הוספה ליומן
שניות
דקות
שעות
ימים

ועידת ישראל לנדל"ן של גלובס - 2030 זה המחר

ועידת ישראל לנדל"ן של גלובס, הינה הוועידה הכלכלית החשובה ביותר בתחום הנדל"ן במשק הישראלי המשמשת במה לשיח אפקטיבי של כל השחקנים בתחום.

הוועידה תארח כ 1,500 משתתפים ביניהם, מקבלי החלטות, אנשי עסקים, רגולטורים, עורכי דין, שמאים, מהנדסים, יזמים, אנשי ממשל, ארגונים חברתיים ובכירים במשק,
ותכלול פאנלים מקצועיים, ראיונות והרצאות פרונטליות של מיטב המומחים ומובילי דעת הקהל בתחומים שבליבת הענף: בניה וביצוע, מימון, תכנון, התחדשות עירונית, ועוד.

בוועידה נעלה על סדר-היום הציבורי את האתגרים העומדים בפני השחקנים בענף הנדל"ן ונחשוף את ההתפתחויות הצפויות בו, ביום שאחרי הבחירות.

איך מנווטים את ספינת הנדל"ן ללא ממשלה, ללא שר מכהן וללא תכניות עבודה, מי מקבל את ההחלטה ואילו רפורמות יצאו לפועל עם כניסתה של הממשלה החדשה.

נושאים מרכזיים

איך מנווטים ספינה ללא קברניט ומה צפוי לנו ב 2030?

רפורמות מרכזיות במשק על רקע מדינה ללא ממשלה וללא אג'נדה ברורה ומה יקרה ביום אחרי כניסתה של הממשלה. מה מהרפורמות ישמרו או יבוטלו?

כשטכנולוגיה פוגשת את הנדל"ן

איך טכנולוגיות פורצות דרך נכנסות לתחום שנחשב מסורתי ומיושן ולמה כדאי לקברניטי חברות הנדל"ן להיעזר בחדשנות.

סוגיות במימון נדל"ן – האם מקורות המימון בעשור הבא ישארו כפי שהיו?

מודלים למימון נדל"ן בין מימון בנקאי לקרנות

התחדשות עירונית

מה שהחל בקול ענות חלושה, הפך לקטר המרכזי בעולם הנדל"ן. נארח כמה מהשחקנים המרכזיים בתחום וננסה להבין בעזרתם איזה סוגיות בתחום טרם נפתרו, וכיצד ניתן להגביר את הוודאות ולהעלות את קצב מימוש הפרויקטים.

חללי עבודה

האם השינוי שאותו אנו חווים כבר היום בדרך להשתלט על כל סביבת העבודה בעשור הקרוב?השחקנים הבולטים במגרש חללי העבודה שמשפיעים על אופי הבנייה והתכנון של מגדלי המשרדים, על חברות חללי העבודה שהביאו למגמה אחרת בהסתכלות על אזור הסביבה המשרדית.

מי באמת קונה דירה ב 2030?

פאנל בהשתתפות חברות שיוזמות ובונות דירות להשכרה ארוכת טווח.

מי השחקנים בענף ומה צפוי בעשור הבא? האם ההגמוניה המוחלטת בישראל של דירות בבעלות עתידה להשתנות? על מודלים מחו"ל כמו ברלין או פריז ומה ניתן ללמוד מהרפורמות שנעשו בתחום?

דוברים

 
 

הרשמה לוועידה | 5988*

להרשמה

18.03.2020 | 8:30-14:00 | סמולרש, אונ' ת"א

לנוחיות המוזמנים חנייה בחניוני אחוזת החוף של האוניברסיטה

או
להשארת פרטים לנציג טלפוני 5988*

צרו איתי קשר
או התקשרו 5988*
X

שיתוף

סגור