גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

מניות ההייטק הובילו את הבורסה לעליות חדות בנעילת המסחר

מדד ת"א 35 רשם עלייה של 2.2%, מדד ת"א 90 קפץ ב-3.5%, ת"א טכנולוגיה זינק ב-4% ומדד מניות הקלינטק עלה ב-4% ● עונת הדוחות בת"א מתקרבת לסיומה: ויקטורי, פוקס ומגדלי הים התיכון פרסמו תוצאות

הבורסה בתל אביב / צילום: שלומי יוסף
הבורסה בתל אביב / צילום: שלומי יוסף

סקירת המסחר: דיווחים שוטפים, מגמות, מדדים, שערי מניות, אג"ח, מט"ח וסחורות והמלצות אנליסטים

 

 

15:55

עליות חדות בנעילת המסחר בבורסה. מדד ת"א 35 רשם עלייה של 2.2%, מדד ת"א 90 קפץ ב-3.5%, ת"א טכנולוגיה זינק ב-4% ומדד מניות הקלינטק עלה ב-4%. מחזור המסחר הסתכם בכ-1.26 מיליארד שקל.

שורה ארוכה של מניות קפציו היום ביותר מ-5%, ביניהן קמטק, אלקטריאון , מקס סטוק, פלסאון, לייבפרסון, אל על , דנאל  ועוד רבות אחרות.

מנגד, חולשה נרשמה בקבוצת דלק שריכזה מחזור ענק, פלוריסטם, פורסייט, נקסטקום, טבע ואנרג'יאן.

14:15

נמשכת המגמה החיובית בבורסה, עם עליות של 1.9%-3% במדדי המניות המובילים. מחזור המסחר מסתכם בכ-894 מיליון שקל.

חברת לודן  דיווחה היום כי החברה הנכדה שלה, שימקוטק, יוצאת להנפקה בבורסה במטרה לגייס עשרות מיליוני שקלים. ההנפקה בבורסה מגיעה בהמשך לצירופה של קבוצת דן כמשקיע אסטרטגי בחברה. באפריל 2022 נחתם הסכם בין לודן לדן, במסגרתו השקיעה דן 25 מיליון שקל בתמורה ל-19.2% ממניות שימקוטק.

13:05

קדימהסטם  דיווחה כי קיבלה אישור רישום פטנט ביפן לטכנולוגיה של החברה להתמיינות ישירה של תאי תמך של המוח מתאי גזע פלוריפוטנטיים כטיפול ב-ALS.

פלסאון תעשיות  מזנקת אחרי שדיווחה כי ההכנסות הרבעוניות עלו ב-9% והסתכמו ב-404.9 מיליון שקל. הרווח הנקי טיפס בשיעור דומה והסתכם ב-36.4 מיליון שקל.

אקופיה  דיווחה על ירידה חדה בהכנסות (337 אלף דולר בהשוואה ל-3.6 מיליון דולר ברבעון המקביל) לאחר שמכרה את פעילות הרובוטים. ההפסד התקופתי זינק ביותר מ-270% ועמד על 4.1 מיליון דולר.

12:25

מדדי המניות בבורסה ממשיכים לטפס בשיעורים של 1.7%-2.2%, כאשר עליות חזקות של כ-3% נרשמות במדדים הענפיים ביומד , טכנולוגיה , קלינטק  ותשתיות אנרגיה . מדדי הקנאביס  והנפט וגז  לא נהנים מהאווירה החיובית בשוק, ונסחרים בדומה לרמת הפתיחה. מחזור המסחר מסתכם בכ-500 מיליון שקל.

בפסגת ת"א 35 לייבפרסון שממריאה ב-11% (אחרי שאיבדה מעל ל-50% מתחילת השנה), בתחתית המדד טבע שיורדת ב-1.7% (ומתחילת השנה טיפסה בכמעט 15%).

תיגבור  דיווחה על עלייה של 6.9% בהכנסות הרבעון הראשון, שהסתכמו ב- 274.6 מיליון שקל. הרווח הנקי המיוחס לבעלי מניות החברה גדל ב-14.8% והסתכם ב-7 מיליון שקל.

ריצ’רד קווסט יודע בדיוק למי צריך להקשיב כדי לדעת מה יקרה לכלכלה ובטוח: "בעוד שנה נהיה במיתון"
כל הדרך למטה: מה קרה לבית ההשקעות אלטשולר שחם?

