שי אגסי חושף מי עומד מאחורי ארגון V15

אגסי בפייסבוק: "OneVoice היא עמותה שעובדת יותר מעשור שנים לאחד את השפויים במזרח התיכון נגד הקיצונים. היא מובלת על ידי דניאל לובצקי - יהודי מדהים ממקסיקו שתורם מיליוני דולרים מכספו האישי באמונה שהוא יעזור לשלום לבוא למזרח התיכון"

דניאל לובצקי / מתוך פייסבוק
דניאל לובצקי / מתוך פייסבוק

איש העסקים שי אגסי, מייסד ומנכ"ל בטר פלייס לשעבר, חושף בפייסבוק שלו מי עומד מאחורי הארגון V15, שבימין טוענים כי הוא קורא להחליף את השלטון הקיים ומסייע לשמאל במימון.

אגסי כותב: "אז בימין החליטו שחייבים למצוא סיפור שידחוף הצידה את פרשת הבקבוקים הממוחזרים (של שרה נתניהו)... והחליטו למצוא מישהו לדחוף מתחת לאוטובוס בכל מחיר... והנה פתאום צצה לה "פרשת V15" - או בשמה האחר פרשת 'One Voice'.

"זה נשמע ממש אינטריגה - מישהו בארה"ב מממן קמפיין נגד ראש הממשלה בהתערבות בוטה נגד ריבונותה של ישראל. אז החלטתי לשבור שתיקה... OneVoice היא עמותה שעובדת יותר מעשור שנים לאחד את השפויים במזרח התיכון נגד הקיצונים. היא מובלת על ידי אדם שאני גאה לקרוא לו חבר שלי - דניאל לובצקי (Daniel Lubetzky) - יהודי מדהים ממקסיקו שתורם מיליוני דולרים מכספו האישי באמונה שהוא יעזור לשלום לבוא למזרח התיכון.

"אולי זה חושף את העובדה שהקיצונים הימנים שלנו מפחדים מהשלום שיפריד בינם ובין מנעמי השלטון שבו הם עושים כראות עינייהם... מתי איבדו נבחרי הציבור את שאריות הבושה עד כדי שהם מוכנים להקריב יהודי חם שרוצה שלום על מזבחם הפרטי??", כותב אגסי.

כזכור, היום פורסם כי חברי כנסת מהימין טוענים כי "המחנה הציוני" נעזרת בתרומות אמריקניות בניגוד לחוק הבחירות - זאת באמצעות ארגון ה-V15 - ובליכוד יכנסו היום מסיבת עיתונאים בנושא.

צרו איתנו קשר *5988