50 הנשים המשפיעות
 

המשפיעות מספרות: מה המהלך המשפיע שלי השנה

6 מהנשים המשפיעות השיבו על השאלה ■ התשובות - לפניכם

31/08/2010, 19:30    
globes
עיתון גלובס עד הבית לחודש במתנה >>
קבלו ניוזלטרים והתראות SMS
קבלו ניוזלטרים
והתראות SMS
עקבו אחרינו בטוויטר
הצטרפו אלינו בפייסבוק
ארקיע
טסים- חופשה של פעם בחיים
 


שאלה - "איזה מהלך הכי משפיע עשית השנה?"

נאוה מקמל עתיר - "המהלך הכי משפיע שעשיתי השנה היה השקת הספר 'אות מאבשלום', שהתקיימה בראשית השנה בבית פיינברג העתיק בחדרה

"זו היתה ההשקה המפוארת והמרגשת ביותר שידעתי, ומי שניצחו עליה היו חבריי, אנשי הוצאת "ידיעות ספרים", ובראשם היחצנ"ית אילנה שקדי.

"בדיעבד, זה היה אחד הערבים המכוננים של השנה החולפת. בחלק האמנותי של הערב השמעתי הרצאה קצרה והוספתי לה קטע משחק אותו שיחקתי עם השחקנית שיפי אלוני. כיוון שאני גם מחזאית, הדבר היה אך טבעי לי.

"בערב ההשקה היה הבית העתיק בחדרה מלא מפה לפה ואנשים שעברו ברחוב הציצו בחלונות. למחרת צלצלו לבקש להזמין את המופע אותו ראו אמש בבית פיינברג... לקח לי זמן להבין על מה הם מדברים".

"חניתה דביר, מנהלת 'חני - העמותה לקידום תיאטרון מובחר' הרימה את הכפפה.
תוך פחות מחודש נכתבו אגפים נוספים להרצאה, נוספו קטעי משחק, וצורף המוסיקאי דורון מדלי למה שהפך למופע "אות מאבשלום - סופרת מוסיקאי ושחקנית יצאו למסע.

"מאז אנחנו לא מפסיקים להופיע בכל רחבי הארץ. השחקנית הנפלאה שיפי אלוני משחקת דמויות שיצאו מתוך הספר, המוסיקאי המוכשר דורון מדלי מלווה את המופע בשירה ונגינה בפסנתר, ואני... אני עומדת על הבמה שעה וחצי ולא מפסיקה לדבר...".

ענבל רובינשטיין - "המהלך הכי משפיע שעשיתי השנה היה ייסוד של דוברות עצמאית ונפרדת לסניגוריה הציבורית, דבר שהביא לחשיפת המסרים המוסדיים שלה בתקשורת, למיצובה בתודעת הציבור ולשיפור משמעותי בייצוג לקוחותיה בזירה התקשורתית".

חנה הרצמן - "המהלך הכי משפיע שעשיתי השנה היה פתיחת מחלף חולון מזרח בכביש 4 המאפשר מעבר לאזור התעשייה ולעיר חולון. מהלך נוסף שעשיתי, פתיחת מוזיאון העיצוב אשר ישנה את מעמד העיצוב במדינת ישראל".

אירית רוזנבלום - "המהלך הכי משפיע שעשיתי השנה היה מאבק שהובלנו להבאת דן גולדברג ותאומיו, אך הסיפור תפס תאוצה בגלל אטימות המערכת ולא בגלל המשמעות המשפטית שלו, הארגון מטפל באלפי מקרים דומים ואחרים בשנה, שאינם מקבלים תשומת לב תקשורתית כזו.

"ברמה המקצועית אני חושבת שתקדין עידן שניר ז"ל, המאפשר שימוש בזרע של חייל שנפטר כצוואתו הביולוגית, הוא הישג משפטי ואנושי חשוב ובעל משמעות ארוכת טווח".

