חדשות > אודות

מדיניות פרטיות

א. כללי

1. המטרה במדיניות זו היא להבהיר כיצד גלובס עשוי לשמור ולשתף עם אחרים את הפרטים האישיים של משתמשיו כשהם מבקרים באתרים המופעלים על-ידי גלובס או עושים שימוש בשירותים הניתנים על ידינו

2. גלובס מחויב לכבד ולהגן על פרטיות משתמשיו ולקוחותיו ויעשה שימוש בפרטים אלו בהתאם להוראות כל דין, לרבות תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) התשע"ז-2017, ובהתאם להסכמות והאישורים הניתנים על ידי משתמשיו.

3. שימוש באתר, בשירותים וביישומונים של "גלובס" מהווה את הסכמתך למדיניות זו. בכל שאלה או הערה בנושא מדיניות זו אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו בדוא"ל sherut@globes.co.il .

4. גלובס שומר לעצמו את הזכות לשנות ולעדכן מדיניות זו של הגנת הפרטיות בכל עת.

ב. מדוע אנחנו אוספים נתונים אישיים?

אנו אוספים נתונים אישיים כדי לשפר את השירותים הניתנים על ידינו, להציג תוכן רלוונטי יותר בכלל ותוכן מותאם אישית בפרט, ליצור קשר עם משתמשים, לשלוח מבצעי קידום מכירות ולהציג פרסום רלוונטי למשתמשים באתר "גלובס" ובאתרים אחרים.

ג. אילו פרטים אישים נאספים?

1. נתוני שימוש - על מנת שנוכל לשפר את חווית השימוש באתר אנו אוספים פרטים אודות השימוש של כלל הגולשים באתר. כך, אנו בודקים את סוג המכשיר והדפדפן שהגולשים עושים בו שימוש, מאיזה אתר אינטרנט הגיעו ל"גלובס", באיזה עמודים ביקרו, כמה זמן שהו באתר בממוצע וכמה פעמים הם חוזרים לבקר באתר בממוצע. נתוני אלו מתייחסים אינם מזהים את המשתמשים באופן אישי, למעט אם התחברו באופן מזוהה לאתר.

2. עמודים נצפים – כדי להציע למשתמשינו תוכן רלוונטי ומעניין, אנו שומרים עוגיות המכילות את העמודים בהם צפית בעת ביקורך באתר. למשל, באמצעות שמירת היסטוריית הכתבות נוכל לדעת להמליץ לך על כתבות בנושאים דומים, ולא להמליץ לך בשנית על כתבות שכבר קראת.

3. מידע הנמסר מרצון - כשאתה נרשם לשימוש בשירותים שלנו או יוצר אתנו קשר אנו אוספים פרטים אישיים הנמסרים על ידיך, הנדרשים על מנת שנוכל להציע את אותם שירותים. פרטים אלו כוללים את שמך המלא, את כתובת הדוא"ל שלך, את המניות בתיק האישי שאתה מנהל בגלובס. אנו עשויים לבקש ממך לספק לנו פרטים אישיים נוספים במהלך השימוש בשירותים שלנו.

4. פרטי הלקוח שלך – במידה והנך לקוח של גלובס, אנו נשמור את כלל הפרטים הנדרשים במסגרת העסקה. פרטים אלו כוללים כתובת אספקת השירות, פרטי יצירת קשר איתך, פרטי התשלום שלך וכדומה.

ד. עם מי אנחנו חולקים את המידע הזה?

1. ספקי שירות - המידע האישי שלך משותף עם ספקי שירות העובדים אתנו במידה הדרושה לתפעול האתר ולאספקת השירותים שהוא מציע, כמו למשל לצורך הפעלת פלטפורמת התגובות באתר או לשלוח בשמנו דיוורים ועדכונים על כתבות חדשות.

2. מפרסמים - אנו משתפים מידע אודות פעילות הגולשים באתר "גלובס" עם מפרסמים העובדים איתנו, לרבות פלטפורמות פרסום ברשת, ובלבד שהמידע כאמור לא יזהה את המשתמשים אישית. "גלובס" לא ימסור, יעביר או ימכור את פרטים מזהים אישית (שם, כתובת דוא"ל, כתובת וכדומה) אודות משתמשיו לצדדים שלישיים למטרות שיווק או פרסום.

ה. איזה שימוש אנחנו עשויים לעשות עם פרטיך?

1. לשלוח עדכוניםבהתאם לבקשותיך, אנחנו ניידע אותך בדבר כתבות חדשות המתפרסמות באתר בתחומי העניין שלך או בדבר שינויים במסחר בשוק ההון אותו ביקשת לקבל.

2. לשלוח דיוור פרסומי/שיווקי בכפוף להסכמתך בעת הצורך, אנו עשויים לשלוח לך דיוורי פרסום וקידום מכירות, כולל פרסומים שאנו שולחים בשם מפרסמים או צדדים שלישיים העובדים איתנו.

3. לשפר את האתר והיישומונים – באמצעות מידע סיכומי על התנהגות של משתמשים רבים אנו יכולים לאמוד כיצד יש לבצע שינויים במבנה האתר או היישומונים, בתוכן המופיע בהם וכדומה כדי ליצור חווית משתמש טובה, מעניינת ועשירה יותר.

4. להגיש תוכן רלוונטי - באמצעות מעקב אחר הקלקות, באפשרותנו לדעת מהם הנושאים אשר יוצרים את העניין הרב ביותר וכיצד גולשים הגיעו לתוכן שעניין אותם. כך נוכל להציע למשתמשים תוכן רלוונטי ומעניין יותר ברמה האישית, לא להציג להם בשנית כתבות שכבר נקראו.

5. להגיש פרסומות רלוונטיות – אנו נשתף מידע אודותיך עם מפרסמים ופלטפורמות פרסום על מנת להציג לך פרסומות רלוונטיות יותר באתר וביישומונים שלנו. כאמור, מידע זה אינו מזהה אותך אישית ואינו כולל פרטים אישיים שמסרת לנו.