האירועים הבאים

האירועים הקודמים

ועידת הדרום לעסקים

4.6.2024

כנס הפוטנציאל והתשואה של החברה הערבית בישראל

16.5.2024

ביטחון המזון בישראל

TECH IL

16.4.2024

כנס TECH IL - המנועים של האקוסיסטם הישראלי יעסוק במגמות המובילות של שנת 2024 והעשור הקרוב, עם דגשים מיוחדים על פינטק, שבבים, AI ותעשיות בטחוניות, בצל מלחמת 'חרבות ברזל'. במסגרת הכנס נחשוף את רשימת 'עשרת הסטרטאפים המבטיחים' של גלובס, זוכי התחרות המתקיימת זו השנה ה-18 ברציפות. 

40X40 - נבחרת המנהיגות הצעירה של ישראל

14.4.2024

זו השנה ה־18 ברציפות שגלובס מפרסם את רשימת הצעירים והצעירות המבטיחים, מתחת לגיל 40.
מערכת גלובס מאתרת מדי שנה את 40 הצעירים הבולטים בחזית העשייה הניהולית, העסקית, הכלכלית והחברתית.

לאורך השנים נבחרו להשתתף בפרויקט צעירים רבים שמימשו את ההבטחה והפכו לאנשי מפתח בציבוריות הישראלית.

החזית הניהולית

סדרת מפגשים להובלת דיון עסקי ניהולי כלכלי המציג התמודדות של חברות וארגונים בזמן מלחמה בדגש על ניהול ההון האנושי.
הסדרה מציגה כלים ניהולים והתמודדות של מנהלים בכירים מחברטת גדולות במשק. 

כנס התשתיות

20.3.2024

המחסור הבולט בתשתיות בישראל, הופך להזדמנות השקעה שתניע את גלגלי המשק והצמיחה, במיוחד על רקע התקופה הנוכחית.
כנס התשתיות - מניעים את גלגלי המשק, כינס את המומחים ומקבלי ההחלטות בענף, מתחומי המימון, התכנון, הביצוע והחדשנות, הן מהמגזר העסקי והן מצד הרגולציה, על מנת למפות את ההווה ואת העתיד, להסביר על ההזדמנויות והחסמים ולהציע פתרונות אפשריים.

חדשנות בצמיחה - כנס ONLINE בנושא חקלאות, חדשנות, אקלים ואימפקט

גלובס וקבוצת חיפה מובילים דיון עומק שעוסק באתגרי ענף החקלאות. המפגשים מציגים חדשנות ואימפקט בחקלאות ובתעשייה ישראלית, סקירת עתיד הטכנולוגיה והמקום של ההייטק הישראלי בשיפור עתיד הענף. 

צו 8 לבריאות הנפש - דיון מיוחד על האתגרים במערך בריאות הנפש בישראל

צו 8 לבריאות הנפש - סדרת מפגשים אשר עוסקים באתגרי מערך בריאות הנפש ומצב הענף.
המפגשים התקיימו על רקע פרסום דוח כלכלי של קואליציית ארגוני בריאות הנפש ובמטרה לרתום את כלל הגופים האמונים על בריאות הנפש בישראל ולעלות לסדר היום הציבורי והרגולטורי את האתגרים והפערים הקיימים בשטח ובחינת הצורך באימוץ תוכנית לאומית אסטרטגית בתחום. 

החזית הכלכלית המשכיות עסקית - כלכלה ועסקים בזמן מלחמה

סדרת מפגשים להובלת דיון עסקי כלכלי המציג התמודדות של עסקים בזמן מלחמה.
כלים פיננסים, טכנולוגים וניהולים להתמודדות עם מציאות עסקית חדשה. 

עסקים זה לזה - ניהול עסקים על רקע אי וודאות כלכלית

מפגש מומחים במערכת גלובס המעניק כלים פיננסיים וניהוליים בזמן משבר.

