תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

פאר בילדינג - מובילה בתמ"א 38 בהרצליה ובת ים לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

מאז החל בדרכו המקצועית לפני עשרות שנים, חווה רפי אשמי, בעליה של חברת פאר בילדינג את השינויים הדרמטיים שעבר ועובר שוק הנדל"ן המקומי, כולל כמובן היווצרות ענף ההתחדשות העירונית. לאור אותם שינויים תהומיים, התמקצע אשמי, לעיתים בעל כורחו, בתחומים משיקים ומשלימים לענף, כדוגמת סוגיות מימון, משפט, מיסוי, תכנון ובניה ועוד, כך שלדבריו, במקרים רבים הוא מוצא עצמו "הופך ליועץ, של אותם גורמים מקצועיים ורשויות מקומיות, שאמורים הם לענות על סוגיות אפורות בתחום".

לדבריו, היכרותו הרבה עם עולם הנדל"ן המקומי והידע והניסיון שצבר בתחום זה ובענפים משיקים, עוזרים לו דווקא בקשר המיוחד אל מול הצלע המרכזית במשוואת ההתחדשות העירונית, קרי, אל מול הדיירים. "השוק, במיוחד בענף הדינמי והמשתנה של ההתחדשות העירונית משווע לידע ממקור מוסמך, שחווה את השטח על בשרו, כזה שכבר התנסה וביצע בעבר וככזה מסוגל לענות על כל שאלה ולהבהיר היכן הדברים עומדים כמות שהם", מספר אשמי.

כמוצר משלים לידע ולניסיון מספר אשמי כי "יזם, מוצלח וגדול ככל שיהיה, חייב לשמור על נגישות מקסימלית לדייריו ולתת מענה באופן מיידי לכל דרישה ושאלה מצידם, ולכן גם כאשר מתרחבים עסקית, עדיין חייבים להשכיל ולדעת איך לשמר את האינטימיות עם הדיירים ולהגביר את השקיפות מולם". אשמי מדגיש, כי אחד היתרונות הגדולים של פאר בילדינג, המוסיף לקרבה ולביטחון של הדיירים לאורך התהליך, הוא בכך שהחברה אינה רק יוזמת את הפרויקט אלא גם משמשת כקבלן הביצוע, כך שהדייר בטוח שאני מלווה אותו החל מה'ליד' הראשון ועד לתום תקופת הבדק, מבלי שיהיה נתון לחסדיו של קבלן פלוני, אותו לא בחר ולא בחן".

אשמי מציין כי תכונה זו לדבריו טבועה בחברה, גם בשל העובדה שמדובר בעסק משפחתי, אשר שני בניו אבי ובן אשמי מכהנים בו כמנהלי פרויקטים בשטח ויחד עם איל אוריאלי, סמנכ"ל החברה, אשר לו ידע וקריירה נרחבת מתחומים משיקים, מנהלים חברה לה כיום 6 פרויקטים בביצוע ובארסנל עוד עשרות פרויקטים בשלבי הבשלה שונים. 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988