הצטרפו למשחק ליגת ההשקעות ותוכלו לזכות בטסלה

משחק ההשקעות של גלובס בחסות מיטב דש מאפשר למשתתפים בו להתנסות וירטואלית בשוק ההון, להפגין יכולות השקעה ולחוש את הדופק של השוק - ללא כל סיכון כספי. המשחק מתאים למשקיעות ומשקיעים מתחילים ומתקדמים כאחד.

 

התחלת לשחק? הצטרפות למשחק להרשמה
צילום: Shutterstock, Alexander Kondratenko

פרס למנצח/ת

מכונית טסלה דגם 3!

בסיום המשחק, תיק ההשקעה בעל הערך הגבוה ביותר יזכה את בעליו במכונית טסלה. הזוכה יישא בשווי המס (35%) על הפרס, כתנאי לקבלת הבעלות על הרכב.

איך משחקים?

לאחר הרישום למשחק, המשתתפות והמשתתפים יקבלו ₪100,000 וירטואליים לטובת הרכבת תיק השקעות מניירות ערך ישראלים וזרים. פעולות קניה ומכירת ניירות ערך וירטואליים יתבצעו ממש כמו בבורסה, אך ניתן להגדיל את סיכוי ההצלחה ע"י ביצוע משימות שבועיות ומענה על שאלות יומיות, בתמורה לכסף וירטואלי פנוי להשקעה שיתווסף לתיק המשחק:

1. ביצוע משימה שבועית - בכל שבוע יופיעו 2 משימות בדרגות שונות, מאתגרות יותר ומאתגרות פחות, שיתאימו למשקיעות ומשקיעים מתחילים ומנוסים כאחד. אין חובה לבצע את המשימות, ניתן גם לבצע משימה אחת מתוך השתיים.

2. מענה על שאלה יומית - בכל יום תופיע שאלה יומית בנושא מסחר ושוק ההון. המשתתפים יוכלו לענות על השאלה, כאשר מענה שגוי לא יגרע משווי תיק ההשקעה ומענה על השאלות אינו חובה.

במהלך המשחק ובהתאם לפעולות שתבצעו, תוכלו להרוויח תארים על-פי ההישגים במשחק. למשל - תואר 'יצאת לדרך' בביצוע פעולה ראשונה במשחק. בנוסף, תוכלו לצפות ולהתעדכן בהישגים של שחקניות ושחקנים נוספים.
המשחק יימשך 10 שבועות, בסופם נכריז על המנצחת או מנצח!

אני רוצה לשחק! היכן נרשמים?

כדי להתחיל לשחק, יש למלא את פרטיכם במסך ההרשמה בתחתית העמוד, לנרשמים תישלח הודעה עם פרטי הזנקת המשחק. עם אישור ההרשמה למשחק תקבלו לינק מזהה ייחודי אותו תוכלו לשתף עם חברים ולהזמין אותם להשתתף במשחק. על כל חבר שיצטרף דרככם, תוכלו לקבל עוד כסף וירטואלי לתיק המשחק.

*האפשרות להרוויח כסף וירטואלי משיתופים מוגבלת לעד 10 חברים שיצטרפו למשחק דרככם.

חולמים על טסלה? כדאי שתדעו ש...

עם נעילת המשחק, השחקנית או השחקן שיחזיקו בתיק ההשקעות בעל הערך הגבוה ביותר יזכו בפרס חלומי - מכונית טסלה דגם 3!

סוחרים במיטב דש?

הקישו בטופס ההרשמה את קוד ההטבה ותהנו מ-₪250 וירטואליים נוספים לתיק המשחק.

הרשמה

הירשמו למשחק עכשיו ותקבלו הודעה עם פרטי הזנקת המשחק.
על מנת להרשם למשחק עם פרטי המשתמש שלך בגלובס, יש להתחבר עם המייל והסיסמה שלך לאתר. משתמשים מחוברים לגלובס יזוהו אוטומטית בטופס ההרשמה. אם אינך רשום/ה לגלובס, תוכל/י להתחבר לאתר עם הפרטים שיוזנו בטופס ההרשמה.

רשומים לגלובס? התחברו כאן

הכינוי יהיה גלוי לכולם

יש לך קוד הטבה? יש להקיש אותו כעת.

