גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

על רקע בחירות האמצע בארה"ב: מחזור דליל ונעילה חיובית בניו יורק

על אף העליות, המסחר ננעל במחזור דליל מאוד על רקע בחירות האמצע בארה"ב ● המשקיעים מחכים לתוצאות הבחירות שיגיעו ב-3:00 בלילה ● מניות רשתות המלונות הגדולות ירדו ● מניית מיילן זינקה ב-16% ● הסנקציות של ארה"ב על איראן מחריגות 8 מדינות שיוכלו לייבא נפט מהרפובליקה האיסלמית

חדר המסחר של הבורסה לניירות ערך בניו-יורק / צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, א.ס.א.פ קריאייטיב
חדר המסחר של הבורסה לניירות ערך בניו-יורק / צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק, א.ס.א.פ קריאייטיב

סקירת המסחר בשוקי ההון בעולם: דיווחים שוטפים, שערי מניות, אג"ח, מט"ח, סחורות, מגמות, מדדים והמלצות אנליסטים

 
 

23:00

המסחר בוול סטריט ננעל בעליות שערים קלות אך במחזור דליל במיוחד, על רק בחירות האמצע בארה"ב. המשקיעים נראים מעודדים לקראת מהפך ובית דמוקרטי אך עדיין חוששים מתוצאות הבחירות הסופיות שינחתו הלילה בסביבות השעה 03:00.

בלטו בעליות הלילה מניית מיילן  שזינקה 16%, סימנטק  שעלתה 12.6% ומניית טריפ-אדווייזר שטיפסה 7%. 

בצידו השני של יום המסחר בלטו בירידות מניית ראלף לורן  שירדה 6.7%, אלי לילי שירדה 3.8% ואנדר ארמור   שירדה בכמעט 3%.

עוד בלטו היום בירידות מניות רשתות המלונות: מריוט  ירדה 5%, הילטון  2.5%.

22:00

המסחר בבורסות בניו יורק מתנהל בשעה זו במגמה חיובית על רק בחירות האמצע בארה"ב. כך, שלושת המדדים העיקריים, נאסד"ק , דאו ג'ונס   ו-S&P 500  רושמים עליות שערים. עם זאת, מחזור המסחר היום דליל מאוד.

מחיר הנפט ממשיך לצנוח לאחר שהסנקציות של ארה"ב על אירן מחריגות 8 מדינות שיוכלו לייבא נפט מהרפובליקה, מחיר חבית US crude הגיע היום לשיא שלילי מזה שמונה חודשים.

בולטות בעליות בשעה זו הן מניות מיילן , שמטפסת ב-18%, ומניית סימנטק . מנגד, בירידות הבולטות ניתן למצוא את מניות מלונות מריוט , אנדר ארמור   וראלף לורן . גם מניית הילטון  יורדת.

מניית סרגון  עולה לאחר פרסום דוחות טובים מהצפוי. עוד ישראלית בוול סטריט שרושמת עליות בשעה זו היא מניית טבע .

20:00

המסחר בניו יורק מתנהל בעליות ברקע לפתיחת הקלפיות לבחירות האמצע בארה"ב, וכן על רקע המשך עונת הדוחות לרבעון השלישי של השנה. הדאו ג'ונס וה-S&P 500 עולים בכ-0.5%, הנאסד"ק מטפס 0.6%. מחיר הנפט צונח ביותר מ-2% לאחר שהסנקציות של ארה"ב על אירן מחריגות 8 מדינות שיוכלו לייבא נפט מהרפובליקה האיסלמית.

19:15

המסחר בבורסות אירופה ננעל בירידות קלות, וזאת למרות הסנטימנט החיובי שנרשם כעת בוול סטריט. מדד הדאקס השיל 0.1%, הפוטסי הבריטי איבד 0.9% והקאק הצרפתי ירד 0.5%.

מחיר הנפט צונח ב-2.5% על רקע הדיווח לפיו איראן תוכל עדיין לייצא שלושת רבעים מיכולת הייצוא הימי שלה, אחרי שוושינגטון נתנה פטורים ל-8 יבואניות שימשיכו לעבוד מול אירן, בהם: סין, הודו, דרום קוריאה, יפן, איטליה, יוון, טייוואן וטורקיה.

קבוצת דלק מקדמת את תוכניתה להפוך לחברת אנרגיה בינלאומית. ל"גלובס" נודע כי החברה, הנמצאת בשליטת יצחק תשובה , מתכננת לפרסם בעוד מספר שבועות תשקיף לקראת הנפקת יתרת החזקותיה הישירות במאגר הגז תמר בבורסת יורונקסט (Euronext) האירופית, שמושבה בהולנד.