11:15

המסחר בבורסה ממשיך להתקיים במגמה חיובית, אם כי העליות התמתנו במעט. ת"א 35 עולה ב-1.7%, ת"א 125 ב-1.8% ות"א 90, שמוקדם יותר זינק בשיעור של כ-3%, מטפס ב-2.2%. מדד הבנקים עולה ב-1.1%, מדד הנפט וגז מוסיף 0.3% ואילו מדד הטכנולוגיה עם עלייה חזקה של 3.2%. מחזור המסחר עד כה מסתכם בכ-320 מיליון שקל.

עליות בולטות רושמות לייבפרסון, ביוליין, מיטב דש, דלתא , אנלייבקס , קמטק , מספנות ישראל  ופינרג'י  (שדיווחה שהושלמה בהצלחה נסיעת מבחן בריקשה חשמלית של מהינדרה בהודו, בה שולבה הסוללה החשמלית שפיתחה. טווח הנסיעה עלה מ-130 ק"מ עם סוללת ליתיום יון לכ-500 ק"מ).

קבוצת דלק עדכנה כי בכוונת ממשלת בריטניה להטיל היטל בשיעור של 25% עד סוף שנת 2025 על רווחי גז ונפט של חברות הפועלות בים הצפוני, וזאת בנוסף למס החל כיום בשיעור של 40%. הדבר צפוי להשפיע על תוצאות החברה הבת איתקה.

טי.ג'י.איי  הודיעה שקיבלה הודעה מלקוח שעקב מחסור בשבבים המשמשים את רכבי GM, החל מעוד שישה שבועות יצומצם היקף הזמנות הרכיבים שהחברה מייצרת עבורו. החברה מעריכה שצמצום ההזמנות צפוי להקטין את היקף הכנסותיה השבועיות של החברה בכ-200 אלף דולר.

10:05

המסחר בבורסה נפתח בעליות חזקות לאחר פתיחה אנגלית, שנועדה למתן את התנודה החדה במניית לייבפרסון  - ששבה עם ארביטראז' חיובי של כ-11%. שלושת המדדים המרכזיים מזנקים בכ-2%, וגם הדואליות הגדולות האחרות בולטות - בהן נובה , אורמת  ואופקו .

פוקס  מאבדת מעל 5% אחרי הדוחות, עוד ירידות בולטות רושמות קבוצת דלק  וטבע .

ויקטורי  דיווחה על ירידה של 9.4% בהכנסות הרבעוניות, שהסתכמו ב-538.8 מיליון שקל. הרווח הנקי צלל ב-75% והסתכם ב-3.9 מיליון שקל בלבד (בהשוואה ל-15.6 מיליון ברבעון המקביל).

הייקון מערכות  דיווחה על הזמנה לאספקת מערכת Beam2C בהיקף של 1.9 מיליון דולר, מחברה גרמנית המשמשת כספק משמעותי של חברת אמזון באירופה. גילת טלקום  הודיעה על הארכת התקשרות עם לקוח באפריקה ל-3 שנים נוספות. תספק שירותי תקשורת בסיבים ושירותים נלווים נוספים בהיקף כולל של 1.9 מיליון דולר.

09:40

פוקס  דיווחה על עלייה של כמעט 30% במכירות הרבעוניות בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד (שכלל 51 ימי סגר), ויחד עם זאת עברה מרווח נקי של 41.6 מיליון שקל להפסד רבעוני של 4.6 מיליון שקל.

מיכמן  דיווחה על זינוק של 195% בהכנסות המימון ברבעון, שהסתכמו ב-19.2 מיליון שקל. הרווח הנקי הסתכם ב-3.1 מיליון שקל, יותר מכפול בהשוואה לאשתקד על אף הפסד גדול בגין ההחזקה בליברה (בנטרולו, הסתכם הרווח הנקי בכ-6.9 מיליון שקל).

מיטב דש  הודיעה שליקווידיטי (מוחזקת 36.7%), בנק מיצובישי פייננשל וקרן בינ"ל נוספת מקימים במשותף קרן השקעות בסינגפור, בהיקף השקעה של 500 מיליון דולר.