ועידת ישראל לעסקים 2023

19.12.2023

ועידת ישראל לעסקים של גלובס התקיימה בפעם ה-30 בסימן "ממלחמה לצמיחה" ואירחה את בכירי המשק והרגולציה בישראל והתכנסה לסדר יום עסקי כלכלי ביטחוני וחברתי, ששם במרכז את תקומת המשק והמדינה, ואת חזרתה של ישראל לפריחה וצמיחה.

כנס עידן החשמל הירוק

6.9.2023

גלובס, בשיתוף דוראל אנרגיה, מובילים דיון בהשתתפות מומחי הענף על ההיבטים השונים של עידן החשמל הירוק בישראל לרבות מימון, רגולציה, יזמות, חדשנות וקיימות, תוך ניתוח השוק המקומי והבינ״ל. 

החברה של המחר

גלובס ותנובה מובילים דיון עומק שעוסק בקידום חוסן קהילתי וגיוון תעסוקתי. תוך התמקדות בתעסוקה בפריפריה, תעסוקה מגוונת אחריות חברתית של חברות גדולות וקידום הכשרות כאמצעי ליצירת מוביליות חברתית. 

כנס המשכנתאות של ישראל

4.9.2023

כנס המשכנתאות של ישראל בהובלת גלובס ובנק לאומי עסק בשינויים המשמעותיים שחלו בשוק הדיור ובשוק המשכנתאות בחודשים האחרונים בעקבות עליית הריבית, שינויים רגולטוריים שערך בנק ישראל והתחממות הגזרה התחרותית.
הכנס עסק במגמות, מגזרים, ערים, טכנולוגיות, הצעות הערך החדשות ויעניק כלים מקצועיים לקבלת החלטות קדימה.
בכנס השתתפו מובילי התחום, רגולטורים, יזמים, יועצי משכנתאות, משקיעים ונציגים של השלטון המקומי.

מדור לדור: כנס המשכיות עסקית בחברות משפחתיות

20.7.2023

בישראל ובעולם משפחות רבות נמצאות בעיצומו של מהלך העברת נכסים ועסקים לדור השלישי ואף הרביעי למייסדים.

גלובס לצד LGA, פירמת הייעוץ הבינלאומית לעסקים משפחתיים, KPMG, מיתר עורכי דין והבורסה לניירות ערך, הובילו כנס מקצועי מיוחד בנושא ניהול המשכיות בעסקים והעברות בין-דוריות.
הכנס היה בהשתתפות יועצים ומרצים מובילים בתחום בעולם וכלל סדנה מעשית.
חלק מההרצאות הועברו באנגלית. 

MADHEAD

18.7.2023

כלי בינה מלאכותית (AI) הופכים במהירות לחלק בלתי-נפרד מהיומיום שלנו. זה הזמן להכיר את התחום, את הכלים המובילים ואת האפשרויות החדשות שנפתחות בפני מובילי תעשיית השיווק, הפרסום והדיגיטל.

השנה, שנת ה-20 למדד המותגים וה-40 לגלובס, התקיים אירוע MAD , אירוע השיווק השנתי של גלובס, בקונספט וניחוח אחרים.
אירוע MADHEAD כינס 100 בכירי ובכירות בתעשיית השיווק, הפרסום והדיגיטל בדרג סמנכ"לים בחברות ומנכ"לים של משרדי פרסום מובילים.
האירוע היה לימודי, וכלל בין היתר סדנא מקצועית ומעשית בנושא AI ובדגש על ChatGPT בהובלת מיקרוספט והדגמה של כלי AI בהובלת Google, שיציגו את המהפכה השיווקית שבדרך. 

ועידת ESG

5.7.2023

כנס ESG של גלובס ובנק דיסקונט התקיים ב- 5 ביולי ויתמקד ברובד הכלכלי-עסקי ובמגמות הלוקאליות והבינלאומית בעולם ה-ESG.