חברת IFF עמדה בתחזיות לרבעון והציגה עלייה של 4% בהכנסות ברבעון השלישי.

אלוט  מזנקת לאחר דוחות טובים לרבעון השלישי; אורמת  דיווחה על דוחות הרבעון והמניה יורדת בצל ירידה במכירות.

18:25

המסחר בוול סטריט מתנהל בעליות קלות, ברקע להמשך עונת הדוחות ולבחירות האמצע בארה"ב. 

מניית מיילן  מזנקת 15% לאחר שהחברה הכפילה את הרווח ברבעון.

מיקרוסופט  יורדת 0.3%, סימנטק  מזנקת 16%, ג'נרל אלקטריק  עולה 1.8%

מדד North American Marijuana, המרכז את חברות הקנאביס בוול סטריט, כמו טלרי, קנופי ואורורה, קופץ ב-5.7%.

17:30

המסחר בוול סטריט מתנהל בעליות ברקע להמשך עונת הדוחות וברקע לבחירות האמצע בארה"ב. מדד הנאסד"ק עולה 0.5% והדאו ג'ונס מטפס 0.2%. 

מניית  איליי לילי צונחת ב-5% לאחר הדוחות לרבעון השלישי; מניית אפל עולה ב-0.7% לאחר שרשמה בשני ימי המסחר האחרונים ירידות שהגיעו לאחר האכזבה ממכירות האייפונים ברבעון השלישי.

16:30

המסחר בבורסות וול סטריט נפתח בטריטוריה הירוקה, כאשר המדדים המובילים נפתחו בעליות קלות ברקע להמשך עונת הדוחות ולבחירות האמצע בארה"ב. מדד הנאסד"ק עולה 0.45%, הדאו ג'ונס עולה 0.1%.

מניית אפל עולה 0.8% לאחר שרשמה ירידות בשני ימי המסחר האחרונים אחרי הדוחות.

המדדים באירופה נסחרים בירידות קלות, כאשר מדד הפוטסי מאבד 0.8%. בתוך כך, הליש"ט הבריטית בשיא של שבועיים מול הדולר על רקע דיווחים בעניין יציאתה של בריטניה מהאיחוד

15:15

החוזים העתידיים על המדדים המובילים בבורסות וול סטריט נסחרים בשעה זו בירידות קלות, וזאת ברקע לבחירות האמצע שנערכות היום בארה"ב. החוזים העתידיים על מדד הנאסד"ק יורדים 0.34%, החוזים העתידיים על מדד דאו ג'ונס מאבדים 0.2%.

בהקשר של בחירות האמצע בארה"ב, בבית ההשקעות אינפיניטי ציינו כי "בחירות האמצע נערכות כאשר החברה האמריקאית מקוטבת מאי פעם. הן ישפיעו על יכולת היישום של תוכניתו האסטרטגית של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, ויקבעו את כיוון המסחר בארה"ב ובשווקים הגלובליים".

לפי אינפיניטי, "במידה והרפובליקנים ישמרו על הרוב, העסקים 'יימשכו כרגיל', והנשיא ימשיך לקדם את אסטרטגיית 'אמריקה פירסט' אותה הוא מוביל. לעומת זאת, אם הדמוקרטים יצליחו לרשום מהפך ולבסס רוב דמוקרטי בבית הנבחרים, פעילויות הממשל לקידום מהלכים כלכליים גלובליים ומקומיים, ייבלמו מול קונגרס מקוטב וכפועל יוצא התוכניות ייפגעו. ההשלכות עלולות להיות אגרסיביות, כאשר התכניות להשקעה מאסיבית בתשתיות עלולות להיעצר, וכך גם צעדי הנגד מול סין ייפגעו, הציפיות לרווחיות וצמיחה של חברות אמריקאיות יעודכנו מטה וכך גם מחירי המניות. אם הרפובליקאים ינצחו בבחירות האמצע, יהיה לנשיא מומנטום והלחץ על הבנק המרכזי יגבר להשאיר הריבית על כנה".

