המשרוקית
 

יונתן כיתאין
עורך המשרוקית

יונתן כיתאין - כתב גלובס / צילום: איל יצהר

לפני שהצטרף למערכת המשרוקית, מילא יונתן שורת תפקידי עריכה וכתיבה בגלובס במשך למעלה מעשור: סגן עורך מוסף שוק ההון, כתב התקשורת של העיתון, וסגן עורך מוסף G.

אוריה בר-מאיר
מנהל קשרי חוץ ותחקירן ראשי

אוריה בר מאיר / צילום: שיר ניומן

לפני שהצטרף למערכת המשרוקית, אוריה היה כותב ועורך בכלי תקשורת שונים ומנהל מדיה חברתית, והוא כותב את הבלוג "יס מיניסטר" על פוליטיקה בריטית. בעל תואר ראשון בהיסטוריה כללית ומדע המדינה ותואר שני בהיסטוריה כללית מאוניברסיטת תל-אביב.

טלאור שמש
תחקירנית וכותבת

טלאור שמש / צילום: טלאור שמש

בעלת תואר ראשון בכלכלה מהמרכז הבינתחומי הרצליה ותואר שני בכלכלה התנהגותית מהטכניון. לפני שהצטרפה למערכת המשרוקית, טלאור עבדה במחקר במכון אהרן למדיניות כלכלית. כמו כן התמחתה בחטיבת המאקרו של רשות התחרות.

סמדר כלאב
רכזת קשבות

סמדר כאלב, המשרוקית של גלובס / צילום: איל יצהר

לאחר שהתמחתה כסטודנטית במערכת המשרוקית במסגרת קורס פרקטיקום של המחלקה לתקשורת באוניברסיטת בן גוריון, סמדר הצטרפה למערכת כעובדת מן המניין. למדה לתואר ראשון לתקשורת וספרות אנגלית באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

אורי כהן
תחקירן וכותב

אורי כהן, המשרוקית של גלובס / צילום: איל יצהר

בוגר תואר ראשון בהיסטוריה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעבר עורך חדשות ב-n12 וכתב מדיני בסוכנות החדשות The Media Line.

עמירם ברקת
מנהל המשרוקית

עמירם ברקת / צילום: איל יצהר

לפני שהצטרף למשרוקית סיקר תחומים מרכזיים ב"גלובס" ככתב מערכת החדשות וכפרשן בכיר. עבד קודם לכן בעיתון "הארץ" ובמקומון הירושלמי "כל העיר". בעל תארי בוגר ומוסמך במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

**
על אף העיסוק בנבחרי ציבור ובנושאים פוליטיים שונים, המשרוקית אינה מזוהה, תומכת או מנסה לקדם ישות או עמדה פוליטית כזו או אחרת בפרסומיה או באופן פעולתה, ומתמקדת אך ורק בבחינה, ניתוח ובדיקה של עובדות ובקידום השקיפות והדיוק בשיח הציבורי. במהלך תקופת עבודתם, גם חברי הצוות של המשרוקית אינם עוסקים באופן פעיל בקידום של מפלגה, מועמד או תנועה פוליטית, ואינם מחזיקים בכל תפקיד ציבורי הנוגע בתחום שעשוי להימצא תחת נושאי הבדיקה של המשרוקית.

בשנת 2017, בנוסף לצוות הקבוע, החלו סטודנטים להתמחות במשרוקית כקשבים. בכל שנה מתחלפים הסטודנטים, אשר מגיעים ממספר אוניברסיטאות, והתמחותם היא חלק ממלגת לימודים ומהכנתם להשתלבות בשוק העבודה. 

צרו איתנו קשר *5988