גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

יום שני רצוף של ירידות בוול סטריט בצל הקורונה; הדאו ג'ונס התרסק

בורסות אירופה ננעלו בירידות חדות, הפוטסי בלונדון נפל ב-1.94% ● האג"ח הממשלתיות לעשר שנים בארה"ב הגיעו לשפל של כל הזמנים ● הבוקר באסיה הניקיי היפני צנח ב-3.3% ● UBS: "חפשו מניות Ecommerce, גיימינג ומשלוח מזון ומניות דיבידנד, והימנעו ממגזרים החשופים לנסיעות"

גבר מסתכל על המחשב בדאגה / צילום: רויטרס
גבר מסתכל על המחשב בדאגה / צילום: רויטרס

סקירת המסחר: דיווחים שוטפים, מגמות, מדדים, שערי מניות, אג"ח, מט"ח וסחורות והמלצות אנליסטים

 

23:00

המסחר בבורסות וול סטריט ננעל בירידות שערים חדות זה הלילה השני ברציפות על רקע הפאניקה העולמית מווירוס הקורונה שממשיך להדביק אנשים ברחבי העולם.

הדאו ג'ונס התרסק ב-3.15%, או כ-880 נקודות, הנאסד"ק נפל ב-2.77% ומדד S&P 500 צלל ב-3.02%.

בין הנפגעות הגדולות מהחשש הגלובלי מהנגיף היו חברות המלונאות, חברות התעופה, חברות השבבים, הבנקים וחברות כרטיסי האשראי.

אמריקן איירליינס צנחה ב-9.3%, סאות'ווסט איירלנס איבדה 8.2%. מניית רשת המלונות מריוט צללה ב-8%, ווין ריזורטס איבדה 4.2% מערכה.

את הירידות בחברות כרטיסי האשראי הובילה אמריקן אקספרס שנפלה ב-5.6%. גם מניית חברת התשלומים המקוונים פייפאל ירדה ב-5.8%

21:30

בורסות וול סטריט בדרך לליל התרסקויות שני רצוף. המסחר מתנהל בירידות שערים חדות בשעה זו, הדאו ג'ונס מתרסק 3.15%, S&P 500 נופל 3.12% והנאסד"ק צולל 2.86%.

על התבטאותו של לארי קודלאו, מנהל המועצה הכלכלית הלאומית בארה"ב, על כך שהתפרצות וירוס הקורונה היא "טרגדיה אנושית" אך "לא טרגדיה כלכלית", המדדים קורסים תחת החשש העולמי מפני הנגיף שהתפרץ בסין.

חברות כרטיסי האשראי כבר דיווחו כי הקורונה תשפיע על רווחיהן לשנת 2020. אמריקן אקספרס נופלת ב-6.3%, מאסטרקרד ב-7%.

מניות חברות התעופה נפגעות מבהלת הנגיף, אמריקן איירליינס ויונייטד איירליינס מתרסקות ב-8.5% ו-6% בהתאמה.

גם חברות השבבים נפגעו מההסגרים הגלובליים, ווסטרן דיגיטל מאבדת 6.6% מערכה, מיקרון נופלת ב-5.7%.

מניות חברות המלונאות ווין ריזורטס ומריוט יורדות ב-6.5% בממוצע.

מניות הבנקים האמריקאים מוסיפות לרדת בהובלת בנק אוף אמריקה שמאבדת 5% בשעה זו.

20:00

בורסות אירופה ננעלו בירידות שערים חדות, הפוטסי והקאק נפלו שניהם ב-1.94%, הדאקס בגרמניה צנח ב-1.88%. סטוקס 600 הכלל אירופי התרסק 1.8%.

מספר המתים מוירוס הקורונה באיטליה עלה לשבעה היום והנגיף מתפשט מעבר לצפון המדינה. ראש ממשלת איטליה ג'וזפה קונטה הודיע כי המדינה בטוחה למסע, אך ארגון הבריאות העולמי כבר שיגר צוות חירום למילאנו הבוקר. מספר הנדבקים באיטליה עומד כרגע על 270.

מניית יצרנית הכימיקלים ארקמה זינקה ב-6.44% בפריז על רקע דיווחים כי קרן ההון אליוט מעוניינת לרכוש את מניותיה.