עוד ציינו באינפיניטי כי "בהמשך השבוע אנו מגיעים לרגע דרמטי נוסף, נאום נגיד הבנק המרכזי, שנמצא לאחרונה במסלול עימות ישיר מול הנשיא המעוניין לשמור על רמת ריבית נמוכה כדי לתמוך בצמיחה ולסייע במימוש התכנית שלו להשקעות הוניות מסיביות בארה"ב ויצירת משרות. אם הריבית תעלה, המימון יתייקר, וחברות אמריקאיות שירצו לחזור להשקיע ולהקים מפעלים ברחבי ארה"ב, החזר ההשקעה עבורן יהפוך ללא כדאי מספיק. יתר על כן, הורדת המיסוי לחברות שהביא לשיפור יכולת התחרות שלהן מול חברות סיניות וגרמניות, תתבטל מול עלויות מימון גבוהות ודולר חזק שיקשה על המכירות שלהן בשווקים הגלובליים".

14:15

המדדים המובילים בבורסות אירופה נסחרים בירידות, כאשר מדד הפוטסי הבריטי מאבד כ-1% על רקע הדיווח ב"בלומברג" לפיו הקבינט הבריטי צפוי להיפגש שוב רק כאשר תושג הסכמה לגבי יציאתה של בריטניה מהאיחוד. לפי גורם בממשל, הקבינט לא צפוי להיפגש בעניין זה בהמשך השבוע.

חברת Eli Lilly עקפה את התחזיות לרבעון השלישי והעלתה תחזיות לשנה כולה. חברת התרופות רשמה רווח של 1.15 מיליארד דולר, או 1.12 דולרים למניה, לעומת רווח של 555.6 מיליון דולר, או 53 סנט למניה, ברבעון המקביל אשתקד. המכירות עלו ל-6.06 מיליארד דולר ברבעון השלישי, לעומת הכנסות של 5.66 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד. לשנה כולה החברה צופה רווח בטווח של 5.60-5.55 דולרים למניה, לעומת תחזית קודמת לרווח של 5.4-5.5 דולרים למניה. המניה קופצת 3.5% בשלב של טרום-המסחר בוול סטריט. 

13:45

המדדים המובילים בבורסות אירופה נסחרים כעת בירידות, כאשר בשעה זו החוזים העתידיים על המדדים המובילים בוול סטריט נסחרים בירידות של עד 0.4%. מדד הדאקס יורד 0.2%, מדד הקאק יורד בשיעור זהה ומדד הפוטסי הבריטי יורד 0.46%.

הליש"ט הבריטי ביצע תנודה מטה על רקע ציוץ של ג'פרי דונלדסון, מהמפלגה הדמוקרטית של צפון אילרנד, בו שטח ביקורת על העסקה שנרקמת ליציאתה של בריטניה מהאיחוד: "נראה כאילו אנחנו הולכים על 'No Deal'. לתוצאה כזו תהיה השלכות חמורות על הכלכלה של הרפובליקה האירית".

מאקרו

בגרמניה פורסמו נתוני ההזמנות ממפעלים בחודש ספטמבר האחרון לפיהם נרשמה עלייה של 0.3% בהזמנות לעומת הצפי דווקא לירידה של 0.4%, ולעומת קפיצה של 2.5% בחודש אוגוסט. נתון נוסף שפורסם בגרמניה, מדד מנהלי הרכש למגזר השירותים שהראה קריאה של 54.7 נקודות, לעומת הצפי לקריאה של 52.7 נקודות.

באיטליה פורסם מדד מנהלי הרכש למגזר השירותים שהראה על ירידה ל-49.2 נקודות, לעומת הצפי לקריאה של 52.1 נקודות. נזכיר כי קריאה של מתחת ל-50 נקודות מסמנת את התכווצות הפעילות הכלכלית. 

בראייה כוללת, מדד מנהלי הרכש של מרקיט לגוש האירו הצביע על קריאה של 53.1 נקודות, לעומת הצפי לקריאה של 52.7 נקודות.

מלבד בחירות האמצע שנערכות היום בארה"ב, עיני השוק יופנו להודעת הריבית של הפד ביום חמישי הקרוב. לדברי עופר קליין, הראל: "לקראת יום חמישי, בעקבות דו"ח התעסוקה הטוב, להערכתנו הבנק המרכזי שהיה בין הגורמים המרכזיים שתרמו לירידה בתנודתיות בשווקים בעבר, יאותת שהוא דווקא ממשיך להעלות את הריבית בדצמבר. חודש אוקטובר היה מהחודשים הגרועים ביותר בעשור האחרון בשוק המניות בארה"ב. בעבר, במקרים דומים, הבנק המרכזי היה בין הגורמים המרכזיים שתרמו לירידה בתנודתיות בשווקים. אך כיום הסיכויים לכך נמוכים לנוכח נתוני הצמיחה החזקים, לצד שוק עבודה חזק והשכר שמאיץ. אלו יחד, דוחפים את הבנק להמשיך ולהעלות את הריבית. לכן אנו מאמינים שבהחלטת הריבית ביום חמישי הקרוב הבנק יאותת על העלאת ריבית נוספת ברבעון האחרון של השנה".