08:55

קרן התשתיות ג'נריישן קפיטל  דיווחה על רווח (לפני מס) של 100 מיליון שקל ברבעון הראשון. התשואה על ההון העצמי לפני מס נאמדת ב-5.8% (23.2% בקצב שנתי).

לוינשטין הנדסה  מדווחת על זינוק של 125% ברווח הנקי שהסתכם ברבעון בכ-47.4 מיליון שקל. החברה רשמה הכנסות ממכירת דירות בסך של כ-89.6 מיליון שקל, גידול של כ-28.4% בהשוואה לאשתקד.

קבוצת שגריר  דיווחה על זינוק של 65% בהכנסות שהסתכמו ב-71.4 מיליון שקל. הרווח הנקי הסתכם בכ-2.9 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 5.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

אייקון גרופ  (בעלת רשת איידיגיטל) דיווחה שההכנסות טיפסו בכ-24% לכ-459 מיליון שקל והרווח הנקי גדל לכ-20 מיליון שקל.

רשת הדיור המוגן מגדלי הים התיכון  דיווחה על צמיחה של 9% בהכנסות שהסתכמו ב-55.6 מיליון שקל. הרווח הנקי לבעלי המניות עלה ב-66% ל-20.3 מיליון שקל.

07:45

5 דברים שכדאי לדעת לפני פתיחת המסחר

1. צפי לעליות בפתיחה

שבוע המסחר בתל אביב ייפתח במגמה חיובית, לאחר סוף שבוע חזק בוול סטריט.

אחרי העלאת הריבית במשק, השבוע שעבר נגמר במגמה מעורבת: ת"א-35  עלה ב-0.2% (ומתחילת השנה ירד 4.9%) ות"א-90  ירד ב-0.6% (ומתחילת השנה ירד 7.4%). ת"א-125  נותר ללא שינוי בשבוע החולף, ומתחילת השנה ירד 5.7%.

מדד ת"א-נפט וגז  עלה ב-1.3% והשלים עלייה חדה של 42% מתחילת השנה. מדד הדואליות  עלה ב-0.9%, אך מתחילת השנה עדיין בהפסד של יותר מ-10%.

איגרות החוב הממשלתיות צמודות המדד ל-10 שנים ומעלה השילו 2.5% בממוצע.

2. שבוע ירוק בוול סטריט

אחרי שבעה שבועות רצופים של ירידות, מדד S&P 500  קפץ בשבוע החולף ב-6.6% (השבוע החזק ביותר מאז נובמבר 2020) ולמעשה מחק את כל ההפסדים שלו בחודש מאי (אך עדיין הפסיד 12% מתחילת השנה). נאסד"ק  טיפס 6.9% בסיכום שבועי (וירד בכ-22% מתחילת השנה) ודאו ג'ונס  הוסיף 6.3% (ומתחילת השנה ירד ב-7.8%).

בין הסיבות ברקע: פרוטוקול הפד הרגיע את המשקיעים לאחר שהראה שבבנק המרכזי מתכננים להעלות השנה את הריבית פעמיים בחצי אחוז. כמו כן, בצהרי יום שישי פורסמו נתוני האינפלציה לאפריל על בסיס מדד הצריכה הפרטית המועדף על הפד (PCE), שהצביעו על האטה: המדד עלה ב-6.2% בקצב שנתי בהשוואה לעלייה של 6.6% במרץ.

מחר לא יתקיים מסחר בוול סטריט לרגל יום הזיכרון ללוחמים שנהרגו בעת מילוי תפקידם.

3. עונת הדוחות מסתיימת

ימים אחרונים נותרו לעונת הדוחות בת"א ודיווחים רבים צפויים לזרום לאחוזת בית.

היום ידווחו בין השאר בראק אן וי, ג'נריישן קפיטל ופאנקסיה ישראל. מחר יתפרסמו דוחות ביג, דוראל, הכשרת הישוב ויוחננוף, ביום שלישי אלטשולר שחם, הפניקס, מקס סטוק, נופר אנרג'י, עזריאלי, פז נפט ושופרסל.

4. הדואליות יתמכו בשוק

המניות הדואליות המרכזיות שבו עם פערי ארביטראז' חיוביים, והפער המשוקלל של מדד ת"א 35 עומד על אחוז.

