עמוד הביתקבוצת לוצאטו

רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה ראשונה

מהו הצעד שחייבים לעשות לפני שממשיכים בפיתוח טכנולוגי?

השקעה בפיתוח טכנולוגיה שלא ניתנת לרישום כפטנט אינה כדאית
יזמים אשר עובדים על טכנולוגיה חדשה ועומדים בפני החלטה על המשך ההשקעה של זמן וכסף חייבים לוודא שthbo עובדים לחינם. במידה ומישהו אחר כבר המציא טכנולוגיה זהה או דומה, כל ההשקעה עלולה לרדת לטמיון.

סקר פטנטים יאתר פרסומים העלולים למנוע מהממציא קבלת פטנט
סקר פטנטים נועד לאתר פרסומים אפשריים קודמים העלולים למנוע מהממציא לקבל פטנט על אמצאתו. על מנת לקבל פטנט על אמצאה החוק קובע שהיא חייבת להיות חדשה. אמצאה נחשבת חדשה אם לא התפרסמה בפומבי, בישראל או בחו"ל, לפני הגשת הבקשה לפטנט.
הסקר הנו שלב ראשוני ואפשר לערוך אותו באופן עצמי, בעזרת מאגרי מידע מקוונים הכוללים בקשות פטנט ופטנטים ממקורות שונים בעולם, כגון משרד הפטנטים האמריקאי, רשות הפטנטים האירופאית וכן רשויות פטנטים נוספות כמו הארגון הבין-לאומי לקניין רוחני. המאגרים החינמיים כגון אלה או Google Patents, הקיימים באינטרנט, הם מצומצמים, אבל עדיין יכולים לתת אינדיקציה מסוימת לגבי האמצאה. יש לקחת בחשבון ששום חיפוש לא יגלה את כל מה שיש, אך עורך פטנטים מנוסה יידע להעלות מאד את האמינות של התוצאות המתקבלות מהחיפוש, ולהשתמש בתוצאות החיפוש כדי לחדד את האמצאה וגבולותיה.

כדאי לבצע בדיקה ראשונית טרם כניסה לפרויקט פיתוח
עוד לפני הפנייה לעורך פטנטים כדאי לבצע בעצמנו בדיקה ראשונית ולהגיע לפגישה איתו רק אם הבדיקה העצמית לא פסלה את הרעיון על הסף.

לפרטים נוספים לחץ כאן

המדריכים שלנו
קבוצת לוצאטו לוגו

קבוצת לוצאטו

קבוצת לוצאטו, הקיימת 147 שנה, כוללת מספר חברות בתחומי הקניין הרוחני ובהם פירמת עורכי פטנטים, הנמנית על המשרדים המובילים בתחום עריכת הפטנטים בישראל, משרד עורכי דין וחברות נוספות העוסקות במינוף קניין רוחני ומיסחור פטנטים.

פירמת עורכי הפטנטים, לוצאטו את לוצאטו, הנמצאת בליבת הקבוצה, נהנית ממוניטין של משרד מקצועי האמון על מינוף הקניין הרוחני לטובת לקוחותיו, שירות פרטני וקשרי עבודה גלובליים. פירמת עורכי הדין מספקת שירותי ייעוץ משפטי וליטיגציה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, כשהיא משמשת בית חם לחברות סטארט-אפ, תאגידים, יזמים, חברות, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק.

ביכולת הקבוצה לספק מגוון רחב של שירותים מקצועיים באיכות גבוהה עבור חברות ותאגידים במגוון רחב של ענפים, כגון: אינטרנט, תקשורת ואפליקציות, כימיה, ביוטכנולוגיה, תרופות, מכשור רפואי, התעשיות הביטחוניות ותעשיות החשמל והאלקטרוניקה.

ד"ר כפיר לוצאטו, נשיא קבוצת לוצאטו, הוא דור רביעי לעורכי פטנטים ומבכירי עורכי הפטנטים בישראל. הפירמה נוסדה , כאמור, באיטליה על-ידי אבי-סבו ב-1869 והועתקה לישראל לפני כ-40 שנה.

לאתר החברה לחצו כאן