גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

עמוד הבית > וידאו

וידאו

מתן ברניר/ צילום: מתן פורטנוי / צילום: מתן פורטנוי, גלובס הקלק וצפיה בסרטון

מה אבי חימי צריך לעשות כדי להוכיח שהוא פתח פרק חדש בלשכה?

שקיפות, פרסום הדוחות הכספיים והפרוטוקולים של ישיבות הוועד המרכזי, התנתקות מהעסקנות הפוליטית של אפי נווה והפסקת המנהג של תביעות השתקה נגד עיתונאים • צפו (משך הסרטון: 2:17 דקות)

התוכניות שלנו בגלובס טיווי

באותו נושא

אורלי דקר/צילום: מתן פורטנוי הקלק וצפיה בסרטון

התעשיינית מאשדוד: "המדינה רוצה יום שבתון? בבקשה, למה שאשלם על זה מכיסי?"


אורלי דקר בעלת מפעל "עין גדי" באשדוד המעסיקה 7 עובדים בלבד, זועמת על הכוונה להשבית את המשק לצורך קיום הבחירות החוזרות בספטמבר: "רק בשנה שעברה נסגרו 48 אלף עסקים קטנים בישראל. המדינה לא רואה אותנו" • כמה עולות 5 דקות בקלפי? • צפו (משך הסרטון: 3:33 דקות)

עו"ד אילן סופר / צילום: מתן פורטנוי, גלובס הקלק וצפיה בסרטון

"לתקוף את רשויות האכיפה כדי להשיג הישגים משפטיים זה שגוי"

עו"ד אילן סופר, המתמחה בעבירות צווארון לבן על ההחלטה לייצג עדי מדינה: "עורכי דין של הצווארון הלבן, שלא מייצגים עדי מדינה, מייצגים סרסורים וסוחרי סמים, רוצחים, אנסים ופדופילים - אבל רק עדי מדינה לא" • צפו (משך הסרטון: 3:33 דקות)

אנדרה טבקוף/צילום:מתן פורטנוי הקלק וצפיה בסרטון

אצבע קלה על ההדק: מי שומר על השומרים שלנו?

שוטרים יורים והורגים צעיר יוצא אתיופיה, פלסטיני מואשם באונס ילדה ומשוחרר, אחוזי הרשעה גבוהים במיוחד של תושבים זרים. מי בכלל שומר על השומרים שלנו? • צפו (משך הסרטון: 2:02 דקות)

פרופ'אהרון טרואן  / צילום: מתן פורטנוי, גלובס הקלק וצפיה בסרטון

המוח המנצח

אילו ויטמינים יכולים לשפר את הכישורים הקוגניטיביים שלנו, איך צריכת יוד בקרב נשים הרות משפיעה על מנת המשכל של עוברים, ולמה פסיפלורה יכולה לשנות את חיינו •  צפו (משך הסרטון: 3:39 דקות)

התלתליסטים/ צילום: מתן פורטנוי / צילום: מתן פורטנוי, גלובס הקלק וצפיה בסרטון

מי השתלט על מתחם הקולנוע הנטוש של רמי לוי בירושלים?

אחרי שבמשך חמש שנים עמד מתחם רב חן בירושלים נטוש, הצליחה חבורת אמנים ירושלמים לשכנע את בעל הבית, רמי לוי, לתת לה צ'אנס להפיח חיים מחודשים במפלצת הבטון • צפו (משך הסרטון: 4:07 דקות)

אלה לוי וינריב/ צילום: מתן פורטנוי הקלק וצפיה בסרטון

פס"ד הבוגדת: העליון יצטרך לתת תשובות I דעה

האם ניתן בגידה של אישה בבעל היא עילה לאובדן זכאות על רכוש - או שלא? בית המשפט העליון יצטרך לתת סוף סוף תשובה חד משמעית • צפו (משך הסרטון: 1:52 דקות)

ענת סלע ורפאלה רובין / צילום: שלומי יוסף
הקלק וצפיה בסרטון

"חשבו עלינו שתוך שלושה חודשים ניעלם מפה"

קצת לפני גיל 50 הקימו ענת סלע ורפאלה רונן בר יין תל-אביבי שהפך לשם דבר ומושך אליו מבוגרים וצעירים • פרק שלישי בסדרה "לייט בלומרס" • צפו (משך הסרטון: 4:35 דקות)

מתן פורטנוי הקלק וצפיה בסרטון

"נסעתי למשטרה וקיבלתי חצי קילו חשיש"

פרופסור רפאל משולם, חתן פרס ישראל והאיש שגילה את החומר הפעיל בקנאביס, מספר על מחקרו פורץ הדרך בתחום. "עשינו בדיקה של החומר על חברים בארוחת ערב. הגשנו להם עוגה עם חומר" • צפו (משך הסרטון: 4:15 דקות)

: קורקינט, גלגל אחד, Kiwano/ צילום: מתוך הוידאו הקלק וצפיה בסרטון

המאבק בתאונות הקורקינטים: ככה נראה כסת"ח

היום נכנסים לתוקף תיקוני החקיקה בתכנית הלאומית לטיפול בכלים חשמליים ללא רישיון - אבל מה זה עוזר אם אין אכיפה? • צפו (משך הסרטון: 1:43 דקות)

טען כתבות נוספות