עמוד הביתזיו, שיפר ושות'

רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה ראשונה

מכירות באתרים בינלאומיים - איך לפעול מול הרשויות?

הכתבה בשיתוף זיו, שיפר ושות' 

מכירות באינטרנט - לעשות את זה נכון
תחום המכירות באינטרנט - איביי, אמזון וכדומה, מושך רבים שרוצים להקים עסק חדש; בעלי עסק קיים שמבקשים להתרחב; או אפילו כאלה המעוניינים לעסוק בו "מהצד". כיום, יכול כל אחד לפתוח חנות אינטרנטית ולמכור מוצרים בכל העולם מבלי לצאת מהבית ופשוט - להרוויח כסף. מכירות באינטרנט הינן עסק לכל דבר וחשוב לעשות זאת נכון. רבים עוסקים בתחום זה ללא דיווח לרשויות, או שעושים טעויות בניהול - מה חושף אותם אל מול רשות המיסים.

מכירת מוצרים או שירותים באתר בינלאומי הינה עסק לכל דבר
כל מי שפותח ומנהל עסק של מכירות מוצרים או שירותים באתרים בינלאומיים חייב לפתוח תיקים ברשויות: מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. חשוב לדעת מתי המכירה או השירותים הניתנים אונליין חייבים במע"מ, ומתי הם פטורים. כדאי להכיר את ההתנהלות כאשר אמורים להפיק אלפי חשבוניות, ולהכיר את ההקלות שניתן לקבל מהרשויות בעבודה עם פייפאל, למשל. חשוב להגדיר נכון את המעמד מול הביטוח הלאומי ובכך לחסוך תשלומים והוצאות מיותרות. חשוב להתנהל נכון מבחינת העמלות אשר משולמות בגין סליקה והמרות מטבע וההוצאות המוכרות לצרכי מס.

מסחר אינטרנטי מחויב בהגשת מיסים ותשלום מס כמו כל עסק
מסחר אינטרנטי הוא מסחר ועסק לכל דבר, גם כשהוא נעשה מהמחשב הפרטי ומהבית. העוסק בכך - חובתו להתנהל כעצמאי לכל דבר, להגיש דוחות, לשלם מיסים ולעמוד בכל דרישות החוק. לכן, חשוב לשים לב לכל הפרטים המיוחדים לענף זה כדי לשמור על הזכויות שלכם ולהימנע מעשיית טעויות.

למידע נוסף לחצו כאן

המדריכים שלנו
לוגו שיפר פוקסי מדיה

זיו, שיפר ושות' – רואי חשבון

משרד רואי החשבון זיו, שיפר ושות' מונה מעל 60 עובדים ויש לו 3 סניפים בישראל (ת"א , חיפה, טבריה) בנוסף ל"סניף" הנמצא אונליין ומשרת לקוחות מכל הארץ.

המשרד ממוקם במקום 38 ברשימת משרדי רואי החשבון בישראל על פי "דן אנד ברדסריט" והוא מציע קשת רחבה של שירותים המותאמים לכל עסק בהתאמה אישית.

מעבר לשירותי הנהלת חשבונות , ביקורת ותכנוני מס – מציע המשרד גם שירותי ניהול תזרים מזומנים, יעוץ במיסוי פרישה למי שעומד לפרוש ממקום עבודתו כשכיר , ייצוג מול רשויות המס במקרים מורכבים, גיוס אשראי לעסקים שירותי אינטרנט שונים ועוד....

השותפים המובילים במשרד הם רו"ח זיו כרסנטי אשר עבד מספר שנים ברשות המיסים ומכיר את הרשות על בוריה ורו"ח יורם שיפר – יזם אינטרנט מוכר

לאתר המשרד