הכנס התקיים במרכז הכנסים של הרצוג פוקס נאמן ואירח מנהלים מהמגזר העסקי והממשלתי ומובילי מדיניות ESG בארגונים. 

ועידת ההשקעות 2023

14.6.2023

כנס ההשקעות של גלובס התקיים ב- 14 ביוני והתמקד באתגרים בניהול השקעות בתקופה של אינפלציה גואה ונוכח עליית הריבית בישראל ובעולם וכן בעתיד עולם ההשקעות לאור כניסת טכנולגיות AI מתקדמות.
הכנס אירח מובילי קהילת שוק ההון, משקיעים, מנהלי תיקי השקעות ובכירים נוספים בגופים פיננסיים, והתקיים בשיתוף נותני חסות, בהם קבוצת הפניקס ושטראוס.

ועידת האנרגיה 2023

30.5.2023

כנס האנרגיה של גלובס שייערך ב-30 במאי בתל אביב בשיתוף החברות אנרג'יאן והאליברטון יעמוד השנה בסימן קידומו של התחום כזירה חדשנית וכקטליזטור לפיתוח כלכלי ואזורי.
בכנס נבחן את סוגיית פיתוח מאגרי הגז על רקע תמורות אזוריות וביטחוניות, ואת השפעת התעשייה על האינטרסים הישראליים. הכנס יבחן את מנועי הצמיחה הנגזרים מפיתוחים חדשניים בתחום ואת ההזדמנויות הגלומות בשיתופי פעולה רב מגזריים.
נציג את הצורך בפתרונות שיסייעו להגדיל יעילות תפעולית ולהגביר השפעה סביבתית ואת ההתגייסות של חברות וגופי השקעה בחיפוש אחר פתרונות.
הכנס יהווה זירת מפגש לבכירי המגזר הציבורי והפרטי בתחום וכן ליזמים ומנהלים בחברות הזנק בתחום תשתיות האנרגיה.

כנס GEXECUTIVES - בכירי ובכירות המשק הישראלי

16.4.2023

הרמטכ"ל היוצא רב אלוף במיל' אביב כוכבי מגיע למפגש מיוחד וראשון מסוגו עם בכירי המשק בנושא אמון ומנהיגות.
כוכבי שסיים בינואר האחרון כהונה של ארבע שנים ידבר על אתגרי השעה של החברה הישראלית, יסכם את כהונתו, יתייחס לאתגרים הגיאופוליטיים של ישראל ויספר כיצד בונים עמוד שדרה ערכי מבוסס אמון בארגונים גדולים. חלק עיקרי במפגש יוקדש לשאלות ותשובות מהקהל.
את המפגש יפתחו יו"ר בנק ONE ZERO שוקי אורן, עו"ד מנחם טולצ'ינסקי שותף מייסד אגמון טולצ'ינסקי ומו"ל גלובס אלונה בר און. 

כנס "40 עד 40" אירוע המנהיגות הצעירה 2023

9.3.2023

זו השנה ה־17 ברציפות שגלובס מפרסם את רשימת הצעירות והצעירים המבטיחים, מתחת לגיל 40.
צעירים שמבקשים להנהיג ולהשפיע, לקחת חלק משמעותי במארג המורכב של מדינת ישראל.
מערכת גלובס מאתרת מידי שנה את אנשי הניהול, החברה, הרגולציה והכלכלה שחושבים ופועלים מחוץ לקופסה, את אלה ששמים עצמם בחזית ההתמודדות העסקית, החברתית, הסביבתית, החינוכית, התרבותית, המדעית והרפואית.
ב 9 במרץ 2023 יתקיים האירוע השנתי - אירוע המנהיגות הצעירה של ישראל.
האירוע יתקיים במרכז הכנסים של חברת צ'ק פוינט - רח הסוללים 9 תל אביב 

GEXECUTIVES - בכירי ובכירות המשק הישראלי

5.1.2023

שיחה פתוחה עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ' עם כניסתו לתפקיד על התוכניות והאתגרים של כלכלת ישראל .
השר סמוטריץ' יגיע למפגש עם ראשי המשק בו יציג את התפיסות הכלכליות בהן הוא דוגל, רפורמות שבכוונתו להוביל והאתגרים העומדים בפניו ביצירת תקציב מדינה חדש.

