"כמו קטע מסרט": אזעקות, טילים ויירוטים בחוף הים בת"א

בעת רחצה בחוף הים נשמעו אזעקות והנופשים צילמו את היירוטים ■ אחד הנופשים: "האירוע נראה כמו קטע מהסרט 'מלתעות'" - אנשים בורחים על נפשם מחשש לפגיעה, וחלקם נשארים לשבת ולתפוס קצת שמש"

חוף הצוק בתל אביב / צילום: תמר מצפי
חוף הצוק בתל אביב / צילום: תמר מצפי

התושבים ביישובי הדרום כבר התרגלו ב"צוק איתן" למרבה הצער לשגרת חיים של אזעקות, טילים, ריצה מהירה למרחבים מוגנים ברגע הישמע "צבע אדום". רבים מהם, כפי שדווח היום, כבר נערכים לפינוי לתקופת "התרעננות" בסיוע המדינה.

גם תושבי מרכז הארץ ות"א בפרט מותקפים מטילי החמאס, אך מן הסתם בתדירות נמוכה בהרבה ועם אחוזי פגיעה נמוכים למרבה המזל ובסיוע מערכת כיפת ברזל.

רגיעה בלחימה אין, אבל בסוף השבוע האחרון זה לא הפריע לאזרחים רבים לנצל את שישי-שבת לרחצה בחוף הים בת"א. בזמן הרחצה בים נשמעה אזעקה עקב ירי רקטות למרכז ותושבים שנכחו בחוף הים בת"א צילמו את האירוע שנראה סוריאליסטי.

רבים מהם נשארו לשכב על החול, ורבים אחרים ניסו לרוץ לאיזשהו מרחב מוגן שיכלו למצוא. אלה שלא בחרו להיענות להנחיות פיקוד העורף ולמצוא מרחב מוגן, אף צילמו את יירוטי הרקטות מעל שמי ת"א - והעלו לפייסבוק וליוטיוב.

בסרטון שהעלה הגולש תומר בן מאיר לפייסבוק, וגם שותף ב"סטטוסים מצייצים", הוא כתב כי האירוע נראה כמו קטע מהסרט "מלתעות", אנשים בורחים על נפשם מחשש לפגיעה, וחלקם נשארים לשבת ולתפוס קצת שמש.

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988