תוכן מקודם

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

סלע בינוי: חברת One Stop Shop ששמה את הלקוח במרכז - "מרגישים אצלנו כיום ביקוש לדירות גדולות"

כחברה יזמית ומבצעת, סלע בינוי פעילה בכל הסגמנטים של עולם הנדל"ן - דירות בשוק החופשי, בנייה במסגרת מחיר למשתכן, משרדים, מסחר, התחדשות עירונית ועוד • בחברה מציעים טיפול צמוד בלקוחות בעת הקמת הפרויקט וגם לאחריו

מרפסת פנטהאוז ענקית עם בריכה, פרויקט TOO TOWERS / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי
מרפסת פנטהאוז ענקית עם בריכה, פרויקט TOO TOWERS / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי

הכתבה מטעם סלע בינוי

יזמות נדל"ן, תכנון, ביצוע, שיווק ואף לקיחת אחריות על הטיפול בליקויים עד תום תקופת הבדק. חברות לא רבות בשוק הנדל"ן בישראל פועלות במתכונת אמיתית של One Stop Shop עבור לקוחותיהן. אחת מהן היא חברת סלע בינוי שהפרויקטים שלה פרוסים לאורכה ולרוחבה של הארץ.

החברה נוסדה בשנת 2002 על ידי איתמר סלע וזאת כחלק מהזיקה השורשית של המשפחה לבנות וליישב את ארץ ישראל. נכון להיום, 18 שנים מאז הקמתה, סלע בינוי פעילה בכל הסגמנטים של עולם הנדל"ן. אלו כוללים בניית דירות בשוק החופשי, בנייה במסגרת מחיר למשתכן, משרדים, קבוצות רכישה, מלונות ומסחר, פרויקטים של התחדשות עירונית ועוד. עד היום בנתה החברה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים רבועים של שטחי מסחר, בפריסה גיאוגרפית רחבה ובשווי מיליארדי שקלים.

כחלק מחוויית הלקוח אותה היא מספקת הקימה החברה את מחלקת סלע פלוס, מחלקה ייחודית וייעודית המלווה את הלקוח מהרגע הראשון שבו הוא חותם על חוזה הדירה ועד תום שנת הבדק והאחריות. המחלקה קולטת את הלקוח מיד עם חתימת החוזה, מפנה אותו לספקים ולנותני השירות, עוזרת לו לבחור אריחים וקרמיקות לבית ומספקת מעטפת חזקה ויציבה, המעבירה לדייר את המסר שהחברה איתו יד ביד בכל דקה. יתרה מכך המחלקה מעניקה ללקוחותיה ליווי רציף, עדכון שוטף בכל שלב על הפרויקט ומענה לשאלות הלקוח. היא אף שולחת ניוזלטר לכתובות המייל של הדיירים בדבר כל עדכון, בליווי תמונות המשקפות את התקדמות הפרויקטים השונים, שאותם גם ניתן לראות בחשבון האינסטגרם של החברה.

פרויקט רמת אפעל החדשה / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי
 פרויקט רמת אפעל החדשה / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי

אוריאב וגנר, מנהל השיווק והמכירות של סלע בינוי, מציין כי שלושת הפרויקטים המרכזיים של החברה בימים אלו הם פרויקט רמת אפעל החדשה, פרויקט הדרים בגליל ים, הרצליה ופרויקט TOO TOWERS בשכונת נרקיסים החדשה בראשון לציון. בפרויקטים אלו הוא אומר,משווקת כעת החברה דירות פרימיום מיוחדות בעלות מרפסות וגינות תלויות, הממוקמות בקומות הגבוהות המבוקשות והאטרקטיביות ביותר: "פרויקט רמת אפעל החדשה ממוקם בסמוך לתל השומר, מדרום לדרך שיבא ובסמיכות לאוניברסיטת בר אילן ולסמינר אפעל. בפרויקט יוקם רובע מגורים, תעסוקה ומסחר אשר במרכזו מתוכננת קריית חינוך מתקדמת; ייבנו בו כ-400 יחידות דיור, ב-10 בניינים בגובה של 10-14 קומות והוא מתוכנן כרובע חדש המייצג תפיסה תכנונית הכוללת מרחבים ירוקים".