כנס הסטארט-אפים המבטיחים 2022

14.12.2022

זו השנה ה- 17 ברציפות שגלובס עורך את דירוג עשרת הסטארט-אפים המבטיחים, המסמנים את החידושים והטכנולוגיות שיובילו את ההייטק הישראלי. כשהכלכלה הגלובלית בסכנת מיתון, והתחרות על ההון הפיננסי וכוח האדם גדולה מתמיד, מתעצם האתגר בבחירת החברות שיפרצו את הדרך.
אמנם המספרים מצביעים על מגמת ירידה בהשקעות, אך במקביל נוצרות הזדמנויות עבור חברות צעירות, כאשר משקיעים מעדיפים לשים חלק משמעותי יותר מכספם על חברות בתחילת הדרך, מאשר להשקיע בחברות ותיקות ויקרות יותר.
מי יהיו החברות החדשות שיצטרפו למועדון חדי הקרן? אילו מגמות חדשות בולטות השנה? והאם ההאטה בתחום היא בעצם חזרה לרמות מקובלות ונורמליות של מימון, לעומת הבועה שהתקיימה בשנה הקודמת? 

אתגרי ההון האנושי בתעשיית ההייטק

14.11.2022

במציאות של אינפלציה מזנקת, שיבושי אספקה ואי יציבות גיאופוליטית, חשיבותו של ענף ההייטק הישראלי גדולה מתמיד. חוסר הוודאות בכלכלה העולמית נותן את אותותיו והצורך לשמר את ההצלחה הגלובלית של ההייטק הישראלי כערובה לצמיחת המשק כולו, חיוני מאי פעם. על מנת להתאים את עצמן לאקוסיסטם החדש, חברות רבות מבצעות תהליכי התייעלות ובדיקת אפקטיביות, הכוללים גם פיטורי עובדים ועצירת גיוסים. כל אלה גם יחד מחייבים מדיניות ממשלתית מקיפה וארוכת טווח, אשר תאפשר לקטר של המשק להמשיך לדהור. ניסיונות להגיב לשינויים בטווח הקצר - בין אם בתקופות שפל ובין אם בתקופות גאות - אינם מיטביים והמיקוד הממשלתי נדרש הן בתחום ההכשרות והן בתחום הגיוון. הגדלת כמות הבוגרים במקצועות ההייטק באוניברסיטאות, הכשרות חוץ אקדמיות ברמה גבוהה ושילובן של אוכלוסיות בתת ייצוג: תושבי הפריפריה, נשים, ערבים וחרדים, חיוניים עבור יציבותו של המשק הישראלי, צמצום הפערים החברתיים וחיזוק לכידותה של החברה הישראלית.
על כל אלה ועוד, כמו גם דיון בפתרונות אפשריים, במפגש מיוחד של גלובס, בשיתוף Start-Up Nation Central ומנהלים בכירים בתחום. 

ועידת ישראל לעסקים 2022

26.10.2022

חמישה ימים לפני הבחירות, זה בדיוק הזמן לדבר על כלכלה

ועידת ישראל לעסקים של גלובס המתקיימת מזה שלושה עשורים, היא האירוע הכלכלי הותיק, הבולט והחשוב ביותר במשק הישראלי. השנה תיערך הוועידה כחמישה ימים לפני הבחירות ותהווה את הזירה המרכזית לדיון בשאלה כיצד מייצרים צמיחה כלכלית בתנאים של חוסר ודאות. בחירות 2022 נערכות על רקע אקלים כלכלי סוער במיוחד: האינפלציה, עליות הריבית, המשבר בהייטק, העומס חסר התקדים בכבישים והכאוס הבלתי נגמר בשוק הדיור, ולצד כל אלה גם אתגרים כלכליים גלובליים וגיאופוליטיים. במסגרת הוועידה נבקש לרתום את המשתתפים ובהם בכירי הרגולטורים הכלכליים, הפוליטיקאים והצמרת העסקית של ישראל, לניסוח מסמך מדיניות מעמיק ובו המלצות ליישום ל-100 ימיה הראשונים של הממשלה החדשה. מסמך מדיניות זה יפורסם בגלובס ויוגש לשרים.
את הוועידה יקדים ערב גאלה למוזמנים בלבד.

