גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

לאה גלובוס: "לבני הזוג נתניהו יש אהבה טהורה"

אשתו של יורם גלובוס באה חשבון עם התקשורת בעקבות סערת מעצר בעלה ■ עכשיו היא מבינה מה עובר על חברתה שרה נתניהו: "היא התעלתה על עצמה"

"מקומם אותי שאומרים עליי 'גולדן וומן', ברמיזה שהכול הלך לי קל. הדרך שלי הייתה קשה ומלאה מהמורות. בחיי הקודמים עם האקס שלי נאלצתי להיאבק ולעבוד מבוקר עד ליל. עבדתי 22 שנים מאוד קשה, למרות שמאוד אהבתי מה שעשיתי. הגעתי לארה"ב ללא שפה, ותוך זמן קצר של עבודה סיזיפית הפכתי להיות מכון יופי מוביל עם עובדים רבים ו-12 חדרי טיפול. דאגתי לרמת חיים גבוהה והובלתי לבית עם חצר ובריכה".

כך אומרת לאה גלובוס בראיון למגזין "ליידי גלובס". בעלה יורם גלובוס הוא הבעלים של קבוצת גלובוס, הכוללת בתוכה את גלובוס גרופ וגלובוס מקס, האמונה על חלק ניכר מתעשיית הפצת הסרטים ואולמות הקולנוע בישראל. לפני חודשיים הוכתה הקהילייה העסקית בתדהמה מכותרות על מעצר, חיפוש בביתם של הזוג גלובוס וחשדות להעלמת הכנסות בשווי מיליונים.

"אני חושבת המון על החיים, כי אני עומדת להיות בת 59", אומרת גלובוס. "הייתי שמחה לעבור לפינה רחוקה רק עם אנשים טובים, כי כל הרוע הזה עושה לנו לא טוב. הרוע כאן מאוד מפריע לי. אני לא מה שרואים מבחוץ. אני אדם אמיתי, לא יודעת מהו שקר. ממה שקרה למדתי הרבה.

"יורם מתרחק כל חייו מפרסום. הוא נקלע במקרה למקצוע שהפרסום הוא חלק ממנו. להיות מפורסם גורם לאנשים לרדות בך, להכות את הנפש שלך, ללא בירור מוקדם אם יש אמת מאחורי הדברים. האישה שאני קוראת עליה בעיתונים זו לא אני!

"דיברתי עם שרה נתניהו ביום הפרסום ושאלתי אותה: 'איך את עומדת ברוע הזה ובפרסום המושחת'? היא ענתה לי שהיא לא קוראת עיתונים ולא רואה טלוויזיה. היא התעלתה על עצמה, שמה את הכאב שלה בצד ודיברה עמי על הכאב שלי".

- את נחשבת לאחת החברות הקרובות ביותר של שרה נתניהו. איך את מתייחסת לפרסומים עליה?

"רתחתי על הפרסומים השקריים על שרה. אני מכירה בשרה צדדים נהדרים, ואין קשר בין מה שפורסם למציאות. במפגשים של שנים בימי שישי ובילויים של שעות יחד, אני מכירה אישה נהדרת ופסיכולוגית מצטיינת. שרה היא אישה חזקה ואמא למופת, ולא סתם ביבי מעריץ אותה.

"קוראים לי 'מכשפה', כי אני רואה הכול. מהמעט שפגעו ביורם, אני יודעת מה עובר עליה. הכתבות על שרה יצאו בסופי השבוע, וראיתי אותה נכנסת לביתנו חזקה. אפשר להשתגע מכתבות כאלה, ממה שעושים לה, אבל היא חזקה. אני מצטערת שהיא לא מתראיינת ומספרת את האמת שלה, אבל אני מבינה אותה. כשהתקשורת כל-כך פוגעת בך, אתה לא בוטח בה.

"היו לא מעט רגעים בחיי שהטלפון הראשון שקיבלתי היה משרה: כשאבי נפטר, כשעברתי דברים מסוימים. מהקרבה שלי אליהם והמקום הקשה שאנחנו עברנו, אני מבינה את מה שמעוללים להם.