הנני מודע/ת לכך כי המידע שנמסר על-ידי ישמר במאגרי המידע של גלובס וכן של קבוצת מיטב דש ו/או מי מטעמה (להלן: "הקבוצה"). הנני מאשר/ת למסור את המידע לחברות הקבוצה, בין היתר, לצורכי שיווק ופרסום של מוצרים ושירותים פיננסיים מטעם הקבוצה, בדרך של שירותי דיוור ישיר ובכל אמצעי אלקטרוני אחר. ניתן לחזור מהסכמה זו בכל עת כאמור בהוראות הדיוור עצמו, וכן לגבי מיטב גם בטלפון 3366*.

יובהר כי מדובר במשחק, על כסף וירטואלי שאינו מבטיח בשום אופן זכייה בסכום כספי. מדובר במשחק וירטואלי המדמה, באמצעות תוכנת מחשב, מסחר וירטואלי בניירות ערך, ושאינו מבטיח זכייה בסכום כספי.

למען הסר ספק, זיכוי או חיוב וירטואלי של המשתתף בחשבון המשחק לא מהווה העברה אמיתית של כספים לחשבון והוא לא יהיה זכאי לכל זכות בזיכויים ו/או החיובים שייווצרו בחשבון ו/או למשכם לכל מטרה שהיא, כולם או חלקם, בכל עת שהיא, לרבות לא באתר מיטב דש ו/או באתר גלובס ו/או לכל שימוש אחר.

ההשתתפות במשחק אסורה על קטינים מתחת לגיל 18 ו/או על כל מי שאינו בעל כשרות משפטית וכן על מי שמוגדר כ"בעל רישיון" (בעל רישיון יועץ, בעל רישיון משווק או בעל רישיון מנהל תיקים) לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. עובדי מיטב דש ועובדי גלובס ובני משפחותיהם מדרגה ראשונה יהיו רשאים להשתתף במשחק- אולם לא יוכלו לזכות בפרס.

מובהר למען הסדר הטוב, כי בכל צורה שהיא ההשתתפות במשחק אינה מהווה המלצה ו/או יעוץ ו/או שיווק השקעות מכל סוג לכל משתתף במשחק.

יש לקרוא ולגלול עד לסיום הטקסט ואז לאשר וללחוץ על כפתור "הרשמה"

"משחק משקיעים וירטואלי" - בחסות מיטב דש
תקנון המשחק, כולל הוראות לגבי חלוקת הפרס

1. כללי
1.1 עורכת המשחק: חברת גלובס פבלישר עתונות (1983) בע"מ תנהל במתחם ייעודי אתר גלובס (להלן: "גלובס","אתר גלובס"), בחסות חברת מיטב דש טרייד בע"מ (להלן: "מיטב דש") - משחק משקיעים וירטואלי, אשר יהווה תחרות בין משתתפיו ואשר ידמה, באמצעות שימוש בתכנת מחשב, הדגמה של מסחר וירטואלי בניירות ערך (להלן: "המשחק" או "הפעילות").
1.2 המשחק נערך בכפוף לכללי תקנון זה ובכפוף לתנאי השימוש באתר גלובס, המהווים חלק בלתי נפרד מתקנון המשחק.

2. תנאי ההשתתפות במשחק
2.1 ההשתתפות במשחק אסורה על קטינים מתחת לגיל 18 ו/או על כל מי שאינו בעל כשרות משפטית וכן על "בעל רישיון" (בעל רישיון יועץ, בעל רישיון משווק או בעל רישיון מנהל תיקים) כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995.
עובדי מיטב דש ועובדי גלובס ובני משפחותיהם מדרגה ראשונה יהיו רשאים להשתתף במשחק - אולם לא יוכלו לזכות בפרס.
2.2 ההשתתפות במשחק אינה מהווה המלצה ו/או יעוץ ו/או שיווק השקעות מכל סוג לכל משתתף במשחק.
2.3 המשחק נערך על ידי המחלקה המסחרית של עיתון גלובס ובחסות מיטב דש טרייד, וללא קשר עם מערכת עיתון גלובס.
2.4 לכל חשבון במשחק - יידרש רישום דואר אלקטרוני ייחודי לחשבון. לא ניתן יהיה לרשום מספר חשבונות במשחק על אותו דואר אלקטרוני.