בארה"ב מעמיקות הירידות במדדים העיקריים בוול סטריט. הדאו ג'ונס נופל ב-1.7%, S&P 500 מאבד 1.6% מערכו והנאסד"ק צולל 1.5%. מדד הפחד (VIX) מזנק בשעה זו ב-7.4%.

ביומיים האחרונים איבד מדד הדאו ג'ונס יותר מ-1,650 נקודות.

האג"ח הממשלתיות לעשר שנים עודן בשפל של כל הזמנים, 1.32%, גם האג"ח ל-30 שנים צוללות לשפל.

מניות הבנקים הגדולים נופלות, בראשן בנק אוף אמריקה ומורגן צ'ייס שיורדות 2% ו-1.5% בהתאמה. גם מניות סיטיגרופ ו-וולס פארגו יורדות ב-1%.

מאסטרקרד יורדת ב-4.8%, לאחר שחברת כרטיסי האשראי פרסמה אזהרת רווח בצל נגיף הקורונה.

18:00

מחריפות הירידות סביב לעולם - בוול סטריט, הנאסד"ק, הדאו ג'ונס ו-S&P 500 נופלים ב-1% בממוצע. מדד הפחד (VIX) מזנק ב-4.2%.

האג"ח הממשלתיות בארה"ב לעשר שנים צוללות לשפל של 1.32% בצל החששות הגלובליים מנגיף הקורונה.

באירופה המדדים העיקריים מתרסקים, הפוטסי בבריטניה צולל ב-1.7%, הקאק מאבד 1.65% מערכו והדאקס נופל ב-1.5%. סטוקס 600 יורד גם הוא ב-1.4%. מגזר הבנקים מתרסק.

17:40

המדדים העיקריים בוול סטריט עוברים לירידות שערים - הנאסד"ק יורד ב-0.73%, הדאו ג'ונס מאבד 0.6% מערכו וגם S&P 500 יורד ב-0.5%.

מחריפות הירידות בבורסות אירופה, הפוטסי בלונדון מאבד 1.335 מערכו, הדאקס מתרסק 1.15% ומדד סטוקס 600 הכלל-אירופי נופל ב-1%

17:20

היפוך מגמה בוול סטריט בעוד המשקיעים מנסים לחמוק מעוד לילה של ירידות. מדד S&P 500 עולה ב-0.1%, בעוד הדאו ג'ונס והנאסד"ק עוברים לירידות.

16:30

עליות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט, הדאו ג'ונס נפתח בעלייה של 0.6%, S&P 500 מוסיף 0.5% לערכו והנאסד"ק קופץ ב-0.8%.

מניות טסלה ומיקרוסופט עולות ב-1.8% בממוצע.

הירידות באירופה מתמתנות, הדאקס הגרמני יורד ב-0.3%, מדד סטוקס 600 מאבד 0.48% מערכו.

15:30

החוזים העתידיים בניו יורק מצביעים על עליות בפתיחה, על רקע המשך עונת הדוחות לרבעון הביעי ולשנת 2019, ולאחר הירידות החדות אתמול. בתוך כך, הנשיא טראמפ מבטיח כי החיסון לקורונה צפוי להגיע בקרוב. טראמפ אמר כי הוא מאמין שהדברים "יסתדרו" בארה"ב וכי הממשל שלו "מוציא סכום עצום של כסף" כדי למנוע את התפשטות המחלה ולסייע למדינות אחרות.

הום דיפו פרסמה דוחות ועקפה את התחזיות עם רווח של 2.28 דולרים למניה, לעומת הצפי לרווח של 2.1 דולרים. המכירות בחנויות זהות עלו על התחזיות גם הן, והחברה הגדילה את הדיבידנד ב-10%.

מייסיס' דיווחה על רווח של 2.12 דולרים למניה - 16 סנט מעל לתחזיות השוק. החברה עלתה על הציפיות של האנליסטים גם בשורת ההכנסות. המכירות בחנויות זהות ירדו ב-0.5%, מתחת לצפי המוקדם של השוק.

יונייטד איירליינס משכה את התחזית לשנת 2020 תחת ההשלכות מהתפשטות נגיף הקורונה על ענף התעופה בעולם כולו. החברה הוסיפה כי הביקושים לטיסות לסין ירדו משמעותית בטווח הקצר נוכח הפאניקה סביב התפשטות הוירוס.

