תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

קבוצת לוינשטין מציגה: ניסיון וחוסן פיננסי לצד מגוון נדל"ני - "דירות תמיד יישארו מוצר מבוקש"

הקבוצה עוסקת ביזמות וביצוע נדל"ן בארץ ובחו"ל ובכלל זאת בפרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, נכסים מניבים, מגדלי משרדים, מרכזים מסחריים, מלונאות ועוד • אורי פליישמן, סמנכ"ל השיווק והמכירות של הקבוצה: "גם בעת הנוכחית לקוחותינו יודעים כי הם יכולים להתנהל מולנו בראש שקט, כבימי שגרה"

פרויקט מגדל הצוק של קבוצת לוינשטין, צופה לים / הדמיה: 3Ddesign
פרויקט מגדל הצוק של קבוצת לוינשטין, צופה לים / הדמיה: 3Ddesign

הכתבה מטעם קבוצת לוינשטין

משולם לוינשטין הינה אחת מקבוצות הנדל"ן המובילות והוותיקות בישראל. החברה בעלת מוניטין של 70 שנה והיא החלה את פעילותה עוד בטרם קום המדינה, בשנת 1945 על ידי מייסדה משולם לוינשטין ז"ל. לוינשטין הנמנה על חלוצי המהנדסים האזרחיים בישראל, מיסד את פעילות החברה בשנת 1964 ובשנת 1970 הצטרף למטה הניהול, בנו, שאול לוטן, מהנדס אזרחי אף הוא. בשנת 1982 הפכה לוינשטין לחברה ציבורית בבורסה לני"ע בתל אביב כאשר באותן שנים הפך שאול הבן למנכ"ל החברה ומשולם האב נושא בתפקיד יו"ר הקבוצה.

במרוצת הזמן המשיכה החברה בתנופת הפיתוח וההתרחבות עם עשרות פרויקטי בנייה בארץ ובעולם ובשנת 2006 רכשה הקבוצה את חברת פבר, המתמחה בעבודות תשתית, בניית גשרים, בנייה למגורים ועבודות קבלניות אחרות. בשנת 2010 רשמה הקבוצה נקודת ציון נוספת בתולדותיה כאשר חברת הבת שלה, לוינשטין נכסים, הונפקה גם היא בבורסה. נכון להיום נחשבת הקבוצה לתאגיד ציבורי רחב היקף המונה חברות ייזום,הנדסה, בנייה ונדל"ן. הקבוצה עוסקת ביזמות וביצוע נדל"ן בארץ ובחו"ל ובכלל זאת בפרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, נכסים מניבים, מגדלי משרדים, מרכזים מסחריים, מבני ציבור, תעשייה, לוגיסטיקה, מלונאות ופרויקטים קבלניים.

"קבוצת משולם לוינשטין חרטה על דגלה להמשיך ולהתפתח בכל הסגמנטים בהם היא עוסקת - מגורים, התחדשות עירונית, משרדים, מבני ציבור, תעשייה מלונאות וכיו"ב תוך הרחבת תשתית הנכסים המניבים של הקבוצה בישראל ובעולם", מציין אורי פליישמן סמנכ"ל השיווק והמכירות של הקבוצה, "אנו מציעים מגוון נדל"ני רחב ובכל מקום במדינה - מרכז הארץ כמו גם פריפריה צפונית ודרומית, מחיר למשתכן כמו גם דירות יוקרה. בכל מקום בו אנו בונים, ואין זה משנה מהו גודלו של הפרויקט ומיקומו הפיזי, אנו מבצעים זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר בעולם הבנייה. יתירה מכך הודות לחוסנה ואיתנותה הפיננסית של הקבוצה, לקוחותינו יודעים שהם יכולים להתנהל מולנו בראש שקט, בשגרה כמו גם בעיתות משבר".

פרויקט מגדל הצוק של קבוצת לוינשטין, נתניה / הדמיה: 3Ddesign
 פרויקט מגדל הצוק של קבוצת לוינשטין, נתניה / הדמיה: 3Ddesign

"ענף הנדל"ן יודע להתאושש במהירות"

משבר הקורונה המתחולל בכל העולם מאז חודש מרץ גורם לחוסר וודאות במשק בכלל ובענף הנדל"ן בפרט. בחודשי היציאה מהסגר ניתן היה לראות כי הביקושים חוזרים למצבם הרגיל טרום המשבר, אך כעת נוכח העלייה המחודשת בתחלואה, חוסר הוודאות נותנת את אותותיה כמו בגל הראשון ותהליכי המכירה איטיים וארוכים יותר. על רקע התמונה המתוארת מציין פליישמן כי "ענף הנדל"ן ידע טלטלות במהלך העשורים האחרונים, וייחודו בכך שהוא מצליח להתאושש במהירות רבה. המשבר הנוכחי מהווה דוגמה טובה לכך. בעוד שעל פי נתוני מכירת הדירות בחודשי מרץ-אפריל ניתן לראות צניחה של יותר מ-70% בהשוואה לחודשים אלה אשתקד, הרי שאם מסתכלים על הנתונים של יוני-יולי ניתן לדבר כבר על שיא במכירת דירות. הדבר נובע מן העובדה שדירות תמיד יישארו מוצר מבוקש.