3. ההרשמה למשחק
3.1 במסגרת המשחק יוזמנו המשתתפים לפתוח תיק השקעות אישי וירטואלי במתחם הפעילות, במספר שלבים:
3.1.1 שלב ראשון – גולשים באתר גלובס יוזמנו על ידי גלובס ומיטב דש להירשם למשחק ולפתוח תיק השקעות אישי וירטואלי במתחם ייעודי באתר גלובס, בחסות המותג מיטב דש.
3.1.2 גולשים יוכלו להצטרף למשחק בכל שלבי המשחק.
3.1.3 גולש שיעמוד בתנאי ההשתתפות לעיל, ויירשם באתר, ייחשב כמשתתף הזכאי להשתתף במשחק.
3.1.4 שלב שני – בעקבות החלטת עורכת המשחק ועל מנת לשמור על התנהלותו התקינה וההוגנת של המשחק, המשחק יפתח מחדש ביום 5.12.21, ימשך 10 שבועות ויזכה בו המשתתף בעל שווי התיק הגבוה ביותר.
בעת פתיחת המשחק מחדש ביום 5.12.21, יימחקו ויתאפסו סך הקניות/מכירות/עסקאות שבוצעו בחשבונות הוירטואלים של המשתתפים ויוותרו בחשבון רק הסכומים הוירטואליים שצבר המשתתף בהתאם לסעיפים 4.1 - 4.3 לתקנון זה.
3.2 בעת הרישום למשחק ימלא המשתתף את הפרטים הבאים:
3.2.1 פרטים אישיים של המשתתף, ושאלון קצר לבחינת רמת הידע.
3.2.2 כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא ייחודית, עליה באחריות המשתתף לשמור באופן סודי.
3.2.3 פרטים אלו יימסרו לגלובס ולמיטב דש לשם ניהול המשחק, ויישמרו בסודיות, ולא יועברו לכל צד שלישי. מובהר עם זאת כי מיטב דש טרייד תהיה רשאית למסור פרטים אלו לחברות המנויות בקבוצת מיטב דש.
3.2.4 הנרשמים יאשרו באופן אקטיבי קבלת דיוורים שיווקיים מהחברות המנויות על קבוצת מיטב דש ומגלובס, ויהיו רשאים לפנות בכל עת למיטב דש ולגלובס בנפרד על מנת לבקש להסיר את פרטיהם מרשימת התפוצה השיווקית.
3.3 לאחר הרישום ועם תחילת המשחק מחדש, יישלח מייל והודעת סמס אל המשתתף לכתובת הדואר האלקטרוני שאותה מסר. גם בסיום המשחק יישלחו מייל והודעת סמס.
3.4 המשחק ימשך 10 שבועות מיום הזנקתו מחדש, אלא אם תוארך, או תשונה תקופת המשחק על ידי גלובס, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

4. הטבות במשחק ללקוחות מיטב דש ובתי השקעות והטבות שיחולקו על ידי גלובס
4.1 בעת הרישום למשחק יזוהו לקוחות קבוצת מיטב דש, באמצעות קוד ייעודי חד פעמי שיישלח אליהם על ידי מיטב דש. קוד זה יספק הטבה ללקוחות מיטב דש ויאפשר ללקוחות מיטב דש תוספת של ₪250, כסף וירטואלי במשחק.
4.2 גלובס תוכל לספק קוד הטבה למצטרפים למשחק בסך של ₪250, כסף וירטואלי במשחק, לחלוקה בקבוצות הבאות, כדלקמן:
4.2.1 יינתן קוד הטבה לעובדי גלובס - שיוכלו לשחק במשחק, אך לא לזכות בו (בדומה לעובדי מיטב דש).
4.2.2 קוד למנויי גלובס (מנויים של העיתון, עיתון דיגיטלי, או של האתר).
4.2.3 קוד לחברי קהילת הפייסבוק - "ידע שווה כסף".
4.2.4 קוד לחברי קהילת הפייסבוק - "פורום נשים בתעשיה".
4.2.5 קוד לחברי קהילת הפייסבוק – "מועדון ההשקעות בן גוריון".
4.2.6 קוד לחברי קהילת הפייסבוק - "מועדון שוק ההון - Coller Capital Market Club".
4.3 בנוסף, כל משתתף שישלח את לינק הרישום שלו ויזמין חברים שיצטרפו למשחק, יקבל הטבה של ₪150 וירטואלי לכל משתתף נוסף שיירשם, עד מקסימום של ₪1,500 כסף וירטואלי למשחק.
4.4 ההטבות במשחק כאמור בסעיפים 4.1 - 4.3 שנצברו החל מיום 22.11.21, יישמרו בחשבון ההשקעות של המשתתף גם במועד פתיחתו מחדש של המשחק ביום 5.12.21.