פאלו אלטו דיווחה על רווח של 1.19 דולרים למניה - 7 סנט מעל לתחזיות השוק. החברה עקפה את תחזית ההכנסות אך סיפקה צפי להמשך שאיכזב את השוק.

הרץ דיווחה על הפסד של 24 סנט למניה - 3 סנט מתחת לתחזיות השוק.

HP עקפה את התחזיות של השוק בשורת הרווח למניה ב-11 סנט למניה עם רווח של 65 סנט למניה. החברה עקפה במעט את תחזית ההכנסות.

סוכנות הנסיעות אקספדיה תקצץ 3,000 משרות ברחבי העולם, כ-12% ממצבת העובדים. 

ג'נרל אלקטריק קיצצה 78,000 עובדים ברחבי העולם בשנה החולפת, מה שמותר את החברה עם 205,000 עובדים.

ג'פריס חתך את ההמלצה למניית טסלה ל'החזק' מהמלצת 'קנייה' אם כי העלה את מחיר היעד למניה ל-800 דולרים לעומת המחיר הקודם של 600 דולרים למניה.

14:30

החוזים העתידיים על המדדים המובילים בוול סטריט נסחרים בעליות, בעוד הנשיא טראמפ מבטיח כי החיסון לקורונה צפוי להגיע בקרוב. טראמפ אמר כי הוא מאמין שהדברים "יסתדרו" בארה"ב וכי הממשל שלו "מוציא סכום עצום של כסף" כדי למנוע את התפשטות המחלה ולסייע למדינות אחרות. אתמול ביקש הנשיא טראמפ מהקונגרס 2.5 מיליארד דולר על מנת להלחם בווירוס הקורונה. ובינתיים, לאחר הדיווח על מקרה של קורונה באיים הקנריים, עולים דיווחים על התפשטות הנגיף לקרואטיה.

חברת התרופות Mallinckrodt שאתמול נפלה על רקע חשש מפני כניסה להליכי פשיטת רגל, מזנקת בטרום מסחר בעקבות הסכם פשרה גלובלי לסיום תביעות האופיואידים נגדה.

 

14:00

החוזים העתידיים על המדדים המובילים בוול סטריט מטפסים בשעה זו בעד 0.5%, לאחר זינוק של 1% בלילה, וזאת לאחר לחץ המכירות אתמול, אז רשם הדא וג'ונס נפילה של יותר מ-1,000 נקודות בצל החשש מהתפשטות נגיף הקורונה מחוץ לגבולותיה של סין. 

היום דווח על תייר איטלקי שנדבק בקורונה לאחר שטייל באיים הקנריים של ספרד. בשעה זו המדדים באירופה נסחרים בטריטוריה האדומה. מדד המניות המוביל במדריד יורד ב-1.1%, הדאקס הגרמני מאבד 0.55% ומדד הפוטסי יורד ב-0.8%.

12:00

בורסות אירופה עברו להיסחר בירידות לאחר יציבות שנרשמה בפתיחה, וזאת בצל דיווח לפיו תייר מאיטליה ששהה באייים הקנריים שבספרד זוהה כחולה בקורונה.

מדד הדאקס הגרמני משיל 1%, הקאק יורד ב-1%, הפוטסי מאבד 0.75% והבורסה במדריד יורדת ב-1.45%. בתוך כך, נמחקו עליות של 1% שנרשמו מוקדם יותר בחוזים העתידיים בארה"ב.

מארק האפלה, מנהל ההשקעות הראשי של UBS Wealth Management, התייחס להשפעות התפשטות נגיף הקורונה: "התפשטות של נגיף הקורונה מחוץ לסין מוסיפה סיכונים. אנו מעדיפים מניות בשווקים מתעוררים, לנוכח ההצלחה היחסית של סין להכיל את ההתפרצות שם, ונזהרים יותר במניות באזור האירו, שם יש כיום אי וודאות משמעותית לגבי ההשפעה הכלכלית הפוטנציאלית.

"כמו בכל מכירה פתאומית, חשוב שהמשקיעים ישמרו על נקודת מבט ארוכת טווח וניהול סיכונים באמצעות גיוון נכסים עולמי. חשוב גם לא להזניח גורמים אחרים שיכולים להניע את השוק, במיוחד לאור העובדה שתגובות מדיניות כספיות, פיסקליות ואחרות על המשבר עלולות להופיע בימים ובשבועות הקרובים".