10:20

המסחר באירופה נפתח הבוקר במגמה מעורבת:  דאקס  קאק  וסטוקס 600  נסחרים בעליות, אך פוטסי  הבריטי יורד. המסחר באסיה ננעל בעליות, למעט שנחאי  שירד. 

בין החברות שצפויות לפרסם דוחות היום נמצאות דויטשה פוסט , הוגו בוס ו-Intesa Sanpaolo 

Adecco SA  דיווחה הבוקר על רווח נקי של 270 מיליון אירו, גבוה מהערכות האנליסטים שעמדו על 221 מיליון אירו. 

מניית Softbank Corp  ירדה במסחר בטוקיו לאחר שמנכ"ל החברה אמר שסופטבנק עשוי להיות מושפע מהפגיעה בקרן ההשקעות הסעודית, בשל רצח העיתונאי ג'מאל חשוקג'י. 

מניית פגטרון נפלה ב-4.6% ומניית פוקסקון איבדה 3.4%. שתי החברות, שמייצרות חלקים לאייפון של אפל , ירדו במסחר לאחר שאפל אמרה להם להשעות את התכניות לפתיחת קווי ייצור נוספים המוקדשים לאייפון המוזל החדש.

Catcher Technology, שמייצרת את הכיסויים לסמארטפונים, צנחה ב-7.9% ו-LARGAN Precision, שמציירת עדשות, ירדה ב-6.3%.

06:00

המסחר בבורסות אסיה מתנהל היום במגמה מעורבת. זאת לאחר נעילה מעורבת אמש בוול סטריט, וזאת לקראת בחירות האמצע שייערכו היום בארה"ב. 

הניקיי היפני  עולה היום ומתקרב לחצות את ה-1% בעליות. מדדי ההנג סנג  ושנחאי  רושמים ירידות. 

מלבד בחירות האמצע בארה"ב, עיני המשקיעים נשואות להודעת הריבית של הפד מאוחר יותר השבוע.

עוד כתבות

כתבות הנדל"ן שעשו את השבוע. נמל חיפה / צילום: איל יצהר, גלובס

על קו דובאי חיפה, ו"שיטת" אלדד פרי. כותרות הנדל"ן

שלומי פוגל ממספנות ישראל חובר לחברה מדובאי ● "גלובס" בעקבות גיוסי החובות של פרי נדל"ן כל הדרך לקריסה ● המספרים העגומים של מחיר למשתכן נחשפים ● ומדוע קשיי הרישוי מטרידים את אנשי הנדל"ן לא פחות מהקורונה

ברק רוזן / צילום: יח"צ

ברק רוזן משתלט על חברת אחזקות הביומד די.אן.איי

רוזן, בעלי חברת הנדל"ן ישראל קנדה, ישקיע 14-18 מיליון שקל בתמורה ל-60% מהחברה ● די.אן.איי מחזיקה בחברות הבנות אנטרה שנסחרת בנאסד"ק ובימ מד

ארץ נהדרת. לאחר ההתחייבות הצילומים חודשו / צילום: משה נחמוביץ

למה בוטלו צילומי 'ארץ נהדרת'? תלוי את מי שואלים

כיפופי הידיים בין ארגון העובדים אק"ט ובין קשת 12 הוביל לביטול צילומי החוץ של 'ארץ נהדרת' ● באק"ט טוענים שהם לא אישרו את השתתפות העובדים בהפקה בעקבות סכסוך כספי, אך קשת אומרת שהם אלה שהחליטו לבטל את יום הצילומים בגלל "ניסיונות לחץ של מנכ"ל אק"ט"

הצוות הרפואי במחלקת קורונה בבית חולים רמב"ם מתרגל טיפול בחולה קורונה עם מכונת הנשמה. הכניסה לגל השני הצריכה כוננות גבוהה מצד מחלקות הקורונה בישראל / צילום: Oded Balilty, Associated Press