"מדובר באנשים עם רגשות, משפחה, ילדים. איזה כתב שאל את עצמו פעם מה זה עושה למשפחה, לפני שבקלות הוא משחיר פנים. לגבינו, וגם לגבי שרה, פורסמו כל-כך הרבה פרטים שאני יודעת שהם פשוט אינם נכונים. גם אתה, כמו שרה, חווית על בשרך את עוצמות הרוע. ועדיין, אני לא רוצה שזה יישאר כפצע בתוכי".

בראיון אומרת גלובוס על הזוג נתניהו: "אתה יושב מולם ויודע שיש כאן חיבור חזק. זאת אהבה ענקית בעיניי. אצלנו בבית בקיסריה, בחשכת הקולנוע הביתי, קשה לשקר. בחושך ראיתי את הליטוף והמגע בהיסח הדעת. זה בא מתוך אהבה אמיתית וטהורה. אני רואה את זה בשפת הגוף שלהם. זה נמצא שם כל הזמן. כל מי שישב עמם, אפילו מעט, יאמר שהזוג הזה אוהב, ומי שיאמר אחרת פשוט מקנא ולא רוצה להכיר באמת".

*** הכתבה המלאה - במגזין "ליידי גלובס" הנמכר גם ברשת סטימצקי.

עוד כתבות

אוקסיקונטין (Oxycontin) של פרדו פארמה / צילום: ג'ורג' פריי, רויטרס

שמה של משפחת סאקלר הוסר מאוניברסיטה בבוסטון בצל פרשת משככי הכאבים בארה"ב

אוניברסיטת טאפטס בבוסטון תסיר את השם סאקלר מכל התוכניות והמתקנים בקמפוס מדעי הבריאות ● נשיא האוניברסיטה: "בהתחשב בנזק שגרמה מגיפת האופיואידים בה קשורים בני משפחת סאקלר והחברה שבבעלותם, פרדו פארמה, ברור כי המשך הצגת השם סאקלר אינו עולה בקנה אחד עם ערכינו"

פינוי בינוי בת ים רחוב ירושלים 5 פינת סוקולוב 14 - שבע כתבות הנדל"ן שעשו את השבוע / צילום: כדיה לוי

מחיר הביטול של קו הרכבת וכללי הפינוי בינוי החדשים. כותרות הנדל"ן

מי הצהיר ש"הורדת הרגל מהגז של תוכנית מחיר למשתכן תייצר את משבר הנדל"ן הבא? למה לא הפסיקו לדבר השבוע על המספר 12 מ"ר בהקשר של פינוי בינוי? ומדוע כדאי להצטייד במחצלת בפעם הבאה שעוברים ליד בניין ההסתדרות בתל אביב?

חברי הקונגרס האמריקאי/ צילום :   רויטרס Jim Young

על אף הצהרת התמיכה של הממשל בסיפוח: הקונגרס דחה אותה

בית-הנבחרים בוושינגטון קיבל החלטה שתומכת בפתרון שתי מדינות ● רוב הצירים הדמוקרטים הצביעו בעד ההחלטה – ועימם חמישה רפובליקאים ● קריאה מפורשת נגד סיפוח שטחים בגדה ● שתי הצירות הדמוקרטיות המוסלמיות בקונגרס הצביעו נגד ● השדולה הפרו-ישראלית איפא"ק: לא נוקטים עמדה

דרור פויר / צילום: יונתן בלום

דעה: אני לא ביביסט, אבל השבוע יש מצב שהייתי ביביסט-יסט

בהפגנה בעד נתניהו קיבלתי קצת שנאה, אך גם אהבה, כנות וצלקות פתוחות ● דעה

שאול אלוביץ' / צילום: שלומי יוסף

תיק ניירות הערך שחולט הוליד תביעת מיליונים: שאול אלוביץ' ואחיו תובעים את המדינה

אלוביץ, בעל השליטה בבזק לשעבר ואחיו יוסי תובעים מהמדינה 20 מיליון שקל על חילוט תיק ניירות ערך שהחזיקו במשותף ● נגד אלוביץ תלוי ועומד כתב אישום על מתן שוחד בתיק 4000, אחיו יוסי שגם כספו חולט אינו חשוד או נאשם בפרשה

