תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

פרויקט בוטיק חדש בשכונת בת גלים, ברצועת החוף חיפה: "ערך הדירות יעלה עם השנים"

במסגרת פרויקט "על הים" יוקם בניין בוטיק איכותי בן 4 קומות באזור מבוקש לצד טיילת, עם נוף ונגישות לים

פרויקט "על הים" בבת גלים, חיפה. "מיקום  מיטבי" / הדמיה: הדמיות קריסטל
פרויקט "על הים" בבת גלים, חיפה. "מיקום מיטבי" / הדמיה: הדמיות קריסטל

הכתבה מטעם אחים עזורי

פרויקט בוטיק חדש, "על הים", יוקם ברצועת חוף חיפה, בשכונת בת גלים, כשלצידו טיילת, שבילי אופניים וריצה של כ-10 ק"מ בסמוך לקו הים.

במסגרת הפרויקט, בו יושקעו 25 מיליון שקלים, ייבנה בניין בוטיק איכותי בן 4 קומות המציע 11 יחידות דיור בנות 2, 3, דירות גן 5 חדרים ודופלקסים.

הפרויקט משווק ע"י חברת שניר וממוקם באזור מבוקש, בקרבה למרכזי חינוך, תרבות, בילוי וצירי תחבורה ראשיים. הוא מציע חוויית מגורים לצד הטבע, עם נוף ונגישות לים, ואף לחוף לגלישת רוח וקייט סרף. כמו כן, ישנה יציאה ממנו לכביש 4 והוא מרוחק של כ-4 דקות נסיעת אופניים מתחנת הרכבת הקרובה.

פרויקט "על הים" של אחים עזורי / הדמיה: הדמיות קריסטל
 פרויקט "על הים" של אחים עזורי / הדמיה: הדמיות קריסטל

לרגל תחילת השיווק, תוכלו למצוא בו דירות במחירים של החל מ-1,400,000 שקל לדירת 2 חדרים, והחל מ-2,250,000 לדירת 4 חדרים, בתנאי תשלום ייחודים.

"על הים" הוא פרויקט איכותי במיקום יוצא דופן, בבת גלים, ברמת גימור מהגבוהות בישראל", אומר אלון עזורי, מנכ"ל חברת "אחים עזורי", היוזמת והמבצעת של הפרויקט. "לחברה ניסיון של 65 שנים בייזום והקמה של עשרות פרויקטים, מוניטין רב וסטנדרט גבוה ביותר", הוא מוסיף.

פרויקט "על הים" של אחים עזורי / הדמיה: הדמיות קריסטל
 פרויקט "על הים" של אחים עזורי / הדמיה: הדמיות קריסטל

לדברי ניר שמול, מנכ"ל חברת שניר, שכאמור משווקת את הפרויקט, "במשך עשרות שנים אנו משווקים מגוון רב של פרויקטים בטירת הכרמל, נתניה וחיפה בקרבת הים, אך לראשונה הפרויקט נמצא במיקום בו ניתן לשמוע את רעש הגלים. כיום, בגלל סיבות שונות, יחידות במיקום כזה, הולכות ומתמעטות, כך שערך הדירות ילך ויעלה עם השנים".

"הקרקע במיקום מיטבי והפרויקט מגלם איכות חיים אמיתית. אחד עשר ברי מזל ייהנו ממנה", מסכם רונן עזורי.

* פרסום זה נועד למטרות שיווקיות בלבד, ואין בו משום יעוץ ו/או הצעה ו/או הזמנה לבצע השקעה כלשהי ו/או משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

צרו איתנו קשר *5988