גילה בן הר - "המהלך הכי משפיע שעשיתי השנה היה העלאת ספרי עיון ולימוד לרשת לטובת הציבור ומערכת החינוך - העלאת מיטב ספרי העיון בתחומי רוח וחברה, ארץ ישראל, החי והצומח במסגרת הספריה המקוונת של ישראל, שיתוף פעולה עם רב המו"לים בישראל. המטרה היא להביא את הספריה המקוונת של ישראל לכל בית בישראל. קרוב ל-1000 כותרים, המאפשרים חיפוש, איתור מידע, העלאת שכבות, הפיכת הספר לספר האישי שלי. במקביל, במטרה היא העלאת כל ספרי הלימוד לרשת לטובת מערכת החינוך, והפיכת הספר לעדכני יותר, תוך העלאת שכבות, קישורים ומדיה.

"הספר הופף לספר חי ומתעדכן והופך לספר הכיתתי והאישי, כל זאת במסגרת הקונספט של הילקוט הדיגיטלי. התלמיד יגיע לביה"ס עם המחשב הקטן בידו ללא ילקוט כבד ובידו בעולם כולו. העולם בידו של כל ילד וילד, נגיש, מענין, מאתגר...מותאם לגילו ולתחומי העניין. מהלכים אלה יוכלו להוביל לשינוי משמעותי בתפיסת הנגישות לתוכן מבוסס, מדעי, מעודכן ברשת ונגיש לכל אחד, ואולי יביאו גם למהפך במערכת החינוך".

תמי שינקמן - המהלך הכי משפיע שעשיתי השנה, כמנהלת הקמפיין התקשורתי של גלעד שליט, היה שהעליתי את נושא גלעד שליט למודעות ציבורית, שהתבטאה במסע רגלי שהחל במצפה הילה ועד לירושלים תוך דיון ציבורי נוקב הנוגעת לנושא המחיר. חובתנו כחברה היא הזדהות עם המשפחה ותמיכה בממשלה ליזום צעדים אופרטיביים להחזרתו של גלעד שליט לביתו".
 

גם את יכולה להשפיע על מראה עור הפנים שלך הכתבה הבאה: גם את יכולה להשפיע על מראה עור הפנים שלך
    
פירסומת
 
 
 
 

הוספת תגובה

 
כינוי:    
נושא:
תוכן: Hyperlink in a new window Hyperlink Right Left underline italic bold Bulleted List Ordered List Face1 Face2 Face3 Face4 Face5 Face6
פרסם גם ברשתות שלי
בהגיבי הנני מסכים לתוכן תנאי השימוש, המחייב שמירה על אתיקה, כבוד הדדי ותרבות הביטוי והדיון. תודה.

 
 
 
טוען תגובות...טוען
עוד במדריך
 
גולשי "גלובס" בחרו את אשת השנה שלהם: שלי יחימוביץ'
היכנסו לקרוא את הנימוקים המשכנעים ביותר שנבחרו ע"י "גלובס"

המשפיעות מספרות: מה המהלך המשפיע שלי השנה
6 מהנשים המשפיעות השיבו על השאלה ■ התשובות - לפניכם

גם את יכולה להשפיע על מראה עור הפנים שלך
חלק גדול מההצלחה הוא להרגיש טוב עם מי שאת ואיך שאת נראית: היופי והנעורים של העור

אשת השנה זהבית כהן: "אוכל לקנות את כלל ביטוח ופסגות"
אשת השנה בראיון חושפני: "צריך להפחית את המחיר של פסגות בגלל ההסתבכות" ■ ההזדמנות שלכם להיחשף לגיליון "50 המשפיעות"הפרויקט בתמונות

אביבה שליט:"לא מלמדים אמא איך להרגיש כשחוטפים את בנה"
אביבה שליט: "אני סופרת כל יום, כל דקה, ויודעת שלא ניכנס לשנה החמישית בשקט. לא ניתן לעוד קיץ להיות כזה" ■ לפרויקט 50 המשפיעות של "לידיי גלובס"