים והרצון לאיכות חיים טובה יותר. מגמת הצמיחה הזו הולכת ומתגברת גם לאור ערכים סביבתיים וחברתיים שההתחדשות העירונית מביאה עימה, כמו שימור סביבה ירוקה ושימור המגוון האנושי שמאפיין את מרכזי הערים.

עבור בית וגג, אחת מהחברות הוותיקות, האיתנות והבולטות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, תמ"א 38 ופינוי בינוי, מאפשרות לפרוץ את גבולות הנדל"ן המסורתיים. בית וגג רואה בהתחדשות עירונית הזדמנות ייחודית המשלבת פעילות עסקית יחד עם אחריות חברתית רחבה. לדברי יו"ר בית וגג, אלונה בר און, ההתחדשות העירונית היא תהליך חברתי, סביבתי וכלכלי רחב. "כל פרויקט טומן בחובו הזדמנות לחידוש הרחוב, השכונה והעיר כולה, ומתניע חשיבה בוועדות המקומיות על הצרכים העירוניים והקהילתיים החדשים, לטובת שיפור תשתיות ושירותים ציבוריים. וכך, באותה הזדמנות, כל פרויקט בעיר הופך את ביתם של עשרות תושבים לבטוח, נוח ויפה יותר. הוא גם מאפשר לעיר להתאים עצמה לצרכים מודרניים, ומצרף אליה עשרות תושבים חדשים, שייהנו מדירה חדשה ומשירותים נגישים".

בית וגג נוסדה לפני יותר מ-7 שנים, במטרה להוביל את תחום ההתחדשות העירונית למגורים בארץ. בתחילת הדרך, התחום היה בוסרי וחסר ב"תורת הלחימה". בית וגג החלה לבנות, צעד אחר צעד, את הפלטפורמה הייחודית שלה לייזום וניהול פרויקטים של תמ"א 38 , בעיקר מסוג הריסה ובנייה מחדש. כיום, החברה מובילה פרויקטים ביותר מ-60 בניינים במרכז הארץ, שנמצאים בשלבים שונים.

זהו ניסיון מצטבר מהגבוהים ביותר בתחום. נכון להיום, הפעילות של בית וגג כוללת בין היתר: 8 בניינים שהושלמו ואוכלסו, 3 בניינים נוספים לקראת אכלוס, 8 בניינים נוספים בתהליכי בנייה, ו-3 בניינים שיחלו בנייה בתחילת 2018 . מרבית הפרויקטים הם במסלול תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש). בנוסף, בית וגג מובילה עשרות בניינים נוספים שנמצאים בתהליכי היתר ותכנון מתקדמים. בבית וגג כ-30 מנהלים ועובדים במחלקות מקצועיות, המתמחות בהובלת וליווי תהליכי התחדשות עירונית בכל התחומים: הנדסה, כספים, משפטים, רגולציה, קשרי לקוחות, בקרות ועוד. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988