סוחר בבורסת ניו יורק. המצטרפת החדשה אינמוד סיימה את אוגוסט בזינוק של 42%   / צילום: shutterstock, שאטרסטוק

זהירות, האטה לפניך: אם לא יקרה שינוי גם החגיגה בשווקים תיגמר

קצב הצמיחה בכלכלות החזקות מאט, אך הביצועים של השווקים השנה היו בין הטובים בשנים האחרונות ● אם לא יקרה שינוי, גם החגיגה בשווקים תיגמר ● כדי שיקרה השינוי שיאפשר את המשך הביצועים הטובים, צריך להבין מה היו הסיבות להאטה בצמיחה בשנתיים האחרונות

נסיך הכתר הסעודי מוחמד בן סלמן. /צילום: רויטרס Amir Levy ,

הנפקה היסטורית בסימן אכזבה: ארמקו הסעודית גייסה 25.6 מיליארד דולר, לפי שווי שוק נמוך מזה שביקש בן סלמן

ארמקו גייסה לפי מחיר של 32 ריאל (8.53 דולר למניה) מה שמשקף לחברת הנפט שווי של 1.7 טריליון דולר ● מדובר בהנפקה הגדולה בהיסטוריה, מעל זו של אליבאבא שגייסה 25 מיליארד דולר בשנת 2014 ● החברה תחל להיסחר בבורסה בריאד החל מה-11 בדצמבר

ארנון בר דוד / צילום: כדיה לוי

יו"ר ההסתדרות מגיב למאמר של שקד ב"גלובס": "אנחנו לא אויבי האומה"

בר-דוד כיוון את דבריו כתגובה למאמר שפרסמה אתמול ב"גלובס" יו"ר מפלגת הימין החדש ושרת המשפטים לשעבר ח"כ איילת שקד: "אם מישהו חושב להשית את הגרעון מתקציב המדינה על העובדים – אנחנו נעמוד כחומה בצורה ונצא לרחובות"

הטרדה במקום עבודה, אילוסטרציה / צילום: שאטרסטוק

עובדים צעירים חווים ושמים לב לאפליה יותר מאשר עמיתיהם המבוגרים

כך לפי סקר חדש של גלאסדור ומכון האריס שסקר 1,100 עובדים מקבוצות גיל שונות ● הצעירים דיווחו יותר גם על אפליה על רקע גיל (גילנות)

מרצדס A180 / צילום: יח"צ

אם כבר לזחול ב-15 קמ"ש, אז לפחות לעשות את זה בסטייל

הגרסה הזולה ביותר של מרצדס בישראל לא מציגה ביצועים מלהיבים אך מחפה על כך עם סביבת מחייה מסוגננת

 

 

מייסד עליבאבא ג'ק מא ומנכ"ל סופטבנק מסיושי סאן / צילום: רויטרס

הטיפ של מייסד עליבאבא למשקיע שהימר עליו לפני 2 עשורים

מייסד עליבאבא ג'ק מא השתתף היום בכנס בטוקיו, ובמסגרת פאנל שבו נכח גם מנכ"ל סופטבנק, מסיושי סאן, התייחס מא לשורת התסבוכות שאליו נקלע הקונגלומרט היפני ● על אף זאת, מא הדגיש כי הוא מעריץ של סאן ומצדד בו להמשיך לדבוק בדרכו - אסטרטגיית השקעות המונעות מ"תחושת בטן"

פריז / צילום: Shutterstock

אלפי ביטולים של טיסות בצרפת - שביתת עובדי התחבורה הגיעה לנמלי התעופה

לפי אתר מעקב הטיסות FlightAware לאורך היום הזה בוטלו 13% מהטיסות המתוכננות בנמל התעופה הגדול של פריז, שארל דה גול ו-30% מהטיסות בנמל התעופה אורלי בפריז

