הרב עובדיה משיב אש: אמנון יצחק מגדף, לא אפגוש אותו

מנהיגה הרוחני של ש"ס, שמתאושש מאירוע מוחי, הצטרף לקרב ההדדי בין תנועתו לבין מפלגת "כח להשפיע" ■ הוא קרא לקהל מאמיניו להצביע לתנועתו ואמר: "אין לכם דעות משונות"

הבחירות לכנסת מתקרבות - והמתח בין ש"ס לבין אמנון יצחק, העומד בראש מפלגת "כח להשפיע", הולך וגובר. הרב עובדיה יוסף, שמתאושש מאירוע מוחי קל שבו לקה לפני כמה ימים, סיפק אתמול (ד') חולייה נוספת בשרשרת המהלומות המילוליות ההדדיות בין הצדדים.

"הוא (אמנון יצחק) שופך כל חמתו על בני ביתי, מבזה אותם, מחרף ומגדף אותם - הם לא עשו כלום", אמר הרב. "לא שאני שונא אותו, אלא כל הטעם שהוא לא ישמע לי, 'והם לא יאמינו לי ולא ישמעו בקולי', הוא רוצה לעשות לעצמו חבילות חבילות, מה אני יכול לעשות".

הרב הוסיף: "תבורכו מפי עליון, תעזרנו לנו, שנוכל להתגבר על כל הגזירות, יוצא אחד - יוצא דופן, כמו אמנון יצחק, זה מחליש אותנו, במקום זה אנחנו נתגבר על האויבים שלנו, כאיש אחד חברים, נתגבר בשביל לעסוק בתורה, בשביל לחזק את התורה, זה מגמתנו, תעזרו לנו".

בסוף הדרשה שנשא, קרא הרב למאזינים להצביע ש"ס. "תעזרנו לנו שנוכל להיות כולנו כאיש אחד חברים, לעזור לתנועה שלנו שכל מגמתה בשביל התורה לעם ישראל, ואתם אהובים ברורים, קדושים, אין לכם דעות משונות", אמר.

צרו איתנו קשר *5988