50 הנשים המשפיעות של ישראל

24.7.2022

מפגש מיוחד של 50 הנשים המשפיעות בישראל, המהוות השראה עבור נשים אחרות ומובילות לשינוי חברתי במציאות הישראלית העכשווית 

ועידת MAD

19.7.2022

אנחנו חיים בתקופה בה העולמות מתחברים לכדי יקום שיווקי חדש ומאתגר.
מושגים כמו מטאוורס, קריפטו ו-NFT נשמעים מכל עבר, גם אם לא כולנו מבינים בדיוק מה הם אומרים.
אנשי השיווק צריכים למשוך קהל שבע וציני שראה כבר הכל.
איך מותגים יכולים לנוע, להתקדם ולהתפתח בעולם החדש, מה הצעדים הבאים ומה עוד יש לגלות...
השנה MAD תיקח אתכם למסע בעקבות היקום החדש והמרגש הזה בוועידת MADverse 

שוק-טוק אירועי שוק ההון

13.7.2022

כשהשווקים רועדים, כדאי לשמוע מהמקצוענים מה עושים עם הכסף.
גלובס מזמין אתכם.ן ל-"שוק-טוק" - סדרת מפגשים בלייב עם בכירי המשק שידברו על התנהלות כלכלית מיטבית בזמן משבר.

הסדרה כולה משודרת לקהל הרחב באתר גלובס ובעמוד הפייסבוק. 

ועידת פתרון משבר הדיור של ישראל

3.7.2022

האם הסחרור במחירי הדירות בישראל הוא גזירת גורל או שהפתרונות מונחים ממש מתחת לאף?
הסדרי חקיקה, מדיניות דיור ותכנון נכונים, שיווק קרקעות והרחבת אפשרויות המימון.
כל הפתרונות בוועידת משבר הדיור של גלובס והמכון לרפורמות מבניות. 

כלכלה בטלטלה: צמרת הקהילה העסקית נפגשת לדון בתחזיות לקראת מיתון גלובלי

22.6.2022

חוסר הוודאות בכלכלה העולמית נותן את אותותיו. המלחמה באוקראינה והסגרים בסין, אחרי שנתיים של מגיפה עולמית, מטלטלים את השווקים.
הבורסות צונחות, האינפלציה מטפסת והצמיחה בשוק ההייטק נבלמת.
מחירי האנרגיה והסחורות מזנקים, שרשרת האספקה העולמית מתעכבת ואזהרות מפני משבר מזון עולמי נשמעות משלל כיוונים.
הערכות הולכות וגוברות כי העולם צועד לקראת מצב של סטגפלציה ובמשק מתחילים להערך בהתאם.
גלובס, בשיתוף בנק הפועלים, מכנסים מפגש שידון בזעזוע שעובר על הכלכלה העולמית ובהשפעה הצפויה על המשק ועל האזרח הישראלי.

עושים שוק - אירועי שוק ההון

20.6.2022

ירידות חדות בוול סטריט, אינפלציה מטפסת, העלאת הריבית והתנודות בענף ההייטק, כל אלה מערערים את שוק ההון.
גלובס בשיתוף בנק דיסקונט, מציגים סדרת מפגשים דיגיטליים בשידור Live , שריכזו את מיטב המומחים וההמלצות לניהול ההון, בעידן של שווקים רועדים וחוסר יציבות מתמשך.