עם זאת, לדבריו ישנן מספר אסטרטגיות שיכולות לעזור למשקיעים לשפר את פרופיל תגמולי הסיכון של תיקים בתקופה זו של אי וודאות. "העדיפו מניות בשווקים מתעוררים על פני מניות באזור האירו, חפשו מניות Ecommerce, גיימינג ומשלוח מזון ומניות דיבידנד, והימנעו ממגזרים החשופים לנסיעות", מסכם האפלה.

10:50

המסחר באירופה מתנהל ביציבות לאחר הירידות החדות שנרשמו אתמול, וזאת בעוד החוזים העתידיים על המדדים בניו יורק צבועים בירוק לאחר שאמש נמחקו העליות שנרשמו מתחילת השנה, וזאת בצל לחץ מכירות מהחשש מהשלכות התפשטות נגיף הקורונה.

מדד הדאקס הגרמני נסחר ללא שינוי, הקאק גם הוא ללא שינוי, הפוטסי הבריטי מטפס ב-0.1%. הבורסה במילאנו מאבדת 0.3% לאחר נפילות של כ-6% אתמול עם הדיווח על מקרה מוות שישי כתוצאה מנגיף הקורונה במדינה. 

באסיה, מדד הניקיי היפני צנח בכ-3.3%, שנחאי איבד 0.6% והבורסה בהונג קונג סיימה את היום בטריטוריה ירוקה.

 

07:30

המסחר באסיה מתנהל הבוקר (ג') בירידות בצל חששות השלכות נגיף הקורונה על הכלכלה. הבורסה בשנחאי יורדת ב-1.5%, הונד קונג משילה 0.3% בלבד, מדד הניקיי היפני צולל ב-3.3%.

בשעה זו החוזים העתידיים על המדדים המובילים בוול סטריט קופצים בכ-1% לאחר הירידות החדות אתמול (ב').

בורסות וול סטריט ננעלו אמש בירידות חדות בצל התפשטות הקורונה. מדד הנאסד"ק צנח ב-3.7%, הדאו ג'ונס, ביום הגרוע מזה שנתיים, מחק 1,000 נקודות מערכו, ובכך ננעל בשפל של כשנתיים. מדד S&P 500 איבד 3.3% ומדד הפחד (VIX) זינק ביותר מ-46%. 

מניות התעופה, הפנאי והאופנה הובילו אתמול את הרידות, כך מנייתה של אמריקן איירליינס גרופ צללה ביותר מ-8.5%, דלתא איירליינס, צנחה ב-6.3%, ראלף לורן ב-6.68%, ומניית מריוט אינטרנשיונל איבדה כ-6% מערכה.

עוד כתבות

אתגר 14 הימים של "גלובס" / צילום: unsplash, גלובס

התחזית הפסימית של טראמפ ומה יקרה למגזר השלישי: הצטרפו לאתגר 14 הימים של גלובס

ניוזלטר חדש של "גלובס" מגיש לכם מדי יום את מיטב התכנים והפודקאסטים שלנו • נכנסתם לבידוד? כתבו לנו ונשמח לארח לכם לחברה

אנשים עם מסכות בשוק הכרמל בתל אביב / צילום: Oded Balilty, AP

מספר הנדבקים בישראל עלה ל-6,092; שישה מקרי מוות ביממה האחרונה

95 מהחולים במצב קשה, 6 מקרי מוות ביממה האחרונה ● נתניהו הנחה את משרד הביטחון להעביר את כל הבאים מחו"ל לבידוד במלוניות תחת השגחה ● קופות-החולים יפתחו מרכזים ומרפאות לבדיקות קורונה במגזר הערבי ● משרד החינוך: התלמידים ייבחנו השנה עד 5 בחינות בגרות בלבד

מנכ"ל רשות החדשנות אהרון אהרון / צילום: איל יצהר

האוצר אישר - ורשות החדשנות תעביר לחברות הייטק 650 מיליון שקל

רשות החדשנות לא העבירה שום מענק וסיוע לחברות הייטק מתחילת השנה מכיוון שלא אושר לה תקציב

מסעדה בשטוקהולם, בשבוע שעבר. מותר להגיש רק לאנשים יושבים  / צילום: David Keyton, Associated Press