5. עמלות
5.1 המשתתפים יחויבו בעמלות בהתאם לבחירתם במשחק, בהתאם לטבלה כדלקמן:

תיאור העמלה בנק מיטב דש טרייד
עמלת קניה ומכירה ניירות ערך ישראלים 0.4% משווי העסקה 0.09%
עמלת מינימום בקניה ומכירה של ני"ע ישראלים ₪25 ₪4.65
עמלת קניה/מכירה ני"ע זרים  0.4% משווי העסקה + 1 סנט למניה עמלת ברוקר 1 סנט למניה 
עמלת מינימום בקניה/מכירה ני"ע זרים 25$  8$


5.2 עמלות הבנקים המוצגות לעיל הינן ממוצע העמלות בתיקים בשווי 25-50 אש"ח מתעריפוני ארבעת הבנקים הגדולים. כפי שמוצג בתעריפון הבנקים באתר הבורסה לניירות ערך נכון ליום 24.10.2021.
5.3 עמלות בתי ההשקעות הינן כמפורט באתר מיטב דש טרייד בע"מ.

6. תיאור המשחק הוירטואלי
6.1 לאחר ההרשמה למשחק ופתיחת המשחק מחדש ביום 5.12.21 – יתאפסו חשבונות המשתתפים (למעט הסכומים כאמור בסעיפים 4.1 - 4.3 לתקנון זה) וכל משתתף יקבל סך של ₪100,000 נקודות וירטואליות, למסחר וירטואלי בני"ע בחשבונו האישי במשחק.
6.1.2 רשימת עדכונים שייכנסו לתוקף ביום 5.1.22:
6.1.2.1 יצומצם היצע מניות בורסת ת"א – ויושמטו מהמשחק מניות דלילות סחירות, על מנת למנוע מניפולציות במשחק באמצעות מסחר בבורסה תל אביב. ביום 29.12.21 צומצם היצע קרנות סל בבורסת ת"א.
6.1.2.2 שינוי מנגנון ביצוע עסקאות בבורסת ת"א - כל העסקאות יתומחרו בהתאם לשער העסקה הבאה באותה המניה. כלומר, המשתתף יבחר במניה ובסכום העסקה. ברגע שתבוצע העסקה הבאה בשוק, פקודת המשתתף תהפוך לעסקה לפי שער זה רק אז יתומחר שער העסקה.
אם לא תבוצע עסקה נוספת במשחק בשלב הרציף של אותו יום מסחר במשחק- אזי תבוטל הפקודה והמשתתף לא יחויב במחיר התשלום עבור העסקה ובעמלה לעסקה.
6.2 המשתתף יוכל לבצע מסחר וירטואלי בני"ע, באמצעות חשבונו באתר המשחק, כאשר המטרה של כל משתתף הינה להפיק מקסימום רווחים וירטואליים בחשבון השקעות הוירטואלי שינהל באתר המשחק.
בכל נייר ערך ניתן לבצע פעולה אחת בלבד, בכל שעה אחת רצופה של המשחק. 
6.3 המסחר במשחק יכלול בארץ את מניות ת"א 125 ומגוון קרנות סל מהסחירות ביותר. המסחר בחו"ל יכלול את הרכב המדדים SP500, לצד נאסד"ק 100 וקרנות ETF (100 גדולות מבחינת נכסים ו-100 הסחירות ביותר). לא יתאפשר מסחר וירטואלי באופציות. 
6.4 לצורך רכישת מניות זרות יידרש המשתתף להמיר את הכסף הוירטואלי למט"ח וירטואלי. המרת המט"ח תבוצע לפי שער מט"ח רציף המתפרסם באתר גלובס, המסופקים לגלובס על ידי ספק חיצוני שאינו בשליטת גלובס.
6.5 בניירות ערך זרים לא יבואו בחשבון אירועי חברה כגון חלוקת דיבידנד. אולם אירוע חברה מסוג "פיצול" - יילקח בחשבון. 
6.6 בנוסף, יוכלו המשתתפים לזכות בכסף וירטואלי נוסף אם ישיבו/יפתרו משימות שיינתנו במהלך המשחק:

סוג התגמול שווי תגמול
משימה קלה (עד 19.12.21 בשעה 09:59) ₪500
משימה למומחים (עד 19.12.21 בשעה 09:59) ₪1000
שאלה יומית ₪400
משימה קלה (החל מ-19.12.21 בשעה 10:00) ₪2000
משימה למומחים (החל מ-19.12.21 בשעה 10:00) ₪4000

 

6.6.1 רשימת עדכונים שייכנסו לתוקף ביום 9.1.22:
6.6.1.1 החל מיום 9.1.22 יפורסמו במשחק שתי שאלות יומיות, אחת אחרי השנייה, כשכל אחת תהיה זמינה לפתרון למשך 12 שעות.
6.6.1.2 החל מיום 9.1.22 התגמולים עבור פתרון משימות שבועיות יעלו ב-₪1000 וירטואליים בכל שבוע.
6.7 ניתן יהיה לבצע פעולות במשחק במועדים הבאים בלבד:
6.7.1 שעות המסחר יהיו בהתאם לשלב הרציף בבורסה לניירות ערך בתל אביב - למניות וקרנות סל הנסחרות בבורסה זו. לא תתאפשר העברת פקודות בשלבים: טרום פתיחה, פתיחה, הפסקת מסחר, טרום סגירה וסגירה.
6.7.2 שעות מסחר בארצות הברית - למניות ו-ETF (תעודות סל). ניתן יהיה להעביר פקודות בכל עת. הפקודות ירשמו כפעולות עתידיות ויבוצעו בסוף יום המסחר הקרוב לפי שער נעילה במידה ויתרת המזומן הוירטואלי בתיק המשתתף תאפשר זאת. על המשתתפים לוודא יתרת מזומן וירטואלית מספקת עבור הפעולות והעמלות שיבצעו עד לתום יום במסחר, אז ימומשו הפעולות שביצעו.
6.7.3 לא ניתן יהיה לבצע פעולות בבורסת תל אביב במשחק בשעות בהן בורסה זו אינה פעילה.
6.7.4 לא ניתן יהיה לבצע פעולות במשחק במקרה של תקלה טכנית ו/או ניסיון חדירה חיצונית, זיוף ו/או פעולה זדונית חיצונית אחרת. על המשתתף להיות ער לאפשרות ששערי בורסת ארצות הברית יופיעו בעיכוב ולשים לב למועד סיום המסחר. 
6.8 במהלך המשחק, המשתתפים יבצעו מגוון פעולות בהתאם למחירי השוק ונתוני המסחר, כאשר לגבי הבורסה בארצות הברית ניתן יהיה להעביר פקודות בכל עת. הפקודות ירשמו כפעולות עתידיות ויבוצעו בסוף יום המסחר הקרוב לפי שער נעילה במידה ויתרת המזומן הוירטואלי בתיק המשתתף תאפשר זאת. על המשתתפים לוודא יתרת מזומן וירטואלית מספקת עבור הפעולות והעמלות שיבצעו עד לתום יום במסחר, אז ימומשו הפעולות שביצעו. יתכן