גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

הוועדה למדרוג: "גלובס" - האתר הכלכלי הנצפה מדי יום

70% מהאתרים המובילים ירדו בהיקף הגלישה בחודש פברואר ■ אתר ynet מצמצם את הפער מוואלה ■ אתר תפוז חוזר למקום השלישי במספר הגולשים החודשי ■ אתר "גלובס" עם זמן שהייה ממוצע לגולש הגדול ב-337% ממתחריו

‎‎חודש פברואר היה חודש חלש עבור אתרי האינטרנט המובילים: על-פי נתוני ועדת המדרוג לגלישה באינטרנט, שמתפרסמים היום (ב'), 70% מ-20 האתרים המובילים בישראל רשמו ירידה ממוצעת של כ-4%, בממוצע הגולשים בפועל היומי (המעיד על כמות גולשים קבועה שמבקרת באתר - לעומת מספר גולשים בפועל חודשי, שמתעלם מגולשים שחוזרים ומבקרים באותו אתר במהלך החודש).

את הירידה המשמעותית ביותר בממוצע הגולשים בפועל היומי (‏Real Users‏) בפברואר, רשם אתר המסחר המקוון וואלה שופס (10.3% לעומת נתוני ינואר). אחריו נמצא אתר נענע10, שרשם ירידה של 7.11%. אתר נענע10 גם רשם ירידה בשיעור דומה במספר הגולשים החודשי, מה שהחזיר אותו למקום החמישי ברשימת האתרים הישראליים המובילים לפי הספירה החודשית עם 1.52 מיליון גולשים. במקומו חזר למקום הרביעי אתר תפוז עם 1.53 מיליון גולשים, אף שגם הוא רשם ירידה של כ-3% בנתון החודשי ו-5.7% בממוצע היומי.

דירוג אתרי האינטרנט בישראל

ynet‎‏ מצמצם את הפער

‎‎האתר היחיד מהעשירייה הראשונה שרשם בפברואר עלייה, מזערית אמנם, הוא אתר ‏ynet‏. האתר רשם עלייה בשיעור של 2.33% בחודשי ו-1.71% ביומי. אמנם מדובר בשיעורים קטנים אך בהשוואה לחודש ינואר הצליח ‏‏ynet‏, עם 2.32 מיליון גולשים בפועל בחודש, לצמצם את הפער ב-42% לעומת וואלה. עם זאת, האתר, בניהולו של אילן ישועה, ממשיך להחזיק במקום הראשון עם 2.46 מיליון גולשים בפועל - אף שרשם ירידה של כ-2.5%, הן במספר הגולשים החודשי והן בממוצע הגולשים היומי.

אתר ‏ynet‏ רושם לראשונה גם פער ניכר בקרב בני 18 ומעלה - בעוד שבחודש ינואר היו ב-‏‏‏ynet‏ כ-4,000 גולשים מעל גיל 18 יותר לעומת וואלה, בחודש פברואר הפער זינק משמעותית ועמד על 105 אלף גולשים.

עוד עולה מהנתונים כי שירות המייל של וואלה ממשיך להוות את מוקד המשיכה העיקרי שלה (44%), ואחריו מדור החדשות של האתר (41%). באתר ‏‏‏ynet‏ מדור החדשות הוא הגורם הדומיננטי בטראפיק הגולשים (57%) ואחריו שירות הווידיאו (37%).

‎‎עוד עולה מנתוני המדידה כי ‏mako‏ ממשיך ליהנות מאפקט "האח הגדול" ורשם זינוק של 42.5% בממוצע הדקות שבילה גולש באתר בחודש פברואר לעומת חודש דצמבר, אז עדיין לא שודרה התוכנית. הגידול המשמעותי בזמן הגלישה נרשם באגף תוכניות קשת באתר שגדל בחצי שעה.

‎‎‏"גלובס" ממשיך להוביל במדידה היומית

בזירה הכלכלית, אתר "גלובס" ממשיך להוביל בממוצע הגולשים היומי על אף שרשם ירידה קלה והוא חותם את פברואר עם‏‎ ‎‏101 אלף גולשים יומיים, לעומת 91 אלף גולשים יומיים באתר "דה מרקר".

נתוני המדידה היומיים מציגים, כאמור, תמונת מצב על הגולשים הקבועים שפוקדים את האתר מדי יום לעומת גולשים מזדמנים שבאים לידי ביטוי במדידה החודשית. אתר "גלובס" רשם במדידה החודשית 510 אלף גולשים בפועל לעומת "דה מרקר" עם 648 אלף גולשים בפועל.

