הנקראות ביותר

ראשת חטיבת החדשות בתאגיד השידור עוזבת

מחליפה של שלומית אברהם-גלוברזון ימונה באמצעות ועדת איתור, אך בינתיים ימלא את מקומה אלעד טנא, סמנכ"ל הדיגיטל בתאגיד ■ המנכ"ל אלדד קובלנץ: "מודים לשלומית על תרומתה החשובה"

שלומית אברהם  / צלם: יחצ
שלומית אברהם / צלם: יחצ

מנהלת חטיבת החדשות בתאגיד השידור הציבורי ("כאן"), שלומית אברהם-גלוברזון, תסיים בקרוב את תפקידה עקב חילוקי דעות מקצועיים. אברהם-גלוברזון סיכמה על עזיבתה עם מנכ"ל התאגיד, אלדד קובלנץ, ובקרוב ייקבע המועד המדויק של פרישתה.

מחליפה של אברהם-גלוברזון ימונה על-ידי ועדת איתור שתוקם לצורך העניין, אך בינתיים ימלא את מקומה אלעד טנא, סמנכ"ל חטיבת הדיגיטל בתאגיד. אברהם-גלוברזון מונתה לתפקיד ביוני, במהלך שעורר הרמות גבה על רקע ניסיונה המועט יחסית בתחום החדשותי.

אברהם-גלוברזון הייתה בעבר עורכת ראשית של תוכנית הבוקר של זכיינית ערוץ 2 קשת ואף ערכה את התוכניות "מה קורה" ו"אנשים" של הזכיינית, ובגזרת החדשות הייתה עורכת בחברת החדשות של ערוץ 2 וערכה את התוכנית "שש עם". כיום, כאמור, התברר כי הקדנציה שלה בתאגיד תהיה קצרה במיוחד, והיא מפנה את כיסאה עוד לפני עלייתו של גוף השידור הציבורי לאוויר.

מטעמה של אברהם-גלוברזון נמסר היום (ב'): "אני מודה לחבריי בתאגיד על שיעור מרתק בהקמת גוף שידור חדש. זו הייתה תקופה אינטנסיבית, מלאת אתגרים, שלא תישכח".

אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד, מסר: "שלומית היא אדם מוכשר, מקצועי והגון. היא התמסרה להקמת חטיבת החדשות בתנאים מורכבים של חוסר ודאות. אנו מודים לשלומית על תרומתה החשובה בהקמת התאגיד ומאחלים לה בהצלחה".

loading
עקבו אחרינו ברשתות