ללא בידוד חברתי או הסגר: בשבדיה בונים על רצונם הטוב של התושבים ועל המון תקווה

בממשלה בונים על אמון הציבור ועל גילויי האחריות והבגרות של השבדים ● בעוד כשבועיים נדע אם החלטתה לדבוק בשיטה דומה ל"חיסון העדר", שבריטניה זנחה, הייתה חכמה

טכנולוגיית סמארטפון/  צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קרייטיב

פצצה מתקתקת: חברות התקשורת חוששות שלקוחות יפסיקו לשלם על עסקאות עבר

לחברות הסלולר יש חובות במיליארדי שקלים של אשראי לקוחות על ציוד קצה, אשר חלקם עשויים להפוך לחובות מסופקים ● כרגע התופעה היא בשוליים, אבל התמשכות משבר הקורונה עלולה להביא להפסדים כבדים

דסק הדל"ן עולה לשידור חי / צילום: אפרת לוי, גלובס

שכר הדירה שלכם והקורונה: מי מוריד מחיר והאם המדינה צריכה להתערב

מעל מיליון ישראלים מובטלים, ורבים מהם מגלים כי תשלום שכר הדירה הוא כבר מעמסה כבדה ● מהצד השני נמצאים בעלי דירות שלחלקם קשיי נזילות משלהם ● איך מתמודדים עם המצב? ומה קורה בתחום במדינות אחרות? הצטרפו לשידור הלייב של דסק הנדל"ן ב"גלובס"

טל גרנות־גולדשטיין, מנכ”לית הוט, כפיר אלמסי, יו”ר ועד עובדי הוט / צילום: יח"צ

הוט מתחייבים: לא מפטרים ולא מוציאים את העובדים לחל"ת

וגם: חיים כצמן תורם לבית החולים איכילוב 75 אלף דולר ● השיחה

יצחק תשובה / צילום: יוסי כהן

תשובה מנסה לקושש מזומנים: קבוצת חג'ג' תרכוש שני מגרשים בפארק בבלי ב-400 מיליון שקל

קבוצת חג'ג' חתמה על מזכר הבנות, בכפוף לאישור דירקטוריון ● על המגרשים קיימת תוכנית מאושרת להקמת 2 מגדלים של 44 קומות, ובהם 380 דירות ● בחודש שעבר חתם תשובה על הסכם למכירת חברת הנדל"ן אלעד מגורים החדשה לישראל קנדה

עגלת קניות/ צילום: עינת לברון

משרד הכלכלה מעודד לקנות ברשתות הגדולות: גיבש סל קבוע למזמינים אונליין

המשרד גיבש סל קניות קבוע ברשתות שופרסל ורמי לוי כדי לייעל את תהליך ההזמנה באינטרנט ולספק את המשלוח תוך 72 שעות ● הסל מכיל שלל מוצרים של המותג הפרטי ברשתות ושל היצרניות הגדולות, והוא אינו ניתן לשינוי ● ומה עם פרגון ליצרנים הקטנים?

בטיסה מסלובקיה של ישראייר / צילום: יח"צ

אחרי פרסומים בכלי התקשורת על הקלות על שבים מחו"ל, נתניהו ביקש ממשרד הביטחון לטפל בנתב״ג

בנוסף, ככל שמשרד הביטחון יצליח לספק ערכות בדיקה, בהתאם לדרישות שהוגדרו ע"י משרד הבריאות, ישקל ביצוען של הבדיקות גם ביחס לכלל השבים מחו"ל

היועץ המשפטי של הכנסת עו״ד איל ינון  / צילום: שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

היועץ המשפטי של הכנסת נפרד: "היה מחיר לעבודתי הנייטרלית"

עו"ד איל ינון נפרד היום מהכנסת אחרי 10 שנים בתפקיד ● בשנה האחרונה לכהונתו ליווה ינון משבר חוקתי ופוליטי חסר תקדים בהיסטוריה של המדינה, עם שלוש מערכות בחירות וסוגיות משפטיות-חוקתיות מורכבות ביותר, רובן נטולות תקדימים משפטיים

רופא מוטרד הולך מחוץ לבית החולים לחולי קורונה שהוקם במיוחד  / צילום: רויטרס

אין לכם חום? כך תוכלו לבדוק אם נדבקתם בקורונה - דרך הסלולר

צוות מאסותא אשדוד, בשת"פ עם לומינטי נטוורק, בדק חולי קורונה ללא תסמינים - ומצא כי אצל 60% מהם רמות החמצן בדם היו נמוכות ● הצוות המליץ לבדוק קורונה ע"י בדיקת רוויון החמצן - וחלקכם יכולים לבדוק זאת ממש עכשיו, שכן הבדיקה מוטמעת במספר מכשירי סלולר ושעונים חכמים

