רווח נקי בשיתוף פוקסי מדיה

פוקסי מדיה - עונה ראשונה

חימום תת רצפתי: כיצד הוא פועל בחלל הבית?

*** בשיתוף אורן ציוד חימום

מזגן הוא פתרון בעייתי לצורך חימום חללים
קרה לכם פעם שנכנסתם לחדר בחורף והרגשתם שחם לכם באזניים וקר ברגליים? מזגנים מייבשים את האוויר, מרעישים, ופיזור החום שלהם אינו אחיד, מאחר ופתחי המיזוג ממוקמים בחלקו העליון של החלל, ואוויר חם עולה למעלה.

חימום תת רצפתי - יעיל, אסתטי ונעים
אם אתם בונים או משפצים, לכו על חימום תת רצפתי! חימום תת רצפתי יכול להיות מופעל באמצעות מעגלי צנרת המונחים מתחת לריצוף ומים חמים מוזרמים דרכם. מקור החום יכול להיות תנור המופעל באמצעות סולר, נפט, גז, חשמל, או משאבת חום. החום מתפזר בצורה עדינה וטבעית מהרצפה כלפי מעלה ומחמם בצורה זו את כל החלל. זהו פתרון אסתטי, אין גופי חימום המפוזרים בחלל ומגבילים את עיצוב הפנים והכי חשוב - נעים מאד.

התייעצות עם מומחה חשובה לתכנון המערכת לחימום הבית
חימום תת רצפתי מאפשר בקרה ושליטה מלאה באמצעות טרמוסטטים וברזים חשמליים על מידת החום בחלקי הבית השונים. גם כשבחוץ סוער וקר, חימום תת רצפתי מאפשר להסתובב בבית יחפים. לפני קבלת החלטה החל משלבי התכנון הראשונים של הבנייה או השיפוץ מומלץ להרים טלפון ליועץ אנרגיה שאתם סומכים עליו. האפשרויות רבות ומגוונות ונדרש תכנון מקצועי והתאמה אישית לדרישות המזמין. ניתן לשלב את המערכת עם מערכות נוספות בבית כמו חימום מים לצריכה או חימום בריכת שחייה.

לפרטים נוספים לחץ כאן

המדריכים שלנו
לוגו אורן

אורן

אורן היא החברה המובילה בישראל כיום לאספקה והתקנה של מגוון מערכות לציוד חימום, פתרונות להסקה וחימום מים תוך התייעלות אנרגטית וחסכון באנרגיה. החברה מייצרת תנורים, דוודים חשמליים, דוודי שמש, קולטי שמש, מיכלים, דוודי קיטור ומחליפי חום.

החברה הוקמה בשנת 1937 ומעסיקה כ 150 עובדים בשני מפעלים: ברוממה ובהר חוצבים בירושלים וכיום מייצגת בישראל חברות בינלאומיות מובילות בתחום האנרגיה ובהן:

Bosch Junkers מגרמניה, De Dietrich מצרפת, חברת Ferroli מאיטליה ועוד חברות רבות ומוכרות.

החברה פיתחה בעבר מערכות יחודייות לחברות כגון: תנובה, התעשיה האוירית, מלונות דן, כנסת ישראל, משכן נשיאי ישראל וכמובן אלפי מערכות אנרגיה בבתים פרטיים.

לאתר החברה