עמוד הביתבריקסטון

רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה ראשונה

התחליף לכספות הבנקים: היכן ניתן לשמור חפצי ערך?

מדוע כספות בבנקים הן לא המקום המאובטח ביותר

זוכרים את שוד הכספות בבנק גדול? במהלך סוף שבוע ב-2002, חבורת שודדים הצליחה להגיע לחדר האוצר של הבנק, לרוקן 455 כספות של לקוחות פרטיים ולצאת משם עם 25 מיליון דולר! איך זה קרה? השודדים השתלטו על מבנה צמוד לבנק ובמשך כמה שבועות חצבו בקירות עד שהגיעו לחדר החשמל בבנק, שלו קיר משותף עם הכספת. משם הדרך כבר היתה קלה. הקיר המשותף היה מבטון בעובי של 60 ס"מ ולאחר מאות קידוחים, הצליחו השודדים לשבור חור בגודל 60 על 80 ס"מ, להגיע לכספות ולהתחיל לקדוח אותן אחת אחרי השנייה. כאשר האזעקה הופעלה, השומרים ראו כי דלת הכספת נעולה והיו בטוחים כי מדובר בטעות והתעלמו ממנה.

נבנה במיוחד לסטנדרטים של 2017: מתחם פרטי לתאי כספות מאובטחים

בכל העולם, רבים עוברים לאחסן חפצי ערך במתחמים פרטיים לתאי כספות מאבוטחים. מדובר בחדר מנוטר מכל שש פאותיו בפלדה משוריינת כך שאינו נושק לקיר חיצוני. כך שגם אם מישהו יקדח בקיר הוא לא יגיע לשום מקום. במתחם ישנם שלושה מעגלי אבטחה: המעגל הפיזי (הקירות), המעגל האנושי שכולל מאבטחים מיומנים ו"צוות אדום" שמתמחה בסיכול פריצות וכמובן גם מעגל טכנולוגי שכולל תהליך דו-שלבי של זיהוי ממוחשב ומצלמות בכל פינה.

אז אם אתם באמת רוצים לשמור על חפצי הערך שלכם, כדאי שתפקידו אותם במקום שנבנה במיוחד עבורם.

המדריכים שלנו
לוגו בריקסטון

בריקסטון

חברת בריקסטון הינה חברה בליווי וייעוץ חברת כספות עולמית מבריטניה, המתמחה במתן שירותי אבטחה למוצרים ולמסמכים יקרי ערך. החברה הוקמה בליווי מלא של יועצי ביטחון מבריטניה, שלהם ניסיון רב שנים בתחום האבטחה, תפעול והקמת חדרי כספות בארץ ובעולם, ביטוח ומתן שירותים .

לרשות כל לקוח עומדת תיבת אכסון הנפתחת אך ורק ללקוח, ולו בלבד, ורק לאחר זיהויו הביומטרי באמצעות טביעת יד ופנים וכל לקוחות החברה נהנים מדיסקרטיות מוחלטת בנוגע לפעילותם במתחם בריקסטון .

חברת בריקסטון חרטה על דגלה שלושה עקרונות מנחים: אמינות, ביטחון ודיסקרטיות. על בסיס עקרונות אלו החברה הקימה את מתחם הכספות הראשון שלה במרכז תל אביב, בבית רובינשטיין. מתחם זה הינו מהמתקדמים בעולם והראשון במרכז תל אביב שכולל מגוון רחב של טכנולוגיות, למתן שירות יוצא דופן לקהל הלקוחות .

לאתר החברה