לייבפרסון  עם פער גדול של 11% כך שפתיחת המסחר עשויה להתעכב לצורך מיתון התנודה במניה, נובה עם פער של 5.8%, אורמת 5.6%, אופקו 4.8%, נייס 4%. בצד השלילי טבע  עם פער של 1.7%.

עוד יבלטו ביוליין  שתזנק לאור פער של 25%, אנלייבקס עם 11.7% וקמטק 6%.

5. הנפט טיפס, הביטקוין מדשדש

גם בשוק הסחורות המסכים היו ירוקים בשבוע שעבר. מחיר נפט גולמי מסוג ברנט זינק ביותר מ-6% למחיר של 119.4 דולר לחבית והנפט האמריקאי עלה ב-4.3% ל-115 דולר לחבית. הזהב נותר יציב יחסית ומחיר אונקייה הוא כ-1,853 דולר.

מנגד, הביטקוין  ממשיך לדשדש סביב 29 אלף דולר, ירידה של כ-35% מתחילת השנה ושל יותר ממחצית מאז השיא בנובמבר, אז הגיע לכ-67 אלף דולר.

עוד כתבות

פלטפורמת HAILO / צילום: HAILO

סטראט-אפ ישראלי וענקית שבבים יפנית יפעלו יחד לקידום רכב אוטונומי

חברת הסטארט-אפ הישראלית היילו, שמפתחת שבבי בינה מלאכותית למכשירי קצה, עובדת בשיתוף פעולה חדש עם חברת הענק היפנית רנסאס בפיתוח במערכות בטיחות ונהיגה אוטונומית ● במסגרת שיתוף הפעולה תשלב החברה היפנית את המעבד שפיתחה היילו במערכות הבטיחות והנהיגה האוטונומיות שלהן עבור יצרני רכבים אוטונומים

"אם יש מפלצת רב ראשית בעולם הכלכלי - זו סטגפלציה"

משבר הקורונה, סגרים שעדיין קיימים בסין, מלחמה במזרח-אירופה ומשבר כלכלי - כל האלה משנים את יחסי הכוחות שבין המעצמות הגדולות בעולם. איך הגיאופוליטיקה מעצבת ומשפיעה על הכלכלה ומה הקשר לחיינו בישראל ● פאנל גיאופוליטיקה מתוך כנס "כלכלה בטלטלה" בגרסת הפודקאסט ● האזינו

טקס פתיחת המסחר של פאגאיה בנאסד''ק / צילום: יח''צ - עידו איז'ק

סופו של טרנד: שוק הנפקות ה־SPAC בוול סטריט חזר לרמתו מלפני 2020

היקף גיוסי ההון בהנפקות ראשוניות נחתך במחצית השנה ב-95% ● Renaissance: "שוק ה-SPAC המשיך להתרסק ברבעון השני, ורק 14 חברות הונפקו" ● שווי פאגאיה הישראלית נחתך לרמה של כ-4 מיליארד דולר על פי בלומברג

הפגנה נגד הביטול החוקתי להפלות באינדיאנפוליס, ארהב / צילום: Associated Press, AJ Mast)

אחרי הפסיקה שביטלה את זכות ההפלה בכל ארה"ב, תאגידים שוקלים בזהירות את נושא הביטוח הרפואי לעובדות

חברות שיש להן תוכניות ביטוח הכוללות הפלות שוקלות כעת האם ואיך לשלם על נסיעות של עובדות למדינות בהן הפרוצדורה עדיין חוקית

מגוון מטבעות קריפטוגרפיים / צילום: Shutterstock, eamesBot

ענקית השקעות הקריפטו הקורסת מסינגפור עומדת בפני חדלות פירעון

קרן הגידור Three Arrows Capital המתמקדת בהשקעות קריפטו נכנסה לקשיי נזילות מוקדם יותר החודש בשל קצב משיכות גבוה והנפילות במטבעות המרכזיים, כעת היא צריכה להחזיר הלוואה של 670 מיליון דולר לחברת ברוקרז' קנדית או שתיכנס לחדלות פירעון

הדשבורד החדש באתר בנק ישראל / צילום: צילום מסך

הדשבורד הכלכלי של בנק ישראל הוא התחלה יפה, אך הדרך עוד ארוכה

הדשבורד שבנק ישראל הציג בתחילת השבוע אמנם מנגיש לציבור חלק מהנתונים החשובים, אך כמה הוא באמת ידידותי טכנולוגית, וכמה הוא מאפשר שימוש בפועל כמו שאומרים בבנק המרכזי?

