פורשת בשיא: פרק הסיום של "ארץ נהדרת" בראש טבלת הרייטינג

"הישרדות" של רשת ממשיכה לספק נתונים לא גבוהים, ובערוץ 10 רק "המקור" מצליחה להציג השבוע נתון דו-ספרתי

פרק הסיום של "ארץ נהדרת / צילום:  מיכל אפרתי
פרק הסיום של "ארץ נהדרת / צילום: מיכל אפרתי

פרק סיום העונה של התוכנית "ארץ נהדרת" מוביל בבטחה את טבלת הרייטינג השבועית עם נתון של 27.4% בקרב בתי-האב במגזר היהודי ו-745 אלף צופים בכלל האוכלוסייה. במשך רוב העונה הנוכחית הייתה "ארץ נהדרת" קלף מנצח עבור זכיינית ערוץ 2 קשת במונחי טבלת הרייטינג השבועית, והיא מסיימת את העונה בממוצע של 27.2%.

קיראו עוד ב"גלובס"


במקומות השני והשלישי נמצאים שני פרקי "הישרדות" של רשת, שממשיכים לספק נתונים לא גבוהים ביחס למה שניתן היה לצפות מהפורמט. הפרק ששודר ביום רביעי רשם שפל חדש, 22.2%, ואתמול (מוצ"ש) נרשמה התאוששות קלה ל-22.8%.

מלבד שני הפרקים הללו, גם השבוע נכנסת לטבלה השבועית הסדרה הקומית של רשת, "שנות ה-80", שנחלשת מעט ל-19% ומתברגת במקום השישי.

קשת מכניסה לטבלה השבועית 5 תוכניות. במקום הרביעי שידור חוזר של "מה זה השטויות האלה?"; במקום החמישי פרק בסדרה "להיות איתה"; במקום השביעי שידור חוזר של "עובדה"; ולמקום העשירי משתחלת "נופלות על הרגליים". השבוע תעלה בקשת הריאליטי "רק רוצים לרקוד", ויהיה מעניין לראות היכן היא תשתבץ בטבלת הרייטינג.

בערוץ 10 רק "המקור" מצליחה להציג נתון דו-ספרתי (10.4%), ושתי תוכניות נוספות מגרדות את הרף - "החיפוש" ו"גב אומה" - עם 9.9% לכל אחת.

יום שלישי, שבו משודרת התוכנית "ריסטארט", מוסיף גם השבוע להיות עקב האכילס של ערוץ 10. התוכנית הסתפקה ב-4.1%, ושוב המשדר ששודר מנגד בתאגיד השידור "כאן" חלף על פניה. הפעם היה מדובר ב"דוח רולניק", שהגיע ל-5.3%. התוכנית הנצפית ביותר השבוע ב"כאן", ובכלל מאז שעלה לאוויר, הייתה כצפוי משחק הכדורגל בין נבחרות ישראל ואלבניה, שרשם רייטינג של 10.1%.

נמשכת הצניחה בצפייה במשדרי החדשות ביום שישי בערב: השבוע 3  תוכניות האקטואליה בקושי מגיעות יחד ל-20% רייטינג. "אולפן שישי" בערוץ 2 צונחת לשפל עם נתון של 11.3%, בערוץ 10 "שישי" נחלשת ל-6.2%, וב"כאן" "חדשות השבוע" מסתפקת ב-2.7%.

במוצאי שבת נחלשת "חדשות סוף השבוע" עם דנה ויס בערוץ 2 ל-16.4%, "המגזין" עם אושרת קוטלר בערוץ 10 יורדת ל-6.5%, ו"רואים עולם" בהגשת יעקב אחימאיר, המשודרת בתאגיד "כאן", נעה בניגוד למגמה ומתחזקת ל-4.7%.

רייטינג 18-6-17