רכבת ישראל / צילום: דוברות רכבת ישראל

בקשה לדיון נוסף בפסק-הדין שעורר את "סערת אפרופים"

חברת "ביבי כבישים ועפר" הגישה בקשה לקיים דיון נוסף בפסק-הדין של ביהמ"ש העליון שהכריע לרעתה בסכסוך על עשרות מיליוני שקלים עם רכבת ישראל. לטענתה, מדובר בפסק-דין המהווה "שינוי דרמטי" ● בכתבה שפורסמה ב"גלובס" מוקדם יותר השבוע טענו משפטנים בכירים אחרת

נתן דטנר / צילום: כפיר זיו

זורבה מחכה לצ'ק - נתן דטנר עובד ללא הפסקה ורודף אחר הכסף

תיאטרון הבימה חייב לנתן דטנר 200 אלף שקל והוא הפסיק לעבוד איתו, עד שהציעו לו לביים את "זורבה היווני" ● הוא הסכים בתנאי שהתשלום יגיע מתיאטרון ב"ש, השותף לקו־פרודוקציה, וכך היה. וזה רק אחד מהפרויקטים שהוא ממשיך לעבוד בהם בלי הפסקה

פרשת הצוללות/  צילום: Shutterstock א.ס.א.פ קריאייטיב

"גלובס" מאמ;לק: כל מה שצריך לדעת על פרשת הצוללות ב-5 שלבים

האם שיקולים זרים גברו על שיקולי הביטחון? כיצד מיקי גנור הפך מעד מדינה לנאשם המרכזי? ומה יקרה הלאה? ● "גלובס" מאמ;לק

סוחר בבורסת ניו יורק / צילום: רויטרס, ברנדן מקדרמיד

בורסות וול סטריט ננעלו ללא שינוי מהותי; מניית טבע צנחה בכ-5% ללא דיווח מצד החברה

המדדים בוול סטריט ננעלו סביב רמת הפתיחה ● נעילה שלילית באירופה, מלבד מדד הקאק הצרפתי ● מניית גלנקור נפלה ב-9% בלונדון בצל חקירה וחשד לשוחד ● ההזמנות ממפעלים בארה"ב בחודש אוקטובר האחרון עלו ב-0.3%, אך הנתון לספטמבר עודכן מטה

לארי פינק / צילום: דניס בליבוס, רויטרס

הדחה בצמרת בלקרוק עקב רומן במקום העבודה

מארק ווייזמן, שטיפס מניהול כספי פנסיה בקנדה והפך לבן טיפוחיו של מנכ"ל בלקרוק, הודח בשל הפרת מדיניות החברה

נפגעי הקורקינטים והאופניים החשמליים - 4 בדצמבר 2019

אתמול באיכילוב: 11 נפגעי תאונות קורקינט ואופניים חשמליים

מדי יום "גלובס" ובית החולים איכילוב מדווחים על מספר הנפגעים מתאונות שבהן מעורבים כלי רכב חשמליים: אופניים וקורקינטים

עדר פרות בארה"ב/ צילום: רויטרס, Christinne Muschi

חזון החלבונים המתוכנתים: המהפכה שעשויה לחסל את תעשיית הבשר

חברי צוות החשיבה העצמאי RethinkX, שהקימו יזם ומרצה בסטנפורד ומשקיע מלונדון, משרטטים עולם חדש ומופלא של חלבונים מעובדים, אבל בריאים וזולים ● מתכנון מולקולות במחשב ועד יצירת טעמים חדשים בעזרת שפים, כך טכנולוגיות מעולם התרופות עשויות לחולל מהפיכה

עמית דרור / צילום: ננו דיימנשן

עמית דרור, נשיא ומנכ"ל ננו דיימנשן, פורש מתפקידו; יואב שטרן יחליפו

דרור יישאר בחברה, ויעבור לתפקיד של Customer Success Officer, וימשיך לכהן גם כדירקטור