אתגרי ההון האנושי בתעשיית ההייטק

15.6.2022

לצד היעדים השאפתניים שהציבה הממשלה להגדלת שיעור התעסוקה בהייטק והמהלך המתוכנן לקליטת עובדים מחו"ל בענף, חברות רבות מקימות מערכי הכשרה משל עצמן כפתרון למצוקת כוח האדם. אולם, הכשרות כאלה הן פתרון חלקי בלבד, שכן הן רלוונטיות בעיקר לבעיית הג'וניורים ולא תמיד נותנות מענה למגוון הצרכים בתעשיית הטק. מה ניתן לעשות בטווח הקצר ומה נחוץ בטווח הרחוק? איך מטמיעים גיוון בארגון הומוגני וכיצד תורמים לחיזוק החוזה החברתי בישראל ומרחיבים את הממשקים בין המגזרים השונים? איך רותמים מעסיקים לחשוב מחוץ לקופסא? על כל אלה ועוד, כמו גם על השפעת התנודות בכלכלה העולמית על הענף, במפגש מיוחד של גלובס, בשיתוף Start Up Nation Central ומנהלים בכירים בתחום.

ועידת התיירות של ישראל

8.6.2022

בקיץ הקרוב, לראשונה מזה שנתיים, ישראל תהיה משוחררת מהגבלות, והביקושים בענף התיירות הולכים ומתגברים. שחקנים חדשים נכנסים לשוק ואתרי הנופש מתמלאים במהירות. ועידת התיירות השנתית של גלובס, בשיתוף עיריית עכו והחברה לפיתוח עכו העתיקה ונצרת, תערוך סקירה מקיפה של התחום בעידן פוסט קורונה. נבחן אילו תמריצים מציעה המדינה על מנת לשקם את התחום, מה ניתן לעשות כדי לפתח את הפריפריה, מה היעדים הריאליים בתחום התיירות הנכנסת ותיירות הפנים ואיך מייצרים התאמה למציאות החדשה.

ועידת רכב 2022

ועידת רכב 2022

31.3.2022

 על רקע שגשוג שוק הרכב הישראלי והתחזיות להתרחבות השימוש ברכבים חשמליים, כמו גם המהפכה בתחום התחבורה הציבורית, ועידת הרכב השנתית של גלובס תכנס את כל המומחים והמשפיעים בתחום, לדיון מקיף בשינויים הצפויים לנו. האם המחירים ימשיכו לעלות ואנחנו נמשיך לקנות? איך ישפיע המעבר המתעצם לשימוש ברכב חשמלי על המרחב הציבורי? איפה נטעין את הרכב ומה יהיה על תחנות הדלק המסורתיות? ומה יהיה עתיד החניונים כשהרכב האוטונומי ייכנס לתמונה? 

ועידת נדל''ן ותשתיות 2022

ועידת נדל"ן ותשתיות 2022

27.3.2022

 שוק הנדל"ן הישראלי שובר שיאים כבר תקופה ארוכה. ב-2021 היינו עדים לעליית מחירים תלולה במיוחד והציבור הישראלי מסתער על שוק הדיור באופן חסר תקדים. האם גם ב-2022 תימשך המגמה, או אולי תהיה זו שנת מפנה? ומה צפוי לנו בשנים שלאחריה? בעולם שמשתנה ללא הרף, גלובס מבקש לשים זרקור על חשיבותו של תכנון ארוך טווח ולייצר שיח שיניע תהליכים ויביא לשינוי. יחד עם השחקנים הראשיים בתחום, נבחן כיצד יגיב השוק לשינויים הצפויים בתחום הטכנולוגיה, התחבורה והתעסוקה, האורבניזציה והתכנון העירוני, ונדון בשאלות המכריעות שיקבעו את עתיד כולנו.

