בחזרה לערוץ 2? מיקי חיימוביץ' במגעים עם רשת

רשת מחפשת בשבועות האחרונים אלטרנטיבה לתוכנית "כלבוטק", שעברה לערוץ 10 ■ התוכנית בהגשת חיימוביץ' צפויה להיות בעלת מרכיבים דוקומנטריים

כשנתיים לאחר שעזבה את המסך, מנהלת מגישת החדשות מיקי חיימוביץ' מגעים להגשת תוכנית חדשה בעבור זכיינית ערוץ 2 רשת.

ל"גלובס" נודע כי את התוכנית צפוי לערוך אסף גרינבאום, מי שערך בהצלחה את תוכניתו של יאיר לפיד ברשת במשך שנים ארוכות. אם תצא לפועל, תופק התוכנית באולפני הרצליה.

קיראו עוד ב"גלובס"


רשת מחפשת בשבועות האחרונים אלטרנטיבה לתוכנית "כלבוטק" של רפי גינת, שעברה לערוץ 10 יחד עם מגישה שהפך למנכ"ל הערוץ המתחרה. "כלבוטק" הייתה תוכנית דגל בתחום התיעודי, וכל ניסיונותיה של הזכיינית במהלך השנים להעלות תוכנית שתעסוק בנושאים תחקירים רציניים עלו בתוהו.

חיימוביץ' קיבלה את הפנייה להגיש תוכנית, שפיתוחה נמצא בשלבים ראשוניים בלבד. ככל הנראה מדובר בתוכנית בעלת מרכיבים דוקומנטריים.

עשור בערוץ 10

חיימוביץ' פרשה ביוני 2011 מהגשת מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 לאחר כמעט עשור. לפני כן שימשה כמגישת מהדורת החדשות המרכזית של חדשות 2, מאז ראשיתה, לצד יעקב אילון.

במהלך השנים הגישה חיימוביץ' סרטי תעודה העוסקים בעיקר בנושא אורח חיים בריא. מאז עזבה המגישה הפופולרית את הגשת החדשות היא הובילה קמפיין פרסומי לחברת ביטוח, ובעיקר השקיעה את זמנה בהעלאת המודעות לפרויקט "יום שני ללא בשר".

סוכנה של חיימוביץ', בועז בן-ציון, מסר: "עדיין לא קיבלתי פנייה בנושא, אולי זה במשלוח מנות שעדיין לא הגיע אליי".

מרשת סירבו להגיב.