האתרים "כלכליסט" ו"ביזפורטל" ממשיכים להימנע, כבר 3 חודשים ברציפות, מהמדידה שעשויה לחשוף את כוחם האמיתי למפרסמים. זאת, מסיבות השמורות עימם.

טבלה: השוואה בין "גלובס" ל"דה מרקר" - נתוני פברואר

גמיוז

גמיוז

"גלובס" גם רשם בחודש פברואר עלייה משמעותית של כ-11% בממוצע דקות לגולש - שני רק לאתר ספורט5 (עלייה של כ-18%) מבין 20 האתרים הישראליים המובילים. מחוץ ל-20 המובילים, נרשמה עלייה גדולה במיוחד בממוצע הדקות לגולש באתר החדשות המקומית ‏‏‏mynet‏ מבית ‏ynet‏ (זינוק של כ-185%).

יש לציין כי נתוני הוועדה, בניהולו של שגיא סטוניס, שהודיע בשבועות האחרונים כי הוא יפרוש בקרוב מתפקידו, אינם משקפים תמונה מלאה דיה של הגלישה בישראל, לאור העובדה שאתרים זרים בולטים, בהם גוגל, פייסבוק ויו-טיוב אינם נמדדים. כמו כן, ישנם עדיין אתרים ישראליים שבוחרים שלא להימדד או לא לפרסם את נתוניהם, בהם כלכליסט, ‏‏winwin‏, ביזפורטל והומלס.

‎‎השוואת מחירים: ‏zap‏ מול ‏kama‏ - ‏‎גם תחת חסותה של וואלה, ביד2 מתקשים להתמודד עם האתגר

‎‎שנתיים וחצי עברו מאז החליטו באתר יד2 להיכנס לשוק השוואת המחירים ולהתחרות ראש בראש עם האתר הוותיק והמוביל זאפ מקבוצת ‏Zap Group‏ (לשעבר קבוצת דפי זהב). יד2, היום תחת קבוצת וואלה, לקחו על עצמם אתגר גדול, ונראה שהם עדיין מתקשים להתמודד איתו.

אתר זאפ נהנה בפברואר האחרון מ-672 אלף גולשים בפועל בחודש, לעומת 200 אלף גולשים בפועל בלבד באתר ‏kama‏. גם בהשוואת הממוצע היומי, אתר זאפ מוביל בפער ניכר (68 אלף לעומת 12 אלף, בהתאמה). עם זאת, אתר ‏kama‏ הצליח לצמצם מעט את הפער. בעוד שבינואר הפער במספר הגולשים החודשי עמד על 262%, בחודש שעבר הוא ירד בכ-10%.

מהנתונים עולה עוד כי כ-113 אלף גולשים בפועל בחודש נכנסו לשני האתרים במהלך פברואר. הפער במספר הדקות הממוצע לגולש נשאר קבוע ב-3 החודשים האחרונים - 30 דקות באתר זאפ, לעומת 6 דקות בלבד באתר ‏kama‏.

מבחינת שני האתרים עולה כי קבוצת הגיל הדומיננטית ביותר היא בני 35-44, כשאחריה נמצאים בני 45-54. עוד עולה כי גברים הם הקהל העיקרי של אתרי השוואות המחירים (62%) לעומת נשים (38%). ‏‎‎‏

‎‎זאפ:

■ ‎‏‎מספר גולשים בפועל: 672 אלף

■ מספר דקות ממוצע לגולש: 30

‎‎יד 2:

■ ‎‎מספר גולשים בפועל: 200 אלף

■ מספר דקות ממוצע לגולש: 6

‎‎אתרי ספורט: ‎‏ ‏ONE‏ מוביל אך ספורט 5 שיפר את זמן הגלישה באתר

‎‎תחום הספורט מהווה את אחת מזירות התחרות הרציניות ביותר בעולם האינטרנט הישראלי, כשמצד אחד של הזירה נמצא אתר ‏‏ONE‏ ומעברה השני נמצא ספורט5 של ערוץ הספורט. כמעט בכל קטגוריה שבה בוחנים את שני האתרים, נרשם יתרון ברור לאתר ‏ONE‏. בחודש פברואר נרשמו 542 אלף גולשים בפועל בחודש ב-‏‎ ,ONE‎לעומת 420 אלף בלבד בספורט5. על-פי נתוני הוועדה, 60% מגולשי ספורט5 גולשים גם לאתר ‏ONE‏, בעוד שרק 45% מגולשי ‏ONE‏ ביקרו במהלך פברואר גם באתר ספורט5. אתר ‏ONE‏ גם מציג יותר עומק עם 40% יותר דפים נצפים בממוצע ליום.