40 עד 40

40 עד 40 - נבחרת המנהיגות המבטיחה של גלובס 2022

מתוך כ-2,000 מועמדים ומועמדות מכל תחום, מגזר ואזור בארץ: הכירו את נבחרת המנהיגות המבטיחה של גלובס לשנת 2022

כבר 16 שנים מפרסם גלובס את רשימת 40 הצעירים המבטיחים. לאורך השנים נבחרו להשתתף בפרויקט צעירים רבים שהפכו למרכזיים בציבוריות הישראלית. עם בוגרי הפרויקט נמנים משה בר סימן טוב, רקפת רוסק עמינח, ינקי קוינט, קירה רדינסקי, רג'ואן גרייב, רן בליצר, אבי צבי, ליעד אגמון, הדיל עונאללה סעד, רותם ידלין, לילך אשר טופילסקי, כנרת בראשי, גיגי לוי, יעל אנדורן, מיכל עבאדי-בויאנג'ו, קובי הבר, אורנה הוזמן בכור, ריי ביטון, אבי ליכט, אבי ילאו, טל אוחנה, איציק קרומבי ועוד רבים אחרים. 

שיחה עם מיי מאסק

שיחה עם מיי מאסק

21.2.2022

מחברת הספר "A Woman Makes a Plan" ואימו של אילון מאסק

בגיל 73, היא מרצה ודיאטנית מבוקשת, דוגמנית שמככבת על שערי מגזינים וגם חיית רשת עם חצי מיליון עוקבים.

מיי מאסק, אימו של אילון מאסק, מייסד טסלה ו SpaceX- ונכון להיום גם האיש העשיר בעולם, בשיחה גלוית לב על הקשיים שחוותה כאם חד הורית לשלושה ילדים, על היסודות לגידול ילדים עצמאיים ושאפתניים ועל ההצלחה בגיל מבוגר.

ועידת ישראל 2021

ועידת ישראל לעסקים 2021

21.12.2021

ישראל בת 100

ועידת ישראל לעסקים , האירוע הכלכלי הוותיק והחשוב ביותר במשק הישראלי. מהווה זירת מפגש עבור בכירים מן הצמרת הכלכלית, החברתית, האקדמית והפוליטית, ושמה לה למטרה להעלות על סדר היום הציבורי נושאים בעלי חשיבות, הנוגעים לעתיד המדינה.
"ישראל בת מאה" - בעולם של מהפכות טכנולוגיות, מגיפות ושינויי אקלים קיצוניים, גוברת חשיבותו של תכנון ארוך טווח. איזה עתיד נכון לנו בעוד פחות משלושים שנה, והאם אנחנו נערכים כנדרש לכל הצפוי. בוועידה התארחו בכירים מהמגזר הציבורי, שרים ורגולטורים, ולצדם בכירי המגזר העסקי, הפיננסי והאקדמי, מהארץ ומחו"ל.

ועידת הייטק 2021

ועידת ההייטק השנתית 2021

23.11.2021

כמה רחוק תגיע תעשיית ההייטק הישראלית?

שנת 2021 הייתה השנה של ההייטק הישראלי. התפוצצות של הנפקות ואקזיטים, מעבר המוני מהמנהל הציבורי להייטק, לצד רפורמות מיסוי על העושר, תכניות עידוד השקעות ותכניות חינוכיות, יוצרים יחסים חדשים בין המדינה לבין הענף שהולך והופך לגדול ומוביל. ועידת ההייטק השנתית של גלובס התקיימה בעיר פתח תקווה, המושכת אליה מאות חברות הייטק ישראליות ובינלאומיות מהמובילות בעולם . לאירוע הוזמנו יזמים, משקיעים, מנהלי קרנות, סטארט-אפיסטים, יועצים, רואי חשבון, מנהלי חדשנות, רגולטורים ואישי ציבור. במקביל, האירוע שודר בלייב באתר גלובס ובפייסבוק.

