רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה נוכחית

פתרונות השילוח שיכולים למנף את העסק

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

כיצד מתחילים בעולם המשלוחים
עסקים רבים רואים בעולם השילוח אך ורק כלי להעברת סחורה ממקום למקום, אך חוסר התמצאות מקצועית בעולם זה עלול להוביל לקבלת החלטות שגויות שיפגעו ברווחיות העסק ובהצלחתו. אם אחד המצבים הבאים מוכר לכם - משלוח שנותר מעוכב במכס ולא ניתן לשחרור בשל תכולה שהוגדרה לא נכון, עלויות מיסוי גבוהות ומיותרות עקב חוסר התמצאות בהסכמי אזור סחר חופשי והתנהלות בירוקרטית מול גורמים רבים במקביל, אתם לא לבד.

 

מדריך מקצועי לצעדים הראשונים בעולם המשלוחים
כדי להתאים את פתרונות השילוח הטובים ביותר לצרכי הלקוח, חשוב להבין מספר פרמטרים: באיזה סוג מוצרים החברה עוסקת? האם יש למוצרים תו תקן במדינה אליה הם מיועדים? מהי מטרת המשלוח- דוגמה, מכירה, תצוגה, תיקון? מהם היעדים ותדירות המשלוחים? כיצד ניתן לחלק נכון את המשקלים כדי לנתב אותם באופן יעיל? על מנת לענות נכון על השאלות הנכונות, חשוב לחפש גוף אשר יסייע לכם בצעדים הראשונים בעולם השילוח ויוכל להדריך אתכם בעזרת ידע מקצועי נחוץ.

פתרונות לוגיסטיים ככלי למינוף העסק
כאשר כל השירותים נמצאים תחת קורת גג אחת, ניתן בפשטות וביעילות לנהל את ההזמנות שלך, לשלוח בקשות, לקבל דוחות פעילות, חשבוניות ועוד. ריכוז כל הפעולות במקום אחד מסייע לעסק שלך לשקף בזמן אמת את כל התנועות, ההוצאות והרווחים ובעיקר - מתפנה לך זמן להתרכז בעיסוק שלך - בשיפור המוצר, במכירות ובלקוחות. לכן חשוב להבין כי עולם השילוח אינו רק שינוע סחורה בזמן הנכון ולמקום הנכון, אלא כלי מהותי שיכול לסייע לעסק שלך לצמוח ולהגשים יעדים חדשים.

להתייעצות עם מומחים לחצו כאן >>

המדריכים שלנו
UPS לוגו

חברת השילוח UPS מציעה את המגוון הרחב ביותר של אפשרויות לסנכרון תנועה של סחורות, מידע וכספים. עם 600 מטוסים ו-220 יעדים ברחבי הגלובוס, UPS נחשבת לחברת התעופה התשיעית בגודלה בעולם. החברה מטפלת ב-18.8 מיליון חבילות ביום אחד.

בישראל החלה UPS את פעילותה ב-1994 וכיום עם 900 עובדים מציעה החברה סל פתרונות מושלם ומעניקה ללקוחותיה כל פתרון לוגיסטי בהתאמה מדויקת לצרכיו:

■ משלוחי אקספרס בינלאומיים ופנים-ארציים. 
■ שילוח מטענים ומשטחים באוויר ובים. 
■ שירותים לוגיסטיים ו-TPL. 
■ עמילות מכס ומסוף לשחרור משלוחי יבוא. 
■ תערוכות ופרויקטים מיוחדים. 
■ משלוחי ציוד רפואי, תרופות, חקלאות ומשלוחים בקירור.

להתייעצות עם מומחים לחצו כאן >>