תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

פרויקט המגורים הגדול של קריית אונו יצא לדרך

קריית אונו מציעה למתגוררים בה קהילתיות, מערכת חינוך איכותית וגישה נוחה למרכז • בימים אלו מוקם בה פרויקט ONO ONE - הכולל 9 מגדלי יוקרה בני 20-21 קומות • "הפרויקט נמצא בלב העיר, והדיירים ייהנו מכל התשתיות ומבני הציבור הקיימים בה דוגמת בתי הספר, הקריה האקדמית, הקניון וקופות החולים לצד חיי קהילה ענפים ממש מתחת לבית"

מבט לפרויקט ONO ONE, קריית אונו. חיי קהילה וחיבור למרחב העירוני / הדמיה: ViewPoint
מבט לפרויקט ONO ONE, קריית אונו. חיי קהילה וחיבור למרחב העירוני / הדמיה: ViewPoint

הכתבה מטעם בוני התיכון

"עיר באווירה כפרית". זהו המוטו שליווה את קריית אונו עוד מימיה הראשונים. אמנם, מאז היותה של קריית אונו מועצה מקומית קטנה עברו הרבה שנים, אבל נראה כי הרוגע, הכפריות, הקהילתיות ותחושת ה"ירוק בעיניים", ששררו בה מאז נותרו חלק ממנה. כל זאת בנוסף לאחת ממערכות החינוך האיכותיות בישראל, ונגישות תחבורתית גבוהה לאזור המרכז.

מערכת החינוך של קריית אונו נחשבת לאחת מעשר הטובות בישראל. תלמידיה נהנים ממערך חינוך עירוני הכולל 13 בתי ספר ועשרות גנים, כיתות קטנות וכן ממערכת חינוך בלתי פורמלית הפעילה לאחר שעות הלימודים ומכ-90% אחוזי הצלחה במבחני המיצ"ב ובמבחני הבגרות. באזור פעילים מוסדות אקדמאיים מובילים דוגמת הקריה האקדמית אונו ואוניברסיטת בר אילן, הנמצאת בסמוך לקצה העיר.

העיר גם משופעת בשירותי רפואה מתקדמים ובסמוך לה מצויים שני מרכזים רפואיים מובילים - המרכז הרפואי שיבא תל השומר והמרכז הרפואי רבין (בלינסון). ואם הזכרנו קודם לכן את הנגישות הרי שזוהי אחת מגולות הכותרת שלה. קריית אונו ממוקמת בסמיכות לכביש הרוחב 461 בואכה תל אביב או נתב"ג וכן לכביש 471 בצפון המחבר בין כביש 4 לכביש 6. המשמעות היא קרבה רבה למוקדי התעסוקה, הפנאי והבילוי של גוש דן. בנוסף, במסגרת תוכנית הרכבת הקלה מתוכנן לקום בשנת 2024 הקו הסגול שלה, בסמוך לצומת סביון. קו זה יתחבר לקו האדום ולקו הירוק, כך שתושבי קריית אונו יוכלו להגיע מבאר יעקב בדרום ועד להרצליה בצפון במהירות ובבטיחות. לרכבת הקלה יצטרף אף מערך קווי מטרו, שאחד מהם - M3, יחבר בין בת-ים בדרום והרצליה בצפון ויכלול תחנת רכבת בצומת הרחובות לוי אשכול והעצמאות.

כל האיכויות האלו לא נעלמו כמובן מרוכשי הדירות שהחלו להגר לקריית אונו בשנים האחרונות, מה שהחל את תנופת ההתחדשות העירונית בעיר ואת הקמתם של קניון קרית אונו, הקריה האקדמית אונו, שכונות יוקרה, ועוד. תנופת הבנייה באזור המבוקש הביאה איתה גם לעליית מחירים ועל פי נתוני אתר מדלן מחירה הממוצע של דירת 4 חדרים בקרית אונו עומד כיום על 2.3 מיליון שקל לדירת יד שנייה ו-2.5 מיליון שקל לדירה חדשה. לאור ההגירה החיובית המתחזקת משנה לשנה המחירים עשויים לטפס בשנים הקרובות.

