תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

מס הרכישה ירד: בקבוצת דמרי מאמינים בחזרת המשקיעים

י.ח. דמרי מקימה כעת 18 פרויקטים ברחבי הארץ, בהם מגוון דירות עם אפשרויות מחיר ואכלוס גמישים • יגאל דמרי, מנכ"ל ובעלי הקבוצה: "ההשלכות הכלכליות של משבר הקורונה מרחיקות רבים מדירה, דווקא בימים אלה יש צורך בהגדלת היצע שוק השכירות בהובלת המשקיעים"

פרויקטים של י.ח. דמרי / הדמיה: באדיבות י.ח. דמרי
פרויקטים של י.ח. דמרי / הדמיה: באדיבות י.ח. דמרי

תוכן ממומן מטעם י.ח. דמרי

י.ח. דמרי היא אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל, הנהנית ממוניטין של יותר מ-30 שנה, המבוסס על יסודות כלכליים איתנים וחוסן פיננסי. החברה בונה כיום פרויקטים בפריסה ארצית, בהם עשרות פרויקטים למגורים, מסחר, תעשייה ומלונאות. היא פעילה גם בחו"ל, במדינות רומניה וצ'כיה. מניותיה של החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א מאז שנת 2004.

בכל הפרויקטים אותם היא בונה מיישמת י.ח. דמרי את עקרונות הבנייה והפיתוח באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ועל פי תקן ISO 9002 אשר בבעלותה של החברה.

י.ח. דמרי מתמחה בבניית שכונות מגורים ברחבי ישראל והיא פעילה זה שנים בתחום ההתחדשות העירונית בערים שונות ברחבי הארץ. במסגרת זו היא עוסקת בין היתר בפיתוח מתחמים להתחדשות עירונית בערים גבעתיים, פתח תקווה, בת ים, אור יהודה, ירושלים, אשדוד, קרית גת, באר שבע, אשקלון ועוד. היא מציעה דירות בפריפריה וכלה בדירות יוקרה באזורי ביקוש. כמו כן לחברה מגוון אפשרויות בזמני אכלוס - החל מדירות בשלבי פריסייל וכלה בשלבי אכלוס מיידי.

אמיר כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה, מציין כי "נכון להיום החברה בונה כעשרים פרויקטים למגורים ב-18 ערים בפריסה ארצית. הפרויקטים נמצאים בשלבי בנייה ואכלוס שונים, ובמנעד מחירים רחב, המאפשרים למגוון גדול של משקיעים למצוא אצלנו נכס שמתאים לדרישות ולמידות שלהם - הן בטווחי המחיר והן במועדי המסירה".

לפרטים על פרויקטים של קבוצת י.ח. דמרי הקליקו כאן>>

"המשקיעים יזרימו כספים למדינה"

לאחרונה קיבל שוק הנדל"ן דחיפה חיובית מצידו של משרד האוצר; בהובלתו של השר ישראל כץ הופחת מס הרכישה למשקיעים בדירות מגורים מ-8 אחוזים ל-5 אחוזים, מתוך מטרה להחזירם לשוק המקומי.

חברות הנדל"ן בירכו על המהלך ועל רקע הדברים מציין יגאל דמרי, מנכ"ל ובעלי י.ח. דמרי, כי "השינוי במדרגות המס היה שגוי מלכתחילה וטוב שהמדינה החליטה לבטלו. לאחר שכסף רב זרם להשקעות בחו"ל, המדינה לא השכילה לייצר שוק שכירות ארוכת טווח משוכלל לאורך שנים והמשקיעים היו אלו שנכנסו לנישה במקומה, בעיקר באזורי ביקוש. דווקא בימים אלה יש חשיבות רבה להחזרת משקיעים לשוק, ההשלכות הכלכליות של משבר הקורונה פגעו בעיקר בציבור החלש ומרחיקות אותו מבעלות על דירה, מה שמחזק את הצורך בהגדלת היצע שוק השכירות אותו מובילים המשקיעים".

דמרי מוסיף כי "חזרתם של המשקיעים לשוק, תגדיל את תזרים כספי המיסים שהמדינה משוועת להם כיום. למעשה, ענף הבנייה מהווה קטר מרכזי במשק ומעבר למס הישיר שהמשקיעים משלמים יש מעגלים נוספים שמושפעים לטובה מהמהלך וצפויים לתרום להכנסת כספים רבים לקופת המדינה ולהנעת המשק. אני אישית חושב שטוב תעשה המדינה, אם תוריד את המס בשיעורים גדולים יותר לתקופה של שנתיים, מה שיניע עוד יותר את הענף והכלכלה, ויביא לגידול בהכנסות המיסים שילכו לטובת הציבור, ענף הבנייה הוא כאמור קטר שיכול לתרום תרומה אדירה לחזרת המשק לתפקוד מלא".

לפרטים על פרויקטים של קבוצת י.ח. דמרי הקליקו כאן>>

* פרסום זה נועד למטרות שיווקיות בלבד, ואין בו משום יעוץ ו/או הצעה ו/או הזמנה לבצע השקעה כלשהי ו/או משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

צרו איתנו קשר *5988