הוספה ליומן
שניות
דקות
שעות
ימים

ועידת ישראל לעסקים דצמבר 2018

יום רביעי-חמישי, 20-19 בדצמבר 2018, בנייני האומה, ירושלים

האם שאלתם את עצמכם פעם - כמה עולה לגדל ילד, כמה עולים הפקקים שסותמים את הרחובות, והאם אפשר להצמיד תג מחיר ל"כבוד"?
האם גם שאלתם - איך יכול להיות שנושאים כמו כלכלה, חברה, איכות חיים, קיום בכבוד, פערים - מעסיקים אותנו הרבה ביום-יום אבל הרבה פחות כשזה מגיע לקלפי?
ועידת ישראל לעסקים שמה במרכז את הזכות לדעת ואת החובה לייצר מצע כלכלי-חברתי עמוק ומרתק לדיון במגוון רחב של נושאים החשובים לחיינו.
אז בואו ננסח ביחד את החזון, בואו נשאל את השאלות, בואו נאתגר ביחד את השיח.

ועידת ישראל לעסקים, המתקיימת זה שני עשורים, ידועה כאירוע הכלכלי והחברתי החשוב והיוקרתי ביותר בישראל. הוועידה מפגישה בין המגזר העסקי, המגזר הציבורי, המגזר החברתי-אזרחי, אנשי תקשורת, חוקרים, דוברים ומשלחות מהארץ ומהעולם במגוון תחומים.

השנה, נעלה על סדר היום את השאלות הגדולות של חיינו, ואת הזוויות הכלכליות-חברתיות שלהן. בין היתר נשאל האם מנועי הצמיחה הכלכליים אכן מחלחלים לכלל המשק? האם הדרך להצלחה עוברת בהכרח באקדמיה? איך מייצרים שוויון מגדרי דרך החלטות דירקטוריון? ומה צפוי השנה בשווקים הישראליים והבינלאומיים?

בדיוני הוועידה ישתתפו האנשים המעניינים ביותר במגוון תחומים, בהם: היי-טק וטכנולוגיה, תעשייה ומסחר, פוד-טק, שוקי ההון, נדל"ן, תחבורה, תשתיות, חינוך ותכנון.
מסלול מיוחד יוקדש להשראה : הכוחות הדוחפים אותנו ליצור ולייצר. ביניהם: הצלחות, כישלונות, פילוסופיות ניהול ודרך-חיים - כל אלה יקבלו ביטוי בוועידה

דוברים

 
פרופ' דן אריאלי פרופסור לפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית
דן אריאלי / צילום: יח"צ

דן אריאלי הוא פרופסור לפסיכולוגיה ולכלכלה התנהגותית באוניברסיטת דיוק שבארצות הברית. הוא מחברם של רבי-מכר בינלאומיים. ספרו האחרון, שיצא לאור בתחילת השנה, שווה לך: "ההיגיון הסמוי שעומד בבסיס המוטיבציה שלנו" צולל עמוק אל נבכי המוטיבציה וחוסר-המודעות החלקי שלנו לאופן שבו היא פועלת, ולוקח אותנו למסע שיסייע לנו לגשר על הפער הזה בין מה שאנחנו חושבים לבין מה שקורה באמת.
אריאלי שמתעסק רבות בהגיון ובאי רציונליות של קבלת ההחלטות, יסביר בוועידה מה אנחנו לא שואלים את עצמנו, ואת המנהיגים שלנו, בדרך אל הקלפי - ולמה זה לא במקרה.

דן אריאלי / צילום: יח"צ
ענת גואטה יו"ר הרשות לניירות ערך
ענת גואטה // צילום: ענבל מרמרי

ענת גואטה נכנסה לתפקידה כיו"ר רשות לניירות ערך בינואר 2018.
קודם לכן, היתה גואטה שותפה להקמת אנטרופי המייעצת למשקיעים מוסדיים בנושאים של ממשל תאגידי. בעברה, כיהנה גם גואטה כמנכ"לית של חברת ארקו החזקות, וככלכלנית בחטיבה העסקית בבנק מזרחי טפחות .

ענת גואטה // צילום: ענבל מרמרי
ג'ף שוורץ נשיא טימברלנד לשעבר, ויו"ר מעוז
ג'ף שוורץ / צילום: ארגון מעוז

ג’ף שוורץ כיהן 15 שנה כמנכ”ל בחברת טימברלנד, מותג האופנה וההנעלה העולמי.
ג’ף משקיע ממרצו כעת בקידום יזמים חברתיים המעוניינים להקים תנועות וארגונים אשר שואפים לפתור בעיות חברתיות בישראל ובארצות הברית. הוא היו”ר והמייסד של מעוז, חבר במועצת המנהלים של הג’וינט ובאגודות הידידים של הארגונים לתת והשומר החדש.

