ועידת ישראל לעסקים 2012

ועידת ישראל לעסקים היא האירוע הכלכלי החשוב והיוקרתי ביותר בישראל, המפגיש בין כל מקבלי ההחלטות, אנשי העסקים, אנשי ממשל, בכירי המשק והכלכלה, דוברים ומשלחות מהארץ ומהעולם.
ימי הוועידה יוקדשו השנה להרצאות ודיונים בהשלכות של התהפוכות הכלכליות, הפוליטיות החברתיות והגיאופוליטיות שחווינו בשנה האחרונה. בנסיבות המיוחדות שנוצרו, נקפיד לנסות להבחין בין תהליכים שהשפעתם על הכלכלה משמעותית וארוכת טווח ובין מהלכים שעתידים להתברר כקצרי טווח ובני חלוף, נעסוק גם באתגר הגדול מכולם: ניהול גלובלי בתנאים של אי ודאות ובמציאות המכתיבה פניות אסטרטטגיות חדות; באנרגיה, בבטחון, בחברה, בפיננסים, בהשקעות, במנועי צמיחה עתידיים, הייטק, ניו מדיה וכיוצא בזאת.

ערב השנה החדשה, קובעי המדיניות ומעצבי הכוחות הכלכליים,אנשי ממשל ואזרחי הכפר הגלובלי כולו, כולם ביחד וכל אחד לחוד, שואלים את עצמם את אותה השאלה: 2013 לאן?
האם לצפות להאטה קלה או להיערך לשיעורי צמיחה שוליים בלבד? ומה אפשר לעשות כדי למנוע התממשות של תרחישים פסימיים כמו סטגנציה או שפל? בוועידת ישראל לעסקים תוכלו לשמוע את הניתוחים והתובנות של בכירי הכלכלנים והאקדמאים, אנשי העסקים וקובעי מדיניות מהארץ ומהעולם.

לצפייה בלו"ז הוועידה וסדר הדיונים, לחץ כאן>

ההרשמה הסתימה