עוד עולה כי גולשי ‏‏ONE‏ בילו 6 שעות ו-12 דקות באתר בפברואר, לעומת 5 שעות ו-26 דקות בספורט5. עם זאת, חשוב לציין כי ספורט5 שיפר משמעותית את זמן הגלישה הממוצע באתר - והנתון עלה ב-50 דקות לעומת נתוני ינואר. ניתוח מעמיק יותר מראה כי גברים בילו כ-10 שעות במהלך פברואר בשני האתרים - פי 3.75 מנשים.

באופן יחסי, שיעור הגברים בספורט5 גבוה יותר מאשר באתר ‏ONE‏ (כ-78% לעומת כ-75%, בהתאמה). כמו כן, באופן יחסי הקהל בספורט5 צעיר יותר מב-‏ONE‏. באופן כללי, קבוצת הגיל הדומיננטית ביותר באתרי הספורט היא בני 18-24, כשבני 65 ומעלה מגלים הכי פחות עניין.

‏ONE‏:

‎‎■ מספר גולשים בפועל: 542 אלף

‎‎■ מספר דקות ממוצע לגולש: 6 שעות ו-12 דקות

‎‎ספורט5:

■ ‎‎מספר גולשים בפועל: 420 אלף

■ ‎‎מספר דקות ממוצע לגולש: 5 שעות ו-26 דקות

‎‎אתרי קופונים: כמה ניצחונות קטנים ל-‏BigDeal‏ על BUY2

‎‎שוק הקופונים הישראלי, שצפוי לחגוג בחודשים הקרובים שנתיים לפעילותו, הוא אחד התחרותיים ביותר: אתרים רבים מתחרים על לבו וכיסו של הצרכן הישראלי, אך רק מעטים מצליחים להחזיק מעמד - בעיקר בזכות ותק, גב כלכלי ואסטרטגיה נכונה. שניים מהאתרים המובילים בתחום נכללים בנתוני הוועדה - ‏‏BUY2‎‏ ו-‏‎ BigDeal‎‏ - כשמאחורי שניהם גופי מדיה חזקים ומתחרים מובהקים (קשת ו"ידיעות אחרונות", בהתאמה).

אתר ‏BUY2‎‏ נהנה בפברואר מקהל גולשים רב יותר (197 אלף לעומת 119 אלף, בהתאמה), כש-41 אלף גולשים לשני האתרים.

עם זאת, אתר ‏BigDeal‏ רושם כמה ניצחונות קטנים: שיעור הגולשים בעלי כוח הקנייה (בני 18 ומעלה) גדול יותר באתר מבית "ידיעות" (95% לעומת 89%) ו-61% מהגולשים בו הם הרוכשים העיקריים בבית לעומת 54% בלבד ב-‏‏‎ BUY2‎‏. כמו כן, שיעורם של הגולשים בעלי הכנסה מעל הממוצע ב-‏BigDeal‏ גבוה יותר משיעורם ב-‏‎ BUY2‎של קשת (47% לעומת 43%).‏

עוד עולה כי שיעור גולשי ‏BigDeal‏ שרכשו מוצר באינטרנט בחצי השנה האחרונה גדול יותר משיעורם באתר המתחרה (62% לעומת 54%). באשר לאופי המוצרים שנרכשו, גולשי ‏‏BUY2‎‏ העדיפו כרטיסי קולנוע, תיאטרון ואטרקציות אחרות (44% מהגולשים), בעוד גולשי ‏BigDeal‏ רכשו מוצרי אלקטרוניקה (43% מהגולשים).