זינוק של 430 אלף אחוזים מאז ההנפקה / צילום: Shutterstock, Volodymyr Plysiuk

אלף דולר הפכו למיליונים: כמה הרוויח מי שהשקיע בהנפקת מיקרוסופט?

המניה של ענקית הטכנולוגיה שהונפקה ב-1986 זינקה במאות אלפי אחוזים מאז, ומשקיעים שמחזיקים במניה עד היום הפכו למיליונרים ● ומה עשו הנאסד"ק וה-S&P 500 בתקופה הזו?

פריקת קרונות רכבת בנמל אשדוד / צילום: שמואל רחמני

התערבויות, סכסוכים והפרעה לממשל תקין: האם בכלל יש צורך בדירקטוריונים בחברות תשתיות ממשלתיות?

שורת סכסוכים ועימותים, מהרכבת דרך נתיבי ישראל ועד נמל אשדוד, מעלה תהיות בנוגע לנחיצות דירקטוריונים בחברות תשתית ממשלתיות מתוקצבות, שהמדינה ממילא קובעת את יעדיהן ומפקחת עליהן באופן צמוד ● מה אפשר לעשות אחרת, ומדוע יש מי שסבורים שזה הרע במיעוטו

משרדי הוט. בעיגול: מנכ''לית הוט, טל גרנות-גולדשטיין / צילום: מץ 76, יח''צ אוהד רומנו

הצטרפתם לסיבים האופטיים של הוט? הסעיף המוחבא שיאפשר לאסוף עליכם מידע

לקוחות שהצטרפו לסיבים האופטיים של הוט התבקשו לחתום על טופס המאשר את עבודת הטכנאי, אלא שבתוכו הוטמע סעיף מעורפל המאפשר לחברה לעשות שימוש בנתוני הלקוחות • מהוט נמסר: "נוקטים את כל האמצעים הנדרשים להגנת המידע, הכל בהתאם לחוק"

מליאת הכנסת / צילום: יוסי זמיר

הושגו הסכמות: הכנסת תפוזר ביום רביעי, חוק הנאשם לא יעלה

טרם הושגו הסכמות על תאריך הבחירות ● שר האוצר ליברמן העריך כי עסקת החבילה במשק לא תצא לפועל ● ח"כ סמוטריץ': "סיכמנו בישיבת ראשי אופוזיציה לעשות הכל כדי לדחות את פיזור הכנסת לשבוע הבא ובימים האלה נהפוך כל אבן כדי למנוע את ההליכה המיותרת הזו לבחירות"

אילוסטרציה - בורסה ת''א / צילום: שלומי יוסף

הבורסה: חברות שרשומות למסחר מעסיקות בממוצע כפול ממספר העובדים בחברות פרטיות

לפי הבורסה, בניגוד למדינות אחרות, ממשלות ישראל לא שמו דגש על הקשר בין בורסה חזקה ודומיננטית לבין ההשפעה על צמיחת המשק ויצירת מקומות עבודה, ולא הובאו תוכניות ארוכות טווח לתמריצים שיעודדו השקעות דרך הבורסה

אייל אפל, הבעלים של ''אפל אדריכלים'' / צילום: שירעד ניסים

האדריכל שהחל את דרכו בתכנון הבית של משפחתו: "הבירוקרטיה מסואבת וקטנונית. אין לזה אח ורע בעולם"

אייל אפל, תושב הוד השרון, בן 55 ● נשוי פלוס 3 בנים ● הבעלים של "אפל אדריכלים" ● "לכל פרויקט יש את האתגרים שלו והמטרה שלנו כמשרד לשמור על חדוות יצירה" ● גלובס שם את הסיוע לעסקים קטנים ולעצמאים במרכז 

פרויקט פינוי בינוי ברמת גן / צילום: רמי חכם

המהפכה של פינוי בינוי: בקרוב תדעו כמה היזם שלכם מרוויח

המשנה ליועמ"שית הנחתה להפוך את תקן 21 - "בדיקה שמאית כלכלית לתוכנית פינוי־בינוי" לאחד ממסמכיה הרשמיים של כל תוכנית בעת הפקדתה, ושלל נתונים פיננסיים יהיו גלויים לציבור

