אמץ חברה

פירון אמץ חברה

מ.פירון ושות'

עורכי דין

משרד מ. פירון ושות', אחד מהמשרדים הגדולים בישראל, בולט בנוף המקומי כבר 7 עשורים ואחד מהראשונים שפרצו את גבולות המדינה והפכו למשרד בינלאומי. המשרד מפעיל כיום תשעה סניפים בארץ ובעולם, ובעל צוות משפטי המונה מעל ל-300 עורכי דין ומתמחים.

ייחודיותו של המשרד טמונה בהיותו רב גוני. הוא חולש על למעלה מ-40 תחומי פעילות במשפט המסחרי-עסקי והליטיגציה, תחת קורת גג אחת. כך מספק המשרד ללקוחותיו שירות משפטי כולל, המאפשר ליווי רציף בחייו של כל תיק תוך שילוב מומחים ממחלקות אחרות, ולצד זאת מעניק ליווי אישי צמוד ומקצועי.

מ. פירון ושות' נוסד בשנת 1950 על ידי עורכי הדין מיכאל פירון ויעקב שמשון שפירא. המשרד חייב את הצלחותיו למורשתם של המייסדים ולמחויבות לערכים שהנחילו בתחילת הדרך: מקצועיות, נאמנות, דיסקרטיות ללא פשרות - בשילוב עם חדשנות, יצירתיות, מעורבות אסטרטגית בתהליך קבלת ההחלטות של הלקוח ובקיאות מעמיקה בזירת העסקים הבינלאומית והמקומית. כל זאת לצד הבנה כוללת של צרכי הלקוח השוטפים - משפטיים ועסקיים כאחד.

מאמצים מ-"מ.פירון ושות'"
חברות מאמצות נוספות
לכל החברות

הירשמו עכשיו ונצא לדרך

מתוך הבקשות שיוגשו יבחרו 50 חברות (מעל 20 עובדים) שיקבלו ליווי מקצועי למשך מספר חודשים מהחברה המאמצת. החברות שייבחרו לקבל ליווי ייצגו קשת רחבה ככל האפשר ממגוון תחומים, סקטורים ומגזרים בישראל.

חדשות ועדכונים
© כל הזכויות שמורות לגלובס
יצירת קשר תקנון