‏BUY2‎‏:

■ ‎‎מספר גולשים בפועל: 197 אלף

■ ‎‎מספר דקות ממוצע לגולש: 9 דקות ו-55 שניות

‏BigDeal‏:

■ ‎‎‏‎מספר גולשים בפועל: 119 אלף

■ ‎‎מספר דקות ממוצע לגולש: 6 דקות ו-14 שניות

‎‎חיפוש עבודה:‎‎‏ ‏JobCity‏ לא סוגר את הפער מול ‏AllJobs‏ - אך מועדף על-ידי העצמאיים

‎‎אתרי חיפוש עבודה צצו בשנים האחרונות כמו פטריות אחרי הגשם. המצב הכלכלי המתנדנד, לצד העלייה בתחלופת מקומות העבודה, הובילה רבים אל אתרי הדרושים במטרה למצוא הזדמנות או פתח לקריירה חדשה. שניים מהאתרים הפופולריים בתחום נמדדים על-ידי ועדת המדרוג - ‏AllJobs‏ ו-‏JobCity‏. האתר האחרון הושק בדיוק לפני שנתיים על-ידי וואלה ויד2, עוד לפני עסקת המיזוג בין הצדדים, והוא ניסה לקרוא תגר על הדומיננטיות של ‏AllJobs‏, שנמצא בבעלות אתר ‏ynet‏. אך נתוני הוועדה מראים שהתחרות כלל לא צמודה.

המדידה החודשית מראה כי 241 אלף גולשים בפועל ביקרו בפברואר ב-‏AllJobs‏, לעומת 85 אלף גולשים בלבד ב-‏JobCity‏, כש-44% מתוכם גלשו גם ל-‏AllJobs‏. גולשי ‏AllJobs‏ גם מבלים הרבה יותר זמן באתר - 49 דקות לגולש לעומת 14 דקות בלבד לגולש ב-‏JobCity ‎‏.

עוד עולה כי ב-‏JobCity‎‏ מבלים יותר זמן עצמאיים (ממוצע של 29 דקות לגולש), בעוד ב-‏‎ AllJobs‏הקהל שמבלה הכי הרבה זמן ממוצע לגולש הוא סטודנטים ותלמידים (51 דקות).

שיעור המובטלים ב-‏‎ JobCity‎גבוה יותר - 8% לעומת 10% ב-‏‎,AllJobs‏ וכך גם גולשים בעלי הכנסה הנמוכה בהרבה מהממוצע (24% לעומת 16%, בהתאמה). עוד עולה כי הקבוצה הדומיננטית ביותר בקרב גולשי ‏AllJobs‏ מגיעה ממקצועות השיווק והמכירות (7%) לעומת ‏JobCity‏, שם דומיננטיים בעיקר מהנדסים וטכנאים (6%).

‏AllJobs‏:

■ ‎‎מספר גולשים בפועל: 241 אלף

‎‎■ מספר דקות ממוצע לגולש: 49 דקות

JobCity ‎‏: ‏

■ ‎‎‏‎מספר גולשים בפועל: 85 אלף

■ ‎‎מספר דקות ממוצע לגולש: 14 דקות

עוד כתבות

חדר מסחר בניירות ערך. כששוקי המניות נפלו, המוסדיים היו צריכים גישה מהירה לדולרים / צילום: איל יצהר

איך יכול המשקיע הישראלי להתגונן מפני היחלשות הדולר

בשנה החולפת נחלש הדולר ב-11% מול השקל - וכך תשואה של 12% במונחים דולריים בשנה האחרונה התאפסה במונחים שקליים ● האם המסקנה היא להפסיק להשקיע בחו"ל - או להתחיל לגוון את המטבעות שבהם משקיעים?

גרמניה - ברלין / צילום: שרון בק

במקום לצאת מהסגר כמתוכנן: באירופה מחמירים את ההגבלות

ברוב מדינות היבשת, הסגרים ההדוקים יחסית שהוטלו בחודשים האחרונים לא הצליחו להפחית את התחלואה כמו סגרי האביב בתחילת המגפה ● כעת, מול האיום במוטציות חדשות, ממשלות היבשת בוחנות צעדים נוספים

אחיות מחסנות בבית אבות בבלגיה בחיסון של פייזר / צילום: Associated Press, Francisco Seco

בינתיים באירופה: פייזר מפחיתה משלוחי חיסוני קורונה בגלל "מחסור זמני"

שותפות "ביונטק-פייזר"נימקה את הצעד בכך שהוא יסייע לה להגביר את יכולת הייצור בחודשים הקרובים ● "ביונטק" נמצאת גם כך תחת לחץ של הרשויות הגרמניות להגביר משמעותית את הייצור, בין השאר לאור העובדה שהממשלה הגרמנית השקיעה כ-200 מיליון אירו בפיתוח החיסון לקורונה

היועמ”ש, ד”ר אביחי מנדלבליט / צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

