תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קבוצת אלמוג: מתמקדים בערים מבוקשות במרכז הארץ

בקבוצה מסבירים כי זו האסטרטגיה שהוכיחה את עצמה בימי קורונה, ומספרים על הפרויקט היוקרתי בשוהם ועל בניין הבוטיק החדש והאינטימי בלב תל אביב

פרויקט אלמוג שוהם A-LA-PARK / הדמיה: Totem
פרויקט אלמוג שוהם A-LA-PARK / הדמיה: Totem

תוכן ממומן מטעם קבוצת אלמוג

קבוצת אלמוג היא חברה פרטית-משפחתית בעלת פעילות מגוונת בענף הנדל"ן: ייזום וביצוע פרויקטים למגורים ומסחר, בעלות וניהול של נכסים מניבים ומרכזי קניות, וחברות הפועלות בתחום ההתחדשות העירונית.

הקבוצה מדורגת בין 30 החברות החזקות בישראל וחתומה על מאות אלפי מטרים רבועים של בנייה פרטית, תעשייתית וטכנולוגית. היא בונה מתחמי מגורים איכותיים ופרויקטים ייחודיים כשהיא מציבה סטנדרט תכנון, עיצוב, מפרט ושירות

לקבוצה ותק של למעלה מ-30 שנה בענף הבנייה ומאחוריה, כאמור, פרויקטים למגורים ופרויקטים מניבים בהיקף של אלפי יחידות דיור מדי שנה. בתחום ההתחדשות העירונית החברה מקדמת כיום כ-10,000 יחידות דיור ב-18 מתחמים, בשלבי תכנון ורישוי מתקדמים במרכזי הערים ברחבי הארץ, בין השאר בתל אביב, חיפה, ראשל"צ, פ"ת, יבנה, בת ים ורחובות.

 רז שרייבר, סמנכ"ל שיווק, קבוצת אלמוג / צילום: באדיבות קבוצת אלמוג
  רז שרייבר, סמנכ"ל שיווק, קבוצת אלמוג / צילום: באדיבות קבוצת אלמוג

חזרה לשגרה במובנים רבים

לדברי סמנכ"ל השיווק של הקבוצה רז שרייבר, "שוק הנדל"ן והמגזר העסקי חווים תקופה בלתי רגילה. בחודשי הקורונה הראשונים, שבהם היה סגר בכל הארץ, ראינו עצירה של משרדי המכירות ורוכשים שהעדיפו לשבת על הגדר, לצד קשיים בהמשך העבודה הסדירה באתרי הבנייה. בחודשים האחרונים דברים החלו לחזור לשגרה במובנים רבים: הרוכשים שבו למשרדי המכירות, כמות העסקאות דומה לזו שנרשמה לפני הקורונה וגם האתרים כעת בעבודה כמעט סדירה.

לפרטים על דירות הפנטהאוז באלמוג שהם A-LA-PARK הקליקו כאן>>

הוא מוסיף כי "למרות מגיפת הקורונה שללא ספק מייצרת אתגרים מורכבים ברישוי ובביצוע, הקבוצה נמצאת בעשייה מרובה עם פרויקטים מתקדמים בשיווק וביצוע ושורה של פרויקטים אחרים בשלבי תכנון. האסטרטגיה שלנו גם בבנייה חדשה וגם בהתחדשות עירונית היא להתמקד בפרויקטים באזורי ביקוש ובאזורים בהם אנו מאמינים ובערים בולטות במרכז ובאזורי הביקוש בארץ. הבחירות האלה מוכיחות את עצמן והרוכשים ממשיכים להגיע אלינו ולקנות דירות".

פרויקטים נבחרים

החברה משווקת כיום שורה של פרויקטים בולטים בבנייה חדשה ובהתחדשות עירונית בתל אביב, חיפה, יבנה, שוהם, הרצליה ועוד. פרויקט חדש ומסקרן שיצא לשוק ממש בימים אלה הוא פרויקט במסגרת תמ"א 38 - הריסה ובנייה ברחוב אלחריזי בתל אביב, ברובע 3 בצפון הישן של העיר.

פרויקט ברחוב אלחריזי, תל אביב / הדמיה: D IN3
 פרויקט ברחוב אלחריזי, תל אביב / הדמיה: D IN3

היתרון הראשון והבולט של הפרויקט הוא מיקומו האידיאלי ברחוב תל אביבי שקט וירוק, במרחק של כמה דקות הליכה מאבן גבירול, שדרות בן גוריון, ארלוזורוב וגן העיר. בפרויקט 20 דירות בוטיק בסך הכל, בבניין שתוכנן בסגנון הבינלאומי ויתנשא לגובה של 7 קומות. התמהיל המגוון יכלול דירות 4,3,2 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן. לכל הדירות מרפסות הפונות אל הנוף האורבני השקט והירוק וחניה תת קרקעית. בימים אלה התקבל היתר בנייה לפרויקט והקמתו צפויה להתחיל בחודשים הקרובים.

הפרויקט ממוקם באזור החיץ של הכרזת אונסק"ו על העיר הלבנה כאתר מורשת תרבות עולמית.

פרויקט בולט נוסף של החברה אשר עתיד להתאכלס (שלב א') במהלך 2021 הוא אלמוג שוהם A-LA-PARK, פרויקט בוטיק יוקרתי בשכונת הדרים החדשה שנבנית כיום בשוהם מהיסוד. אלמוג שוהם A-LA-PARK ממוקם בשכונת 'הדרים' החדשה בשוהם, בנקודה המשיקה אל פארק רחב ידיים, בקרבה אידיאלית לכניסה וליציאה מהשכונה ובלב סביבה ירוקה ופסטורלית. הפרויקט משלב איכות חיים גבוהה, יוקרה ויכלול 3 מתחמי מגורים אינטימיים, עם בנייני בוטיק בני 3-5 קומות, חלקם פונים לפארק וחלקם לשדרה מרכזית רחבה ומוריקה. בין המבנים מתוכננים שבילים מגוננים ופיאצות מעוצבות להירגעות וישיבה.

בחברה מספרים כי היישוב הכפרי שהם, הפך בשנים האחרונות לאחד המבוקשים במרכז הארץ. זאת מאחר והוא משלב חוויית מגורים קהילתית וכפרית עם מערכת חינוך מהמובילות בישראל, לצד קרבה למוקדי תעסוקה במרכז הארץ ונגישות גבוהה לצירי התנועה הראשיים. הפרויקט הינו היחידי בשכונה שאינו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. מרבית הדירות בו הן מיוחדות - דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוז, המציעות מרחב מחיה גדול, במבנים אינטימיים בצפיפות נמוכה ביותר. עוד אומרים בחברה כי להתגורר באלמוג שוהם זו הצהרה - "כאן גרים אנשים שאינם מתפשרים, אנשים שחשוב להם לקיים את חייהם באיכות חיים גבוהה ביותר, בתוך קהילה חזקה עוטפת ומובילה".

לפרטים על פרויקט אלחריזי 11 הקליקו כאן>>

* פרסום זה נועד למטרות שיווקיות בלבד, ואין בו משום יעוץ ו/או הצעה ו/או הזמנה לבצע השקעה כלשהי ו/או משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

צרו איתנו קשר *5988