חדשנות והזדמנויות בטכנולוגיות ידידותיות לסביבה וחומרים מתקדמים בדרום קרוליינה
משלחת עסקית - דרום קרולינה
יום ב' 9/12/13, 15:00

החלק הדרומי של מדינת דרום קרוליינה ואיזור החוף שלה הפכו אותה למובילה בתחום החדשנות בטכנולוגיות שמש, רוח ומים בארצות הברית ה-The Clemson University Restoration Institute יצר שיתוף פעולה עם המגזר הפרטי לפיתוח מתחם לבדיקת הרוח, העושה שימוש בסביבת חוף תעשייתית ייחודית. מיקום המתחם בעיר החוף צ'רלסטון מספק נמל טבעי מעולה, עם מים עמוקים וגישה בינלאומית.
המטרה היא לסייע ליצרנים לשפר את התכנון של טורבינות רוח ולהפחית את עלותן, ובסופו של דבר להוריד את עלויות האנרגיה. על ידי בדיקת הטורבינות ועריכת הדמיות של תגובת רשת החשמל תחת קורת גג אחת, חברות יכולות לעשות תוך חודשים אחדים מה שהיו מספיקות לעשות קודם לכן במשך שנים".
מדענים בקלמסון הגו נהר מדבר שיוכל להעביר פרטים על מצבו למנהלים. הם יצרו מחשב המופעל באמצעות סוללות, שגודלו קטן יותר משל קוביה הונגרית, בשם MoteStack, המאפשר להתקין מספר חסר תקדים של חיישנים באיזור גדול ולהפעילם כרשת יעילה ביותר.
המחקר בחומרים מתקדמים באוניברסיטת דרום קרוליינה מבוסס על פורטפוליו מגוון של עבודה מדעית בתחומים כמו קטליזיס, חיישנים ותחומים הקשורים לאנרגיה (תאורה, תאי דלק) כמו גם עבודה המבוססת על ידי טכנולוגיה במיקרוסקופ אלקטרונים ומחשוב עתיר ביצועים.
משתתפים:
ג'ין איידסון, מנהל ה-Institute of Computational Ecology, אוניברסיטת קלמסון
ניק ריגאס, סגן מנהל ומדען ראשי באוניברסיטת קלמסון
טום וויט, מנהל הNanoCenter, אוניברסיטת דרום קרוליינה
קווין וייר, מנהיג חדשנות, Milliken and Company
מנחה: ראס קלר, סגן נשיא SCRA

 
ההרשמה הסתימה