תלונה לנציב רוזן: הימשכות ההליכים בפרשת הצוללות פוגעת באמון הציבור

התנועה לטוהר המידות הגישה תלונה לנציב תלונות הביקורת על הפרקליטות, בטענה כי היועמ"ש אביחי מנדלבליט משתהה בקבלת החלטה נגד החשודים בפרשה ● "מצופה היה כי התהליך יוחש ויבוא לכלל סיכום סופי בהקדם האפשרי"

מנכ"לית משרד גורניצקי ושות', עו"ד עדי נחמיאס / צילום: יונתן בלום

משרד גורניצקי ושות' צירף ארבעה שותפים חדשים

המשרד הודיע על מינוי השותפות החדשות נגה חרובי, דנה סואידמן ושני וייס והשותף החדש איתמר בן יהודה

קורונה - סגר  עסקים חנויות סגורים  רחובות ריקים / צילום: כדיה לוי

הלמ"ס: שיעור המשרות הפנויות במשק נחתך בשנה האחרונה ב-31%

מהנתונים שפרסמה הלמ"ס עולה כי ישראל לא חריגה במובן זה, אלא מדובר במגמה עולמית כתוצאה ממשבר הקורונה ● ענפי האירוח והאוכל וענפי הבידור והפנאי נפגעו בצורה הקשה ביותר

ניידת משטרה / צילום: יוסי כהן

המשטרה פיזרה חתונת רבת משתתפים וחילקה קנסות בסך 5,000 שקל

החתונה הייתה של נכדי האדמו"רים מדאראג וקרעטשני, שתי חסידויות לא גדולות אבל מוכרות, והשתתפו בה מאות בני אדם, רבים מהם ללא מסכות על פניהם ● דרעי: "התמונות הללו הן בניגוד גמור לכל הנחיות משרד הבריאות ולצו התורה של 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'"

השופטת דפנה ברק-ארז / צילום: תמר מצפי

השופטת דפנה ברק-ארז: "אנחנו כאן כדי להבטיח שכל אסיר שמעוניין יקבל חיסון"

שופטי בג"ץ דנו היום בעתירה נגד החלטת השר לביטחון הפנים אוחנה שלא לחסן אסירים נגד קורונה בשלב הראשון ● שב"ס החל אתמול לחסן אסירים, כך שהסעד האופרטיבי שהתבקש בעתירה התייתר, אך היועמ"ש מנדלבליט ביקש לקבל החלטה עקרונית כי אוחנה פעל בהיעדר סמכות

עו"ד זאב פרל  / צילום: תומר יעקובסון

בפירמת "פרל כהן" מתרחבים: צירפה 8 שותפים חדשים

השותפים החדשים הם עו"ד אורי נשר, ד"ר דרור שיפטן, עו"ד אפרים הייליקסר, ד"ר חווה ארצגוביץ', עו"ד ז'קלין ציון, עו"ד לי ארדון, עו"ד אודליה דביר ועו"ד יניב שמש

קניון ביג אשדוד / צילום: עדי גרוס

הצעת הרכש הצליחה: ביג תהפוך לבעלת השליטה באפי נכסים

היום דיווחה ביג כי תרכוש במסגרת הצעת הרכש עוד 37.5% ממניות אפי נכסים, לאחר שעד כה החזיקה ב-22.8% ממניותיה

בריונות רשת / אילוסטרציה: שאטרסטוק

סקר: 82% מהציבור מעוניין בגוף שיחליש את עוצמת השיח האלים ברשתות

סקר איגוד האינטרנט מצביע על כך שחלק גדול מהציבור בישראל מוטרד מסגנון השיח ברשתות החברתיות ● 53% נמנעים מתגובות ברשת מחשש לתגובות אלימות ● 60% חשים שאין להם למי לפנות אם חוו פגיעה רגשית ברשת

הבורסה לניירות ערך בפרנקפורט. משקפת נאמנה את הכלכלה הריאלית / צילום: Reuters, Sepp Spiegl

מגמה מעורבת בבורסות אירופה; הזהב והנפט מטפסים

במסחר בחוזים על מדדי וול סטריט נרשמות עליות קלות ● הביטקוין מתייצב ונסחר ברמה של 36,500 דולר ● בגזרת הסחורות רושם הזהב עלייה קלה ונסחר סביב 1,838 דולר לאונקיה