לפרטים על פרויקט מגדל הצוק בנתניה הקליקו כאן>>

"יחד עם זאת נוכח נתוני התחלואה העולים, אני מעריך שגם אם תהיינה בקרוב ירידות מחירים אלו יהיו נקודתיות וקצרות ובטווח הארוך אנחנו נמשיך לראות עליית מחירים. בסופו של יום, היצע הדירות במדינת ישראל עדיין לא מדביק את הביקוש - ועד שלא נראה מהלכים משמעותיים בענף כמו שחרור קרקעות לשוק חופשי וקיצור הליכי בירוקרטיה, אני צופה המשך עליות מחירים, בפרט באזורי הביקוש".

פרויקטים נבחרים:

מגדל הצוק, נתניה - הפרויקט הראשון שיוצא לדרך בשכונת הצוק החדשה בנתניה השוכנת בין עיר ימים ומרכז העיר וצופה לים. במסגרת הפרויקט המשותף לקבוצת לוינשטין ולחברת מגיל פיתוח הקנדית נבנה בקו שני לים (200 מ"ר מחוף הים) מגדל מפואר של 30 קומות עם 117 דירות, כולן פונות לכיוון הים. במגדל מתוכננות דירות של 3, 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים של 5 ו-6 חדרים. המגדל נבנה בשיטת בנייה ייחודית - נקייה וחסכונית. הדירות במגדל גדולות במיוחד והן מתוכננות עם מפרט עשיר במיוחד הכולל מיזוג אוויר, תריסים חשמליים, מטבחים איכותיים, מבחר עשיר של ריצופים וחיפויים, ושימוש בטכנולוגיות בנייה ירוקה וחכמה. נכון להיום הפרויקט בשלב של שלד גמור כאשר צפי האכלוס הוא בקיץ הבא.

 פרויקט נווה גן של קבוצת לוינשטין, רמת השרון / הדמיה: 3Ddesign
  פרויקט נווה גן של קבוצת לוינשטין, רמת השרון / הדמיה: 3Ddesign

נווה גן, רמת השרון - פרויקט מגורים הממוקם בשכונת נווה גן הנמצאת בין דרום רמת השרון לצפון תל-אביב. בשכונה מתוכננים להיבנות שני פארקים ציבוריים, שיחוברו בשבילים ירוקים לאורך השכונה כולה, וכן קאנטרי קלאב לרווחת התושבים. במסגרת הפרויקט בונה החברה בניין בן 16 קומות הפונה לנוף פתוח, בואכה העיר תל אביב. בבניין מתוכננות דירות גן 5 חדרים + מרתף, 4.5 חדרים, 5 חדרים, 6 חדרים ופנטהאוזים מפוארים עם מפרט טכני עשיר ביותר הכולל בין השאר מרפסות מדורגות ומרחפות. נכון להיום הפרויקט בשלב של שלד גמור כאשר צפי האכלוס הוא בסוף שנת 2021.

לפרטים על פרויקט לוינשטין נווה גן הקליקו כאן>>

פרויקט נחלת יהודה של קבוצת לוינשטין, ראשון לציון / הדמיה: א. סטודיו
 פרויקט נחלת יהודה של קבוצת לוינשטין, ראשון לציון / הדמיה: א. סטודיו

נחלת יהודה, ראשון לציון - מתחם הכולל שני בניינים בני 19 ו-20 קומות עם סך הכל 135 יחידות דיור. האיכלוס מתוכנן לקיץ 2022. כחלק מחוסנה הפיננסי החברה החלה לבנות את הבניין לפני שהחלה למכור את הדירות והיא נמצאת כבר ברמת השלד של הקומה החמישית. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון במיוחד, החל מדירות 3, 4 ו-5 חדרים וכלה בדירות 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ו פנטהאוזים.

* פרסום זה נועד למטרות שיווקיות בלבד, ואין בו משום יעוץ ו/או הצעה ו/או הזמנה לבצע השקעה כלשהי ו/או משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

צרו איתנו קשר *5988