עמוד הביתעו"ד קרן זרקו זמיר

רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה נוכחית

גילוי מרצון על עבירות מס: מדוע כדאי לפתוח בהליך?

***הכתבה בשיתוף פוקסי מדיה

אי דיווח על הכנסות יכול להוביל לעונשים כבדים
"זוהי קריאה אחרונה לכל הטסים לציריך!" אם אתם בדרך לנסיעת עסקים חשובה, כנראה שתרוצו אל השער. ואם זוהי קריאה אחרונה לדווח לרשות המסים על הכנסות שהעלמתם? תישארו במקום? היקף החוב, חשש מעונש כבד ופגיעה במוניטין, יוצרים לחץ רב, והרבה אנשים, במצב שכזה, יעדיפו ללכת על טקטיקה של "אל תשאלו ואני לא אספר". חשוב שתשאלו את עצמכם, רגע לפני שרשות המיסים תגיע גם אליכם, האם זו באמת הגישה הנכונה?

 

הגשת בקשות לגילוי מרצון על עבירות מס רק עד סוף 2016
דיברנו על קריאה אחרונה! נוהל גילוי מרצון על עבירות מס צפוי להסתיים בדצמבר 2016. מדובר בדיווח על עבירות מס בישראל או בחו"ל, הנעשה ביוזמת מגיש הבקשה, ובתמורה לא ייפתח נגדו הליך פלילי על עבירות המס שביצע. הוראת שעה מיוחדת מאפשרת הליך מקוצר של גילוי מרצון והליך של הגשת הבקשה באנונימיות, אבל, כאמור, רק עד סוף יוני 2016. האנונימיות משמעותית מאחר והיא מאפשרת לכם לברר מה היקף החוב לרשות המסים ורק אז להחליט אם להזדהות ולשלם, או לחזור בכם מן הבקשה.

מתנהלים נכון מול רשות המיסים ומקבלים חסינות פלילית
חשוב למהר ולבחון מהו סוג הליך הגילוי מרצון המתאים לכם. להליך יש מספר יתרונות משמעותיים. הבקשה נשארת ביניכם לבין רשות המסים, ואם היא מתקבלת, תזכו לחסינות פלילית וגם תשמרו על המוניטין. התנהלות נכונה וחוקית מול רשות המסים תעניק לכם שקט נפשי ואת היכולת להמשיך ולהתנהל כרגיל... באופן חוקי כמובן.

להורדת המדריך להתמודדות עם רשויות המס בזמן חירום לחצו כאן >>

לאתר עו"ד זרקו-זמיר, לחצו כאן >>

המדריכים שלנו
קרן זרקו לוגו

קרן זרקו זמיר, עורכות דין בתחום המיסים בישראל ופועלת במרחב זה למעלה מעשור. למשרד עו"ד זרקו זמיר ניסיון עשיר בייעוץ וייצוג בעבירות מס הכנסה, מע"מ, הלבנת הון וצווארון לבן, ומיומנויות ייחודיות בליווי הליכי גילוי מרצון, קנס מנהלי וכופר. המשרד משלב ניסיון וידע מקצועיים בטיפול בסוגיות מורכבות, תוך מזעור סיכונים וזירוז תהליכים, יחד עם שירות מסור ואדיב, המספק ללקוח מעטפת ביטחון והכוונה החל משלבי מעצר וחקירה ועד לסיום כלל ההליכים. זרקו זמיר, בוגרת לימודים גבוהים במשפטים ובמנהל עסקים, יוצאת פרקליטות מיסוי וכלכלה במשרד המשפטים. כמו כן, היא חברה בוועדת איסור הלבנת הון ובוועדת מיסים, מע"מ ומכס של לשכת עורכי הדין, וכן מנהלת את פורום עבירות מס ומע"מ המספק מענה משפטי ראשוני באתר lawguide.

לאתר משרד עו"ד זרקו-זמיר, לחצו כאן >>