ג'ף שוורץ / צילום: ארגון מעוז
עו"ד מיכל רוזן-עוזר שותפה, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'
עו"ד מיכל רוזן-עוזר // צילום: יח"צ

עו"ד מיכל רוזן-עוזר, היא מבכירות הסנגוריות הפליליות בתחום הצווארון הלבן בישראל. עו"ד רוזן-עוזר מילאה שורה של תפקידים בכירים בפרקליטות המדינה, בין היתר כממונה על עבירות כלכליות, והתמחתה בניהול תיקי צווארון לבן ותיקים כלכליים מורכבים.

עו"ד מיכל רוזן-עוזר // צילום: יח"צ
רועי דויטש מייסד ומנכ"ל Jolt
רועי דויטש // צילום: עומר הכהן

רועי דויטש, הוא מנכ"ל ומייסד משותף של חברת הסטארט אפ Jolt הבונה רשת של קמפוסים חדשניים ללימודים מתקדמים אונליין.
קודם לכן, שימש דויטש כיועץ הניו-מדיה של סגן נשיא פוקס העולמית, ובעברו הוביל גם את קמפיין הבחירות הדיגיטלי של מפלגת "יש עתיד". בגיל 14 הקים רועי את החברה הראשונה שלו וכעבור שנה בלבד מכר אותה לזכיינית ערוץ 2, קשת.

רועי דויטש // צילום: עומר הכהן
רן שריג ואפי כהן מייסדי Datorama
אפי כהן ורן שריג // צילום: שלומי יוסף

רן שריג ואפי כהן הכירו בחברת הסטארט-אפ "Media Mind " בה שימשו כסמנכ"לים, עד שנמכרה באקזיט הגדול ביותר בשנת 2001 לתאגיד DG האמריקאי.
מאז הם הקימו את Datorama, המפתחת מערכת לניתוח פרסום עבור מפרסמים גדולים, וקמפיינים שמתנהלים בערוצים רבים במקביל. החברה נמכרה באוגוסט האחרון בעסקת ענק לחברת סיילספורס האמריקאית.

אפי כהן ורן שריג // צילום: שלומי יוסף
עו"ד שלומית ברהנו פעילה חברתית
עו"ד שלומית ברהנו // צילום: גלעד קוולרצ'יק

עו"ד שלומית ברהנו עלתה מאתיופיה לישראל בגיל שלוש ביחד עם משפחתה. היא שותפה לכתיבת דו"ח פלמור למיגור הגזענות שנכתב ע"י הצוות הבין משרדי של משרד המשפטים. כיום היא חברה גם ב"פורום חשיבה למאבק בגזענות".

עו"ד שלומית ברהנו // צילום: גלעד קוולרצ'יק
דניאל בירנבאום מנכ"ל סודהסטרים
דניאל בירנבאום / צילום: איל יצהר
דניאל בירנבאום / צילום: איל יצהר
גילעד אלטשולר בעלים ומנכ"ל משותף, בית ההשקעות אלטשולר שחם
גילעד אלטשולר / צילום: איל יצהר

גילעד אלטשולר הוא המייסד, הבעלים והמנכ"ל המשותף בבית ההשקעות אלטשולר שחם. בית ההשקעות אלטשולר שחם מנהל למעלה מ-102 מיליארד שקלים ולאחרונה השיק קרן פנסיה במסגרת רפורמת קרנות ברירת המחדל.

גילעד אלטשולר / צילום: איל יצהר

הרשמה לוועידה

490מחיר מלא ליום אחד
900מחיר מלא ליומיים
לרכישת כרטיסים לרכישת כרטיסים
10% הנחה לרוכשים באתר | 30% הנחה למנויי גלובס
או
להשארת פרטים לנציג טלפוני 5988*

שלח
או התקשרו 5988*

בנייני האומה ירושלים

19-20 לדצמבר 2018

ניווט באמצעות
ווייז גוגל מאפס
חניונים קרובים
  • חניון בנייני האומה שדרות זלמן שזר 1, ירושלים | מרחק מהמרכז: צמוד
  • חניון הלאום שדרות יצחק רבין, ירושלים | מרחק הליכה: 10 דקות
  • חניון סנטר 1 ירמיהו 43, ירושלים | מרחק הליכה: 7 דקות

ועידות גלובס

X

שיתוף

סגור