פרמדיקים מכניסים חולה קורונה לביה"ח, בירושלים / צילום: Reuters, Ammar Awad

שיא של נדבקים: 10,021 מאומתים לקורונה אובחנו אתמול

אחוז הבדיקות החיוביות היה גבוה מאוד גם כן ועמד על 10.2%, זאת על אף שחלפו יותר משבועיים מתחילת הסגר השלישי ● התחלואה הגבוהה איננה מתפזרת באופן שווה ברחבי הארץ: בביתר עלית, בעמנואל ובכוכב יעקב 29% מהבדיקות חיוביות

הנשיא טראמפ נואם בג’קסונוויל, פלורידה בספטמבר / צילום: Reuters, Tom Brenner

הרבה חנינות בלי סדר יום רשמי: השעות האחרונות של טראמפ בבית הלבן

הבית הלבן חדל לפרסם את סדר היום של טראמפ - "הרבה פגישות וטלפונים", אומרת ההודעה היומית ● הריטואל האחרון של מנהיג העולם החופשי הוא חלוקת חנינות ● אחדים ממקורביו מציעים שירותי חנינה תמורת עשרות אלפי דולרים

מפגין מוריד בובת טראמפ שהוצבה מול בית הנבחרים של פנסליבניה, זמן קצר לפני הפגנה של תומכי הנשיא נגד תוצאות הבחירות / צילום: Reuters, Rachel Wisniewski

הרפובליקאים בסנאט: אי אפשר להרשיע את טראמפ בהדחה לאחר סיום הכהונה

דוח חדש מצביע על כך שרוב האקדמאים חושבים שאפשר: המשפט בסנאט יכול להתחיל עוד השבוע ● נקודה אחת עליה מסכימים כולם היא שחשיפת הנשיא לתביעה פלילית, שמושהית כל עוד הוא מכהן, תתחיל מרגע שכהונתו תסתיים

מתקפות סייבר. הפחדות עובדים לא יעזרו / צילום: Shutterstock

רוצים להגן על הארגון ממתקפת סייבר? הפחדות עובדים לא יעזרו

מחקרים מראים כי טקטיקה של הפחדה וקניסת עובדים על טעויות אבטחה לא תגרום להם לאמץ משמעת סייבר בטווח הארוך ● החדשות הטובות הן שיש דרכים אחרות לרתום אותם למאמץ הארגוני ● ניהול וקריירה

יאיר לפיד, כחול לבן / צילום: תמר מצפי

האם לפיד חיסל בזמנו את הרוב הגברי בצמרת האוצר?

יאיר לפיד מתגאה ברוב הנשי שיצר בצמרת האוצר: "כשנכנסתי לאוצר היו בין שבעת המנכ"לים שישה גברים ואישה. כשעזבתי היו ארבע מנכ"ליות ושלושה מנכ"לים" ● יש לו על מה להתבסס ● המשרוקית של גלובס

כספית. "נעתר בשמחה לסייע למשטרה" / צילום: איל יצהר

כך הפך העיתונאי בן כספית למקור משטרתי חוזר בתיקי נתניהו

החקירה בתיק 1000, המידע המודיעיני בתיק וינשטיין-נתניהו שנגנז ו"ראיית הזהב" בעניין השופטת גרסטל ● כך הפך כספית למקור מודיעיני פורה, עד שהיועמ"ש ופרקליט המדינה הורו למשטרה להפסיק לקבל מידע ממנו ● כספית: "אין לי רצון להשתתף בחגיגת השיבוש וההתקפה על רשויות החוק והחקירה"

נתניהו בוועידה עם מנהיגים מ-7 מדינות בעולם. הציע להקים תאגיד מחקרי בינ"ל משותף למאבק במגפות / צילום: קובי גדעון-לע"מ

נתניהו: ייתכן שנידרש להאריך את הסגר בשבועיים

מחר הממשלה תדון בהארכת הסגר ● קרוב לשליש מכלל הנדבקים הם מהחברה החרדית

סניף מחסני השוק. הרשת מקדמת בימים אלה הנפקה בבורסה / צילום: יח"צ

העסקה שהציתה קרב בין שתיים מרשתות המזון הגדולות בישראל

בין הרשתות נוצרה מחלוקת סביב סניף בירושלים ששוכרת מחסני השוק מרשת זול ובגדול, אשר מאיימת עתה בחילוט הערבות ● במוקד: מחסני השוק מעכבת את דמי השכירות בטענה לנזקים במושכר ● מחסני השוק: "התשלומים נמסרו השבוע למשכיר"