תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן בע"מ - מובילה בתמ"א 38 בהוד השרון לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית ו100 dun's

המדד להתחדשות עירונית מעניק מידע אובייקטיבי אודות מומחים בתחום ומידע עדכני אודות עולם התמ"א 38 ופינוי בינוי

המדד להתחדשות עירונית
המדד להתחדשות עירונית

תוכן שיווקי

ערב תיקון 3 לתמ"א 38 הוקמה קבוצת מורפוזיס. בעלי החברה הם גדעון תדמור, בעל השליטה בשותפות נאוויטס פטרוליום הציבורית, מאבות תגליות הגז הטבעי בישראל ובעברו מנכ"ל דלק אנרגיה ויו"ר דלק קידוחים, רות תדמור ושבתאי פישמן. השלושה פועלים בתחום הנדל"ן כבר יותר מ 25- שנים, ותקופה ארוכה פעלו במשותף בחברת הנדל"ן הציבורית כהן פיתוח, אשר היתה בשליטת משפחות כהן ותדמור. בסוף שנת 2011 , בעקבות מכירת השליטה בכהן פיתוח ליצחק תשובה, החליטו השלושה להמשיך את פעילות הנדל"ן במשותף והקימו את מורפוזיס, תוך שהם ממקדים את פעילות החברה החדשה בתחום החיזוק וההרחבה של בניינים קיימים.

בשנת 2016 החליטו על הרחבת פעילות החברה לפרויקטים גדולים יותר בתחום ההתחדשות העירונית - פינוי-בינוי או הריסה ובנייה מחדש בהתאם לתקנות תמ"א 38 . שם החברה, מורפוזיס, הוא משחק מילים המשלב את המונח מורפולוגיה (תורת המבנים) עם מטאמורפוזה (שינוי מצב). כלומר, השם "מורפוזיס" מייצג מבנים בתהליך של שינוי. שבתאי פישמן, מנכ"ל משותף, באילו ערים בארץ אתם פועלים? "אנו פועלים כמעט בכל הערים הגדולות באזור המרכז, משמע תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בת ים,חולון, רעננה, הרצליה, הוד השרון וכפר סבא, פתח תקווה ונתניה".

מה גרם לכם להחליט על הרחבת הפעילות לפרויקטים גדולים? "כניסתנו לתחום החיזוק נבעה מהאמונה כי הליך קבלת היתרי בנייה יהיה במסלול ירוק, בשל חשיבות הנושא, ויפצה על היקפם המצומצם של הפרויקטים. לאחר שהתברר כי הליך היתר הבנייה מורכב ואיטי כמו כל היתר בנייה אחר, החלטנו על שילוב פרויקטים גדולים, שבהם היעילות הניהולית גבוהה יותר. כיום אנו משלבים ביצוע של פרויקטים בחיזוק מבנים יחד עם קידום פרויקטים של פינוי-בינוי, ומביאים בדרך זו לידי ביטוי את מלוא היכולות שלנו". 

לעמוד החברה באתר המדד להתחדשות עירונית

צרו איתנו קשר *5988