תיקון של הפקודות והשערים אף לאחר יום המסחר, רטרואקטיבית, וזאת במידה והשערים יתפרסמו ו/או יגיעו בעיכוב ו/או במקרים של תקלות שאינן בשליטת גלובס (לרבות בשל הבורסה, ספק ראשי, ספק מקומי ועוד). פקודות עתידיות בבורסות ארה"ב, שלא יבוצעו עקב חוסר במזומן וירטואלי, יבוטלו.
פעולות בבורסת תל אביב יבוצעו בזמן אמת, בשעות הפעילות של הבורסה. למשתתף יוצג ממשק משתמש המראה את ביצועיו והרכב תיק ההשקעות שלו וכן יוצגו שאלות ומשימות. תיק ההשקעות לא יהיה חשוף ליתר המשתתפים במשחק. אלא רק טבלת הדירוג. 
6.9 הממשק יציג טבלאות דירוג אל מול המתחרים האחרים ואת טבלת המובילים במשחק, אולם לא את הרכב תיק ההשקעות של כל משתתף. 
6.10 כל הנתונים וכן הפעולות יבוצעו בהתאם לנתוני בורסת תל אביב בזמן אמת, ולגבי בורסת ארצות הברית ניתן יהיה להעביר פקודות, אשר כאמור ירשמו כפעולות עתידיות ויבוצעו בסוף יום המסחר הקרוב לפי שער נעילה במידה ויתרת המזומן הוירטואלי בתיק המשתתף תאפשר זאת. פקודות עתידיות בבורסות ארה"ב, שלא יבוצעו עקב חוסר במזומן וירטואלי, יבוטלו. 
6.11 דירוג המשתמש יהיה חשוף לכלל המשתתפים במשחק, תחת הכינוי שבחר המשתתף לעצמו במשחק, וסך הכסף הוירטואלי שצבר כל משתתף.
6.12 רווחים ו/או הפסדים וירטואליים שיפיקו המשתתפים, יימדדו ביחס לרווחים או הפסדים שיצטברו על ידי כל אחד מבין יתר המשתתפים בתקופת המשחק (וללא קשר עם נקודת הצטרפותם למשחק), והמנצח בתחרות יהיה המשתתף ששווי התיק שלו במשחק הוא הגבוה ביותר בתום המשחק (שווי וירטואלי כספי, כולל שברי מספרים לאחר הנקודה העשרונית).
6.13 לצורך קביעת זהות המנצח במשחק שווי התיק יחשב השווי הכספי של ניירות הערך בצירוף יתרת הכספים הוירטואלים בחשבון נכון למועד סיום המשחק כפי שיקבע ע"י גלובס.
במידה ויהיו מספר מתמודדים בעל אותו שווי כספי (כולל שברי מספרים לאחר הנקודה העשרונית), אזי יבחר המשתתף שהשיג תשואה יומית גבוהה יותר לאורך המשחק. 
6.14 בכל נייר ערך ניתן לבצע פעולה אחת בלבד, בכל שעה אחת רצופה של המשחק. 