דירה בפרויקט ONO ONE, ירידה לפרטים הקטנים / הדמיה: ViewPoint
 דירה בפרויקט ONO ONE, ירידה לפרטים הקטנים / הדמיה: ViewPoint

לפרטים על פרויקט ONO ONE הקליקו כאן>>

דירות מרווחות עם מפרט עשיר

אחד הפרויקטים הגדולים והמושקעים בעיר מוקם ממש בימים אלה. מדובר על פרויקט ONO ONE של קבוצת "בוני התיכון" - הכולל 9 מגדלים בני 20-21 קומות שיכילו 1,077 יחידות דיור חדשות לאורך של כ-חצי קילומטר על הציר המרכזי של העיר, דרך לוי אשכול.

"חידוש ציר לוי אשכול בהיקף העצום של הפרויקט משמעותו מעין יצירת עיר חדשה של ממש", אומרת סיון פרץ, סמנכ"לית השיווק של בוני התיכון. לדבריה, "פרויקט ONO ONE נבנה כמתחם אורבני המצטיין בפרטיות, שקט ואינטימיות. המרחבים הפתוחים בין הבניינים מאפשרים לא רק ליהנות מחיי קהילה ענפים מתחת לבית, אלא גם מחיבור של כל אחד מהמגדלים לרחוב ולמרחב העירוני של ציר לוי אשכול".

סיון פרץ, סמנכ"לית שיווק, בוני התיכון / צילום: דויד סקורי
 סיון פרץ, סמנכ"לית שיווק, בוני התיכון / צילום: דויד סקורי

פרץ מוסיפה כי "תכנון הפרויקט, בהובלתו של האדריכל משה צור, כולל פיתוח סביבתי ונופי מתקדם ובו ריאה ירוקה בשטח של כחצי קילומטר עם שבילי הליכה, שבילי אופניים, מתקני משחק לילדים ועוד. נוכח העובדה כי מדובר בפרויקט המוקם בלב העיר, דייריו ייהנו מכל התשתיות ומבני הציבור הקיימים בה דוגמת בתי הספר, הקריה האקדמית, הקניון, קופות החולים ועוד".

מתחם ONO ONE יכלול מנעד דירות מגוון: 3, 4, 5 ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הדירות מאופיינות בחללים רחבי ידיים הפתוחים לאוויר ולנוף, מפרט יוקרתי ומרפסות מפנקות. מי שעומדת מאחורי הפרויקט היא קבוצת בוני התיכון (TASE), אשר מנהלת ומבצעת בעצמה את מכלול הפרויקטים שלה, לרבות ייזום, תכנון, בניה, שיווק, מכירות ושירות לקוחות.

בגלל הקורונה הרוכשים מעוניינים במרפסות מרווחות / הדמיה: ViewPoint
 בגלל הקורונה הרוכשים מעוניינים במרפסות מרווחות / הדמיה: ViewPoint

"ירדנו בפרויקט הזה לפרטים הקטנים ביותר והקפדנו על סטנדרט גבוה וחדשני ", מציינת פרץ. "כך למשל הכניסה למגדלים מבוקרת על ידי מערכת בקרה המצוידת בקודן ובמצלמה במעגל סגור;. הפרויקט יכלול גם תשתית סיבים אופטיים והכנה להטענת רכבים חשמליים בחניון התת קרקעי. המגדלים בפרויקט מתוכננים כך שעם כניסת הדיירים למתחם המגורים, הם מגיעים למתחם שקט, מוגן ואינטימי, ההולך ומתעצם עד להגעה לדירה. הדירות בפרויקט מצוידות בטכנולוגיות מתקדמות לבידוד ואיטום בפני רעשים".

תקופת הקורונה שינתה את צרכי הרוכשים

כידוע, תקופת הקורונה והסגרים הארוכים בבתים יצרה שינוי דרישות וצרכים מצד רוכשי הדירות. אלו מבקשים כעת מרפסות רחבות ידיים בהן יוכלו להתאוורר, וכן מחלחלת החשיבות של קהילה תומכת ושירותים עירוניים קרובים במרחק של הליכה רגלית. "כל הנקודות האלו מתממשות ב- ONO ONE וגורמות להתעניינות בפרויקט", מסבירה פרץ. "רוכשי הדירות אצלנו הם זוגות צעירים ומשפרי דיור מקו גדרה-חדרה ובמיוחד מגבעתיים, רמת גן ותל אביב. כולם מבקשים ליהנות מאורבניות פרברית שקטה ואינטימית לצד קרבה רבה לתל אביב", היא מסכמת.

לפרטים על פרויקט ONO ONE הקליקו כאן>>

צרו איתנו קשר *5988