MAD 2021

ועידת MAD

20.7.2021

חוגגים שיווק בעולם משוגע

ועידת MAD השנה עסקה בניסיון להבין איך מייצרים מהלכים שיווקיים בעולם בו השינויים קיצוניים, קצביים ומפתיעים: האם מהלכים שיווקיים שנעשו בתקופת הקורונה הם here to stay, אילו מותגים העזו לפעול באופן שונה בתקופת המגפה, ומה המפתחות להצלחת מותג בעידן כאוטי. גמישות היא הכוח של המותגים המנצחים; אלו היודעים להגיב ולהשתנות במהירות, מזהים שווקים חדשים, נערכים לקהלים חדשים, ויודעים לתת מענה. 

ועידת נדל''ן

ועידת נדל"ן ותשתיות 2021

3.5.2021

מתעוררים לוועידת הנדל"ן והתשתיות של ישראל

אחרי ארבע מערכות בחירות ומגפה אחת - איך נראה שוק הנדל"ן ?
מדיניות ותוכניות - בין משרדי הממשלה הפועלים בסביבה של אי יציבות, ליזמים והקבלנים בשטח. המחירים שממשיכים להאמיר ושיאי המשכנתאות שנשברים פעם אחר פעם .כמדי שנה, גם השנה, ועידת הנדל"ן של גלובס כינסה את כל המומחים, המשפיעים ומובילי תחום הנדל"ן בישראל, לדון בסוגיות שרלוונטיות הן לעוסקים בנדל"ן והן לקוראי גלובס. הוועידה התקיימה בפורמט היברידי עם 300 מוזמנים באולם "שבע" בתל-אביב, ובשידור חי באתר גלובס ובפייסבוק.

אירוע ג'יין פונדה

JANE FONDA - כנס הנשים המשפיעות של גלובס 2021

16.3.2021

על אקטיביזם, פמיניזם ומה שביניהם

פונדה, 83, שחקנית ואקטיביסטית חברתית למעלה מארבעים שנה. ממובילות המחאה נגד המלחמה בוייטנאם, דוברת התנועה הפמיניסטית וכיום מהדוברות הבולטות במאבק נגד שינויי האקלים. ב-2019 אף עברה להתגורר בוושינגטון כדי לקחת חלק פעיל בהפגנות. פונדה ממציאה את עצמה מחדש כבר עשורים כאשת עסקים מצליחה וגורו בריאות וגם כפעילה חברתית המובילה מאבקים חשובים. זכתה פעמיים בפרס האוסקר, ובטקס גלובוס הזהב 2021 קיבלה פרס מפעל חיים.

אירוע פתיחת שנה 2021 - סקוט גלאווי

19.1.2021

הכוחות והטרנדים שיעצבו את 2021

סקוט גאלווי, פרופ' לשיווק ומנהל עסקים באוניברסיטת ניו יורק. יזם סדרתי שהקים ומכר שורת חברות. בהרצאה פירט פרופ' גאלווי את תחזיותיו במגוון תחומים - מההשפעה של תביעות וחקירות ההגבלים של פייסבוק על עסקי הטכנולוגיה והמסחר בבורסות, דרך השיבושים והשינויים בתחום משאבי האנוש, ועד לשינויים בחינוך ובאופן שבו אנחנו מתייחסים ליצירתיות. פרופ' גאלווי פרש את האופן בו תחומים שונים הושפעו מהקורונה, מתהליכים שהואצו ועד הפתעות שצצו בדרך.

למה ועידות גלובס

* הנתונים מעודכנים לשנת 2021

48,300,000 דפים נצפים
15,000,000 כניסות בחודש
187,000 רשומים ומנויים באתר

אנחנו מגיעים לכלל מקבלי ההחלטות

בנקים

אקדמיה

עסקים

רגולטורים

מנכ"לים

מערכת אכיפת החוק

מערכת המשפט

בכירים בפרסום, תקשורת ושיווק

יצירת קשר

יפעת קורן - מנהלת פיתוח עסקי

טלפון: 052-5691355 דוא"ל: ifat-k@globes.co.il