7. עקרונות משפטיים לפעילות
7.1 מדובר במשחק וירטואלי המדמה מסחר בניירות ערך. המשחק לא משוחק בכסף אמיתי, אלא רק בנקודות אשר יצברו לטובת/חובת המשתתף.
7.2 למען הסר ספק, זיכוי או חיוב וירטואלי של המשתתף בחשבון המשחק לא מהווה העברה אמיתית של כספים לחשבון לרבות זכות בזיכויים ו/או החיובים שייווצרו בחשבון ו/או למשכם לכל מטרה שהיא, כולם או חלקם, בכל עת שהיא, לרבות לא באתר מיטב דש ו/או באתר גלובס ו/או לכל שימוש אחר, אלא אך ורק במשחק עצמו.
7.3 מיטב דש ו/או גלובס לא תשאנה בכל אחריות לתקלה, מכל סוג שהוא, לרבות אך לא רק, ברשת התקשורת, ו/או ברשת המחשבים ו/או החשמל ו/או העברת הנתונים מהבורסה לניירות ערך ו/או כל תקלה אחרת שעלולה להשפיע במישרין ו/או בעקיפין על התנהלותו התקינה של המשחק בכל אופן שהוא.
7.4 תקלות אפשריות שעלולות להתרחש במשחק ואשר מוסכם כי אם יקרו, יופסק המשחק עד לתיקון התקלה, וגלובס ומיטב דש לא ישאו בכל אחריות לגבי תקלות אלו והשלכותיהן על המשחק:
7.4.1 תקלה בקליטת נתוני מסחר מבורסת ת"א.
7.4.2 תקלה בקליטת נתוני חו"ל מהספק.
7.4.3 תקלות מאגר נתונים - לדוגמא, גישה לנתוני התיק.
7.4.4 תקלת עיבוד נתונים בגלובס - לדוגמא, שווי תיק ותשואות.
7.4.5 תקלות באתר – חיפוש ני"ע, ביצוע פעולות.
7.4.6 ביטול פעולות שנעשו עפ"י מידע שגוי- לפי שיקול דעת גלובס. 
7.5 מובהר כי לכלל חשבונות המשתמשים וטבלאות המשחק - יבוצע גיבוי יומי באמצעות מערכות המידע של גלובס. במקרה של תקלה טכנית ו/או פריצה למערכות המידע ו/או חשד להתערבות חיצונית פוגענית, ו/או חשד או ניסיון לזיוף באמצעות גורם חיצוני - לא יחושבו הנתונים לגבי אותו יום של המשחק
7.6 במקרה בו לגלובס יש אינדיקציה לחשוד כי משתתף במשחק עושה שימוש לרעה בנתונים ו/או במידע ו/או בכללי המשחק ובהוראותיו, יהא רשאי גלובס לחסום את המשתתף ו/או להפסיק את השתתפותו במשחק. 
7.7 בהשתתפותו במשחק, מאשר המשתתף כי הוא מסכים לתקנון זה ופוטר באופן סופי ומוחלט את מיטב דש ואת גלובס, וכן את עובדיהן, מנהליהן, בעלי מניותיהן וכל גורם בקשר עימן ועם משחק משקיעים זה, מכל טענה ו/או תביעה בקשר עם המשחק, שלבי המשחק, אופן עריכת המשחק, פתיחת המשחק מחדש, איפוס חשבונות המשתתפים, תקנון זה וכן גם בגין כל תקלה אם תתרחש בו, לרבות בשל תקלות טכניות ו/או תקלות שאינן בשליטת גלובס ו/או מיטב דש. 
7.8 מדובר במשחק וירטואלי שעלולות להיגרם בו תקלות. גלובס תפעל ככל שהדבר ניתן על ידן על מנת למנוע תקלות במשחק. 
7.9 במקרה של תקלה טכנית, או תקלה בשל כוח עליון ו/או במקרה של כל מגבלה אחרת שעלולה להיווצר בקשר עם המשחק, רשאית גלובס לבטל פקודות ו/או להפסיק את המשחק, להשהותו ו/או לסיימו, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
7.10 גלובס שומרת לעצמה את הזכות לקבוע תנאים נוספים, אשר בלעדיהם לא יהיה ניתן ליטול חלק במשחק, לרבות ההחלטה על פתיחת המשחק מחדש ואיפוס חשבונות המשתתפים, ולמשתתפים לא תהא כל טענה בקשר עם כך. 
7.11 בכל מקרה בו יפר משתתף במשחק הוירטואלי את הוראות התקנון ו/או ניצל לרעה את תנאי המשחק ו/או פעל באופן לא הוגן, והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי של גלובס, תהיה גלובס רשאית לבטל את השתתפותו במשחק ו/או זכייתו והמשתתף במשחק מוותר מראש על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד גלובס ו/או מיטב דש בקשר לאמור לעיל. 
7.12 על אף האמור בתקנון זה לעיל, גלובס שומרת לעצמה את הזכות, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לבצע את הפעולות הבאות: לקצר את תקופת המשחק; לשנות את תנאיו של תקנון זה ו/או להוסיף עליו או לגרוע ממנו ו/או לבטל את המשחק בכל עת.
7.13 למען הסר ספק מובהר כי מיטב דש הינה נותנת חסות למשחק ואינה אחראית לניהולו, כל משתתף במשחק מאשר כי יהיה מנוע מלהעלות כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה כנגד מיטב דש בקשר לניהול המשחק. 