פרויקט הדרים, גליל ים, הרצליה / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי
 פרויקט הדרים, גליל ים, הרצליה / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי

פרויקט הדרים, גליל ים הוא פרויקט אשר יכלול בסך הכל שמונה בנייני מגורים בני תשע קומות. בפרויקט 260 יחידות דיור בנות 5-3 חדרים. לדברי בן שלוש, הפרויקט ממוקם באחת השכונות המבוקשות ביותר באזור גוש דן והוא מתוכנן תוך הקפדה על אופי הבנייה, על פארקים וריאות ירוקות אשר יתחברו לפארק הרצליה.

פרויקט TOO TOWERS בראשון לציון כולל 2 מגדלי מגורים בני כ-96 יחידות דיור לכל אחד בגובה של כ-26 קומות על גבי קומת מסחר. "שכונת נרקיסים החדשה בה ממוקם הפרויקט מחוברת לעורקי תחבורה מרכזיים והפרויקט עצמו נמצא ברחוב ירושלים אשר יהיה הציר המרכזי של השכונה. כך ייהנו הלקוחות ממיקום מעולה ונגישות גבוהה לצד מרחבים של טבע עירוני ושקט המאפיינים את השטחים הציבוריים הרבים." אוריאב וגנר.

שני פרויקטים בולטים נוספים של החברה אשר עתידים להיבנות בירושלים הם פרויקט המשתלה בשכונת קטמון ופרויקט מגדלי הקונסוליה בשכונת ארנונה.

פרויקט המשתלה, קטמון, ירושלים / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי
 פרויקט המשתלה, קטמון, ירושלים / צילום: סלע איסתא נדלן ישראלי

פרויקט המשתלה הוא מתחם בן שישה בנייני מגורים שייבנה בפינת הרחובות יוחנן בן זכאי ובן בבא בירושלים. המגרש שימש בעברו כחוות הנוער החקלאית בשכונת קטמון בירושלים ויכלול כ-362 יחידות דיור ועוד כ-2000 מ"ר של מסחר שייבנו בבנייה ירושלמית עדכנית. עוד פרויקט ירושלמי ייבנה בשכונת ארנונה בעיר. במסגרתו יוקמו ארבעה מגדלים בני 20-24 קומות אשר יכללו כ-301 יחידות דיור. הפרויקט מהווה חלק מהתב״ע החדשה של ״מורדות ארנונה״ ובקצה הדרומי של המתחם, ייבנה מרכז מסחרי אינטימי, הכולל כ-1200 מ"ר מסחר.

גם בין ארבע קירות אנשים מחפשים מרחב

על רקע משבר הקורונה המתחולל בארץ מחודש מרץ וגבר עתה ביתר שאת, הוא מוסיף כי בחברה חווים ביקושים לדירות גדולות במיוחד של 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. "אנשים מבינים היום כי בעתות משבר כמו זו הנוכחית הם נאלצים לשהות בבית למשך ימים ושבועות ארוכים - ורוצים להפוך אותו למקום האידיאלי עבורם לשם כך. עבור משפחות ממוצעות עם 2-3 ילדים, דירות 5 חדרים כבר לא מספיקות, שהרי מלבד חדרי השינה הילדים צריכים חדר משחקים ושני ההורים זקוקים לחדר עבודה ממנו יוכלו לעבוד מהבית. בנוסף, אנשים מעוניינים להתאוורר ורוצים גם חוויה של גינה, או חוויה של מרפסת, על כל הצרכים האלו עונות הדירות הגדולות. לטעמי משבר הקורונה היווה טריגר למגמה הזו והיא תלך ותגבר בעתיד".

*פרסום זה נועד למטרות שיווקיות בלבד, ואין בו משום יעוץ ו/או הצעה ו/או הזמנה לבצע השקעה כלשהי ו/או משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

צרו איתנו קשר *5988