תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

רמי יהושע השלים עסקת נדל"ן בכ-30 מיליון שקל

הפרסומאי רמי יהושע מרחיב את עסקי הנדל"ן וביחד עם שותפיו מכר בניין משרדים בן 4 קומות בתל אביב (1,200 מ"ר) לחברת נתנאל גרופ • בימים אלה מוביל משרדו, יהושע TBWA, קמפיין פרו בונו לעמותת "יד ביד"

רמי יהושע / צילום: צילום פרטי באדיבות רמי יהושע
רמי יהושע / צילום: צילום פרטי באדיבות רמי יהושע

הכתבה מטעם רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

הפרסומאי רמי יהושע מכר יחד עם שותפיו בניין משרדים עצמאי ברחוב מרדכי אנילביץ' בתל אביב לחברת נתנאל גרופ בעסקה הנאמדת בכ-30 מיליון שקל.

הבניין שנבנה בשנות ה-60, ושירת עד לאחרונה את משרד הפרסום לעומק התודעה, יושב על שטח של 500 מ"ר וגודלו 1200 מ"ר הפרושים על 4 קומות מעל קומת מרתף, המשמשת למחסנים וחניון תת קרקעי. הבניין שנמכר נמצא בסמוך למשכנה החדש של חברת מובילאיי בתל אביב.

יהושע - פרסומאי, איש עסקים ופילנתרופ, המכהן כיו"ר ומנהל עסקים בקבוצת הפרסום יהושע TBWA, פעיל בשנים האחרונות בתחומי הנדל"ן וההשקעות. בימים אלה הוא מוביל ביחד עם משרדו, יהושע TBWA , קמפיין התנדבותי פרו בונו לעמותת "יד ביד" של הרב יעקב גלויברמן לחלוקת ילקוטים לילדים נזקקים.

במישור העסקי השלים יהושוע בחודשים האחרונים מספר מהלכים משמעותיים. הוא הרחיב את פעילותו ואת השקעותיו בקרן להב, המתמחה במימון לחברות מידל מרקט, כשלאחרונה השקיע כ-8 מיליון שקל בקרן להב 2, שהוקמה בשנת 2013 וכן כ-10 מיליון שקל בקרן להב 3, שהוקמה בשנת 2015, והוא בוחן כעת את הרחבת השקעותיו בקרן להב 3.

בנוסף, השכיר יהושע משרדים לחברת הסטראט-אפ FLOW. המשרדים המדוברים ממוקמים ברחוב השלושה בתל אביב, והושכרו לתקופה של 3 שנים, בעסקה המוערכת בכ-2.2 מיליון שקל.

זאת ועוד במסגרת פעילותו ביצע יהושע במהלך החודשים האחרונים מספר מהלכים בתחום התרבות וההפקות, במסגרתם רכש 44% ממניות סוכנות התוכן אינסייד, כאליו הצטרף נבו כרמי, שותף במשרד והמשנה למנכ"ל יהושע TBWA.

סוכונות אינסייד קונטנט אייג'נסי הוקמה ב-2010 על ידי אורי גולדברג ומנוהלת על ידו בצוותא עם שותפתו ליה לחי. בימים אלה מפיקה אינסייד פורמט דוקו ריאליטי בינלאומי על נוודים דיגיטליים (.(DIGITAL NOMADS הפורמט, בפיתוח והפקה ישראלית, מיועד עבור שירות הסטרימינג DISCOVERY+.

הסדרה תתעד ותעקוב אחר סיפוריהם של 4 אנשים, יחידים, זוגות ומשפחות שהחליטו להגשים חלום, לעזוב את עבודותיהם השגרתיות ולצאת להרפתקה משנת חיים ולטייל בעולם, כנוודים דיגיטליים.

צרו איתנו קשר *5988