רומן אברמוביץ' שכר בית בנווה צדק ב-30 אלף ד' לחודש

הבית השכור כולל מרתף עם חדר כושר, סלון ו-4 חדרי שינה ■ עפ"י הערכות, הוא ישמש את הצוותים האחראים לבניית בית המגורים שיקים אברמוביץ' במקום מלון ורסנו

רומן אברמוביץ' ברוטשילד / צילום: אמיר מאירי
רומן אברמוביץ' ברוטשילד / צילום: אמיר מאירי

שנתיים לאחר שהפתיע המיליארדר היהודי את המשק הישראלי כשרכש את מלון ורסנו בשכונת נווה צדק בלמעלה מ-100 מיליון שקל, שכר רומן אברמוביץ' בית בשכונה בסך 30 אלף דולר לחודש.

את הבית, שממוקם ברחוב שמעון רוקח 8, שכר אברמוביץ' על-פי הערכות לטובת מגורי הצוותים שבבעלותו, אשר יהיו אחראיים על פרויקט הקמת בית המגורים שמתוכנן על-ידי אברמוביץ' במקום מלון ורסנו.

חודשים ספורים לאחר עסקת רכישת המלון לפני שנתיים, נסגר המלון, והבקשה למתן היתר בנייה לבית מגורים שהוגשה על-ידי אברמוביץ' לוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל-אביב, נמצאת בהליכי אישור.

הבית השכור, כולל מרתף ובו חדר כושר, סלון ו-4 חדרי שינה, בשטח כולל של 300 מ"ר, ונמצא במרחק הליכה מהמגרש עליו שכן מלון ורסנו.

אברמוביץ', שמתגורר עם משפחתו בלונדון ושמחזיק בקבוצת הכדורגל האנגלית צ'לסי, ובמספר נכסי נדל"ן בלונדון וארה"ב, התעניין מספר שנים ברכישת נכס בשכונת נווה צדק, ורכישת מלון ורסנו הייתה עסקת הנדל"ן הראשונה של המיליארדר היהודי בישראל. הוא משקיע בחברות טכנולוגיה ישראליות רבות כגון חברת הסטארט-אפ Via שפיתחה מערכת לתחבורה שיתופית עירונית, חברת Storedot שמפתחת טכנולוגיה להטענה מהירה של סמארטפונים, וחברת AcousticEye העוסקת בבדיקת צינורות באמצעות גלי קול.

אברמוביץ' השיג את הונו באמצעות רכישה מוזלת של מניות החברות התעשייתיות שהופרטו עם נפילת הקומוניזם ברוסיה. באפריל 2006 הוא היה מחזיק המניות העיקרי של ענקית הנפט "סיבנפט", והוא אף מחזיק במניות רבות של "רוסאל", החברה השנייה בגודלה לייצור אלומיניום. ב-2003 רכש את קבוצת הכדורגל האנגלית צ'לסי, ובזכות השקעתו הכספית הפך אותה לאחת מהקבוצות המובילות כיום בכדורגל העולמי.

צרו איתנו קשר *5988