8. הפרס וחלוקתו
8.1 המשתתף אשר בסוף המשחק שווי התיק שלו יהיה הגבוה ביותר- יהא זכאי לקבל מגלובס וממיטב דש, פרס. יחולק רק פרס אחד בלבד.
8.2 הפרס הוא רכב מכונית "טסלה", מודל 3, Standart Range Plus, בצבע לבן. ללא תוספות וללא עמוד טעינה.
8.3 הפרס אינו ניתן להמחאה או להעברה לאחר, מלבד הזוכה.
8.4 הזוכה יהיה אחראי לשאת בכל תשלום מס ו/אחר בקשר עם זכייתו בפרס.
8.5 חבות המס בגין הזכייה בפרס והאחריות לתשלום המס תחול על הזוכה בלבד - לאחר הזכייה וכתנאי לקבלת הפרס, יידרש הזוכה להסדרת תשלום המס הנדרש בגין הזכייה, ובכלל זה להמציא לגלובס אישור מס הכנסה ספציפי לפטור מניכוי מס במקור בגין זכייתו בפרס/הרכב, וזאת לאחר שהסדיר/שילם את כל הנדרש ממנו מרשויות מס הכנסה בגין הזכיה בפרס, והכל בכפוף להוראות פקודת מס הכנסה, להוראות תקנות מס (ניכוי מתשלום בשל הימורים, הגרלות או פעילות נושאת פרסים), התשס"ג 2003, ולצו מס הכנסה (קביעת סכום לענין השתכרות או רווח מהימורים מהגרלות או מפעילות נושאת פרסים), התשס"ג 2003.
8.6 נכון למועד פרסום התקנון שיעור המס בגין הזכייה בפרס הינו בין 35% ל-38% (משווי הרכב בהתאם למחירון היבואן כולל אגרת רישוי).
8.7 הזוכה לא יבוא בכל טענה אל גלובס ו/או מיטב דש ו/או אל מי מטעמן לגבי חיוב המס כפי שייקבע על ידי רשויות מס הכנסה בגין זכייתו בפרס. גלובס ו/או מיטב דש לא יישאו בכל תשלום הקשור בשווי המס כפי שייקבע לזוכה ו/או בשל מסירת הפרס ו/או לרישומו על שם הזוכה.
8.8 לגלובס שמורה הזכות, בכל עת, לפי שיקול דעתה, להחליף ו/או לשנות את הפרס, לרבות את מועד מימושו, ולהציע במקומו פרס חלופי שווה ערך, ולמשתתף לא תהיה כל טענה בעניין זה כנגד גלובס ו/או מיטב דש ו/או כנגד מי מטעמן.
8.9 הזוכה יקבל הודעה בעמוד המשחק וכן באמצעות דוא"ל שיישלח אליו בתוך 5 ימים ממועד הזכייה בפרס.
8.10 מסירת הפרס תיעשה בתיאום עם הזוכה, ולאחר שסיפק לגלובס את האישור מרשויות מס הכנסה על הסדרת חבויות המס.
8.11 כל זכייה במסגרת המשחק, כפופה לאימות זהותו של הזכאי על ידי גלובס בכל דרך חוקית, על פי שיקול דעתה של גלובס.
8.12 מובהר בזאת, כי משתתף שלא יוכל לממש את הפרס מכל סיבה שהיא ו/או שלא ירצה לקבל את הפרס ו/או שלא יסדיר מול רשויות מס הכנסה את חיובו במס בגין הזכיה בתוך 90 ימים מהזכיה, לא יהיה זכאי לקבלת כל פיצוי אחר וכן יהיה מנוע מלהעלות כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בקשר למימוש הפרס. במקרה כזה יינתן שיקול דעת לגלובס האם להעניק את הפרס לבעל התיק השני בשוויו בסיום המשחק.
8.13 לגלובס ו/או למיטב דש ו/או למי מטעמן לא תהיה אחריות מכל סוג לגבי טיב הפרס ו/או איכותו ו/או כל פגם ו/או ליקוי אם יתגלה בו ו/או בכל חלק ממנו, והאחריות לאלה הינה של יבואן הרכב בלבד.
8.14 לגלובס ו/או למיטב דש ו/או למי מטעמן לא תהיה אחריות לגבי מועד האספקה של הרכב על ידי היבואן, שיוזמן בסמוך לאחר הזכיה. צפי זמן אספקה מוערך בלבד, הינו כחודשיים לאחר הזכיה, ובכפוף לאספקת אישור מס הכנסה כאמור לעיל.
8.15 למען הסר ספק, משתתף שלא עמד בתנאי הסף הקבועים בתקנון זה להשתתפות במשחק, ואף על פי כן השתתף וסיים את המשחק במקום הראשון, לא יהיה זכאי לקבלת הפרס, לא יהיה זכאי לקבלת כל פיצוי אחר וכן יהיה מנוע מלהעלות כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בקשר למימוש הפרס או השתתפותו במשחק. 

9. חוק סמכות ומקום שיפוט
9.1 על השימוש באתר המשחק וכל הנובע מהשתתפות במשחק יחולו דיני מדינת ישראל, ולבתי המשפט במחוז תל אביב יפו תהא סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בכל עניין הקשור משחק ו/או בתקנון זה.