קשת מפצלת את ניהול התוכן: חיליק שריר מונה לסמנכ"ל התוכניות

שריר שימש עד היום כסמנכ"ל התוכן של חדשות 2, ויהיה אחראי מעתה לתקציב לוח השידורים ולתכנונו * רן תלם ישמש כסמנכ"ל התוכן של החברה

סמנכ"ל התוכן של חברת החדשות של ערוץ 2, חיליק שריר, מצטרף להנהלת קשת וימונה לסמנכ"ל התוכניות של הזכיינית, לצד רן תלם שישמש כסמנכ"ל התוכן של החברה.

כפי שפורסם בראשונה ב"גלובס", הוחלט לפצל את תפקידי ניהול התוכן בקשת, כאשר שריר יהיה אחראי על אסטרטגיית התוכן של שידורי קשת בערוץ 2, ואילו תלם ימשיך להוביל את תחום יצירת התוכן, תוך התמקדות בפיתוח תוכניות חדשות בתחומי הבידור והדרמה בישראל ובעולם.

בקשת אומרים, כי המבנה החדש יאפשר העמקה והרחבה של כל אחד מהתחומים, והוא מבוסס על מודל מוכר בעולם בגופי שידור שבו קיימת הפרדה בין רשת השידור וניהול התוכניות לבין פיתוח התכנים. "שינוי ומיקוד התפקיד יאפשרו את העמקת העבודה על הפיתוחים העתידיים בתחומים אלו והגברת קצב ייצורם של תכנים ישראלים מקוריים יחד עם בתי התוכן והיוצרים בארץ ובעולם, זאת לנוכח הכישרונות הישראלים וההזדמנויות הקיימות היום בשוק הישראלי והבינלאומי", אומרים בקשת.

בשבע השנים האחרונות כיהן שריר כסמנכ"ל התכן של חדשות 2, ובעבר שימש בתפקיד סגן עורך "מעריב". את דרכו בעולם התקשורת עשה בגלי צה"ל. הוא יהיה אמון על תקציב לוח השידורים ותכנונו, על רצועות השידור ויהיה אחראי על פיתוח אקטואליה ודוקומנטרי, קשרי הפקות וממשקים עם שאר מחלקות המטה. תלם יעבוד עם חברות ההפקה והיוצרים בישראל במטרה לחזק את תהליכי היצירה, הצמיחה וההתרחבות.

מנכ"ל קשת, אבי ניר, אמר כי "השינוי הזה בא בראש ובראשונה עם ההכרה, כי ההתמקדות שלנו בתכנים מקוריים דורשת השקעה רבה של זמן, תשומת לב ומשאבים. תלם יוכל עתה להתמקד בעבודה היצירתית הרבה עם המפיקים, היוצרים ואנשי התוכן של קשת. המטרה תמשיך להיות לחפש ולחדש". ביחס לשריר אמר ניר: "הגעתו לניהול תחום התוכניות תעניק לנו מבט חדש ומקורי על התוכניות שלנו. ניהול התוכניות של קשת בערוץ המסחרי הוא בליבת העשייה של החברה ולכן מדובר בתפקיד מאתגר מאין כמותו".

צרו איתנו קשר *5988