דוח קודר: מערכת הבריאות תגיע לסף ספיקה בימים הקרובים, מספר הנפטרים יזנק

דוח חדש של צוות חוקרים מהאוניברסיטה העברית והדסה, צופה עליה ניכרת בקצב החולים הקשים בימים הקרובים, בייחוד לאור סכנה של הדבקה בין דורית מואצת בחגים ● התמותה הצפויה בתרחישי סגר ראליים הינה של 1,000 עד 2,500 מתים נוספים עד סוף נובמבר

ערן זהבי / צילום: רויטרס / Ronen Zvulun

האקזיט של ערן זהבי: ימכור בניין ברחובות לקופת חולים מכבי

לדברי שותפו של זהבי, אבי ארביב, שווי העסקה שנחתמה אתמול עומד על כ-180 מיליון שקל ● בקופת החולים אישרו את קיום העסקה ומסרו כי בכוונתם להפעיל במקום מעבדות

דורון אלגריסי / צילום: אורן אוסדון

"עבודה מהבית היא פריבילגיה של חברות מבוססות"

חברת הסייבר Proofpoint תשכור ארבע קומות במגדל המשולש בעזריאלי • מנכ"ל החברה בישראל, דורון אלגריסי: "חברה בצמיחה צריכה לחדש כל הזמן, וקשה להמציא כשאנשים לא יושבים אחד ליד השני"

חוף הים. איך ישראל התמקמה במקום ה-14 במדד האושר של האו"ם / צילום: שאטרסטוק

כיצד מפצחים את סוד האושר גם בימי קורונה?

מצד אחד, ישראל היא בין המדינות העניות, האי-שוויוניות ובעלות הההכנסה הנמוכה יותר ב-OECD, ומהצד השני - במדד האושר האחרון של האו"ם, ישראל דורגה במקום ה-14 מבין 153 מדינות ● כדי להבין את מקור הפרדוקס, החליטו ירון ואורלי זליכה לחקור את הנושא

נוני מוזס / צילום: ברני ארדוב, וואלה! NEWS

נוני מוזס מבקש להסיר חיסיון בתיק 2000 וחושף את מאחורי הקלעים בידיעות אחרונות

מו"ל 'ידיעות' הגיש עתירה המבקשת להסיר חיסיון מעל מסמכים הנוגעים לתיק 2000 • המידעים מצביעים על כיווני החקירה שהיו למשטרה ובתוך כך חושפים את נבכי עולם התקשורת

ירושה של נכסים / צילום: שאטרסטוק

האם צוואות יכולות לאסור על היורשים למכור את הדירה שירשו?

המשפט הישראלי בחר להגביל את שליטת המנוח על עזבונו לשתי מדרגות ירושה בלבד ● שתי צוואות שונות מדגימות את הקשיים העולים כשמנסים לאסור על מכירת דירה לנצח

לירן אבישר-בן חורין / צילום: רפי קוץ, גלובס

"שוק הסלולר מוטה מחיר בצורה לא בריאה": מנכ"לית משרד התקשורת בראיון ראשון

בתקופה הקצרה שלירן אבישר-בן חורין מנהלת את משרד התקשורת היא כבר הספיקה להוציא מכרז לדור החמישי בסלולר, לטפל במיזוג סלקום-גולן ולאשר את מתווה הסיבים ● בראיון ראשון בתפקיד היא מספרת כיצד הם רואים את מפת התקשורת העתידית, ועל מה הצרכן הישראלי צריך ללמוד להסתכל

משמאל לימין: גילעד אלטשולר, דב ילין, יאיר לפידות ורן שחם
צילום: איל יצהר

הרבעון השני בבתי ההשקעות הגדולים: אלטשולר שחם וילין לפידות מכים את הסקטור, וזו לא רק הגאות בשווקים

עשרת בתי ההשקעות המובילים, ללא פסגות, רשמו גידול של 46% ברווח המצרפי לפני מס ברבעון השני, לכ-296 מיליון שקל ● היקף הנכסים המנוהלים המצרפי גדל ב-9% לעומת הרבעון הראשון

ירושלים בסגר הראשון. "למדנו בדרך הקשה את היציאה הלא אחראית מהסגר הקודם"
צילום:  Shutterstock/ א.ס.א.פ קריאייטיב

המומחים עונים: כך אפשר לנצל את החגים כדי לגבש אסטרטגיית יציאה

בכירים במשק מציעים לממשלת ישראל לאמץ מדיניות ליום שאחרי הסגר • האם המודל הגרמני יכול להציל את שוק התעסוקה, מה צריך הציבור לעשות כדי לשפר את המצב ומה תפקיד המגזר העסקי • חלק מהעצות: לפתור את משבר האמון, להיעזר באכיפה מוגברת וללמוד לחיות לצד הקורונה