מנכ''לית אינקרדיבילד, תמי מזאל-שחר / צילום: חיים ברגיג

אינקרדיבילד הישראלית הכפילה את השווי ומגייסת לפי 400 מיליון דולר

החברה העוסקת בהאצת תהליכי פיתוח תוכנה הודיעה על גיוס 35 מיליון דולר ● אינקרדיבילד, שקמה ב-2002, פעלה לאורך שנים רבות ללא השקעה חיצונית

תמיר פרדו, נעם ארז, ובועז גורודיסקי / צילום: יורם רשף

חברת הסייבר של יוצאי המוסד מבצעת רכישה מקומית ב-30 מיליון דולר

אקס אם סייבר רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי סייבר אובזרוור, שהוקם ב-2012 על ידי יוצאי יחידת המחשוב במשרד ראש הממשלה ● אקס אמ סייבר נרכשה אשתקד על ידי תאגיד הקמעונאות האירופאי שוורץ גרופ ב-700 מיליון דולר

טקס פרישת השופט ג'ורג' קרא, בית המשפט העליון / צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

חוות דעת של היועמ"שית עשויה להשפיע דרמטית על אסטרטגיית הפרסום באינטרנט

במסגרת תביעה ייצוגית קובעת בהרב־מיארה שאתרי תוכן אחראים לוודא כי קטינים אינם נחשפים לתוכן אסור ● העמדה רלוונטית הן לאתרים ישראליים והן לענקיות תוכן כמו פייסבוק ● מאחר שהורים וילדים משתמשים לעתים באותו מחשב, המשמעות היא הגבלת התאמת הפרסומות להיסטוריית הגלישה

ולדימיר פוטין / צילום: Shutterstock, Sasa Dzambic

לראשונה זה למעלה מ-100 שנה: רוסיה למעשה במצב של חדלות פרעון

רוסיה שבה והבהירה בימים האחרונים כי מדובר ב"פשיטת רגל מלאכותית" לכל היותר ● לפי הכללים הקיימים, לרוסיה הוענקה "תקופת חסד" של כ-30 יום לשלם את התשלומים על אגרות החוב שלה, והמועד פג בחצות שבין אתמול להיום

רפי אלמליח, ראש מינהל התכנון החדש / צילום: דוברות רמ״י

מנהל מינהל התכנון החדש יהיה מנוע מלטפל בתוכניות לעשרות אלפי יחידות דיור

מחשש לניגוד עניינים מנהל מינהל התכנון החדש, רפי אלמליח, יהיה מנוע מלטפל בתפקידו החדש ב-32 תוכניות לעשרות אלפי יחידות דיור, כך עולה ממכתבו לשרת הפנים איילת שקד בו הוא הסביר כי לנוכח תפקידו הקודם ברמ"י לא יוכל להיות מעורב בפרויקטים

היועמ''שית, עו''ד גלי בהרב-מיארה / צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

מבצעים צבאיים, הסכמי שכר ומינויי בכירים: היועמ"שים יקבעו את כללי המשחק

יאיר לפיד ייכנס בימים הקרובים ללשכת ראש הממשלה, אבל הגורמים החזקים בממשלה צפויים להיות דווקא היועצת המשפטית ושופטי בג"ץ ● בסביבתו של ראש הממשלה הנכנס בוחנים כעת את מגבלות הסמכות לקבל החלטות כלכליות בתקופת בחירות

אלון עמרם, יו''ר עמרם אברהם, ופרויקט של החברה בחדרה / צילום: עינת לברון

מהשבי בלבנון לפרויקטים של מחיר למשתכן: חברת הנדל"ן הוותיקה מגייסת חוב ומחירי הדירות נחשפים

עמרם אברהם, אחת מחברות הבנייה הגדולות, הרווחיות והלא מוכרות בישראל, סיימה את השנה החולפת עם רווח של יותר מ־120 מיליון שקל ● החברה, שמקימה דירות בעיקר בערי הפריפריה, מכרה ברבעון הראשון של השנה כ-100 דירות במחיר ממוצע של 2.1 מיליון שקל לדירה