עץ הסיגלון מרחוב פרופסור שור 5–7 ניצל, בינתיים / צילום: יח"צ

עץ הסיגלון מרחוב פרופסור שור 5-7 בצפון תל אביב ניצל, בינתיים

פרוייקט תמ"א 38/2 בצפון תל אביב, שקודם עד לרמת היתר בנייה, נעצר עקב החלטת פקיד היערות הארצי לשמור עץ בן 65 שנים, הממוקם בחזית הבניין

 

פינוי בינוי בנוה שאנן בחיפה /   קרדיט: חברת פרשקובסקי

משבר הקורונה מתגלגל לנדל"ן: ירידה חדה במסירת דירות של פרשקובסקי

חברת הנדל"ן הבורסאית פרשקובסקי מדווחת על מכירה של 6 יחידות דיור בחודש מרץ ● בדצמבר מכרה החברה 42 יחידות באותם פרויקטים

אמן מצייר על לוחות שחוסמים מסעדות סגורות בסיטאל, ארה"ב / צילום: Elaine Thompson, AP

לתשומת לב הישראלים: כך מנסה ענף המסעדנות בארה"ב להתאושש

נגיף הקורונה מוחק במהירות את תעשיית האירוח וההסעדה בארה"ב ● כאשר כל אמריקה נאבקת בקורונה, המסעדות החלו לשווק מרצ'נדייז אישי, ורבים רוכשים מוצרים במטרה לעזור ולתמוך בעסקים

שליחים של חברת המשלוחים "וולט" משקיפים לעבר רחוב ריק בצל הקורונה. חברות המשלוחים הפכו להיות מרכזיים בתקופה שבה אי אפשר לצאת כמעט מהבית / צילום: כדיה לוי, גלובס

חברת משלוחי האוכל וולט מסירה את הכפפות: שוכרת את שירותי חברת הלובינג פוליסי

וולט נמצאת בעיצומו של מאבק מול המסעדנים, שמבקשים ממנה להוריד את העמלה שהיא גובה על משלוחים ● חברת המשלוחים: שכרנו את חברת הלובינג במטרה "לקדם אינטרס משותף עם תעשיית המסעדנות"

בורסת ניו יורק / צילום: Lucas Jackson , רויטרס

ירידות של כ-4.4% בסיום בוול סטריט; בואינג צנחה ב-12.4%

מדד מנהלי הרכש (ISM ) של התעשייה בארה"ב ירד לרמה של 49.1 נק' במרץ, לעומת 50.1 נק' בפברואר ● בורסות אירופה ננעלו בירידות של 3.8%-4.3% ● טבע ירדה ב-5.6%

בדיקות קורונה במעבדה בסין  / צילום: Thomas Peter, רויטרס

המודל המתמטי שעשוי להחזיר את המשק לחיים

ההצעה של מכון ויצמן היא להפעיל את המשק במשך 40% מהזמן ולעבור למודל של סגר לסירוגין ● "זה עובד במודלים מתמטיים"

פגישת הנשיא ריבלין עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן, בני גנץ, אמש בבית הנשיא / צילום: קובי גדעון, לע"מ

המו"מ הפוליטי תקוע: חילוקי דעות על אדלשטיין ועל מינויים משפטיים

בלשכת ראש הממשלה מתעקשים על זכות וטו (או חובת הסכמה הדדית) בנושא מינוי פרקליט המדינה הבא והיועץ המשפטי לממשלה הבא ● בכחול לבן לא מעוניינים בחזרתו של אדלשטיין לתפקיד יו"ר הכנסת

דונלד טראמפ / צילום: Gripas Yuri -ABACA, רויטרס

טראמפ: חבילת סיוע רביעית בגובה 2 טריליון דולר צריכה להתרכז בתשתיות

נשיא ארה"ב בונה על כך שטריליוני הדולרים יגיעו מהלוואות ● "אנחנו הולכים ללוות את הכסף הזה בריבית אפס. תשלומי הריבית שלנו יהיו כמעט אפס, ונוכל ללוות לטוח הארוך. אנשים רוצים להיות מושקעים בארה"ב"