אלי רוזנברג (בעיגול) ומטוס אל על בשדה התעופה בן גוריון / צילום: פרטי, יואב יערי

לאלי רוזנברג אין זמן לנוח: הכירו את בעל השליטה החדש של אל על

רוזנברג, שעלה לארץ מארה"ב לפני כחמש שנים ועד לאחרונה למד בכולל, הוא בנו של המיליארדר קני רוזנברג ● "אל על היא העסק הראשון של רוזנברג הצעיר ולכן הוא ירצה להוכיח את היכולות שלו", מספרים מקורביו

זירת המסחר בוול סטריט / צילום: Lucas Jackson , רויטרס

עליות קלות באסיה; באירופה צפויה פתיחה מעורבת

בורסות אסיה רשמו בעיקר עליות בעקבות המשך התחזקותו של היואן הסיני ביחס לדולר ● בשל אזהרה של ארגון הבריאות העולמי מעלייה במספר חולי הקורונה באירופה, הבורסות ביבשת צפוית להיפתח במגמה מעורבת

פרופ’ יורם לס / צילום: איל יצהר, גלובס

"טענה כוזבת בדבר אונס ילדות": אלן דרשוביץ תובע את פרופ' יורם לס ואת רדיו 103FM

לס אמר במסגרת תוכניתו כי דרשוביץ "הודה במו פיו שהוא אנס קטינות" ● דרשוביץ תובע את התחנה ואת לס בסכום של 4 מיליון שקל  ●  "פרופ' דרשוביץ מעולם לא אנס אף אחת. לא ילדה ולא אישה. לא הקשורה לאפשטיין ולא בכלל" ●  103FM: "דרשוביץ לא פנה אלינו לפני שהגיש את תביעת ההשתקה"

בניין הבורסה לניירות ערך בתל אביב / צילום: Baz Ratner , רויטרס

הירידות בבורסה התמתנו בסיום; פוקס קפצה בעוד 6.6%

המדדים המובילים ננעלו בירידות של 0.4%-0.6% בסיום ● מחזור המסחר הסתכם בכ-2.1 מיליארד שקל ● אל על צנחה בכ-9% בהמשך לגיוס אמש של 505 מיליון דולר ● עליות חדות נרשמו במניות בזק, סלקום ומיטרוניקס

מושב כפר בילו / צילום: Avinary production

מאבק תושבי כפר ביל"ו הביא לצמצום תוכנית בנייה ב-140 דונם

רוחות של שינוי? הוותמ"ל החליטה לוותר על 140 דונם חקלאיים שהיו אמורים להיות מופקעים מהיישוב לטובת תוכנית קריית עקרון מערב שכוללת אלפי דירות ● המחיר: בנייה צפופה יותר

 

 

המטוס הממותג של ישראייר / צילום: סיון פרג', יח"צ

ישראייר מתכוננת לאישור הפעלת טיסות לאמירויות ובינתיים משיקה קו לסרביה

ישראייר לא נחה לרגע - לאחר שהוכרזה כמדינה ירוקה אתמול, החברה תפעיל טיסות לסרביה מ-25.9 ● את ההיערכות לקראת הטיסות לאיחוד האמירויות עשתה חברת התעופה עם מטוס ממותג עליו מתנוסס דגל האמירות לצד דגל ישראל לצד המלים "שלום", "עתיד" ו"שותפות"

דב אלפון / צילום: תמר מצפי, גלובס

העיתונאי והסופר דב אלפון מונה לעורך הראשי של הליברסיון הצרפתי

אלפון הצטרף לכלי התקשורת המרכזי בצרפת בחודש יוני האחרון כמנהל האסטרטגיה הדיגיטלית ● הוא נבחר לתפקיד לאחר שזכה ב-188 קולות מתוך 222 עובדי העיתון

הבוזגלוס בקמפיין החדש של בזק / צילום: יח"צ

עניין של תקשורת: זוכרים את גל גדות ואוהבים את הבוזגלוס

הפרסומת של הוט בכיכובה של גל גדות מזנקת לראש טבלת הפרסומות הזכורות כבר בשבוע הראשון לכניסתה למדד ● בראש טבלת הפרסומות האהובות, מדורגת השבוע הפרסומת של בזק אינטרנט