11 שנה לרוני גלילי שאנס שתי נשים שפגש ב"דה-מרקר קפה"

ביהמ"ש המחוזי בת"א גזר 11 שנות מאסר על רוני גלילי, בעל המועדונים "הלופט" ו"נו לימיט" בת"א, שהורשע לפני חודשיים באונס ומעשים מגונים בשתי נשים שפגש ב-"דה-מרקר קפה".

גלילי טען כי בינו לבין המתלוננת י' החלה בעקבות ההיכרות באתר "מערכת יחסים יצרית, חושפנית ובעלת גוון פרוע". לפי כתב האישום, גלילי הזמין את י' למועדון שבבעלותו כשהיה ריק מאדם ונעול, ותקף אותה מינית. גלילי טען כי כל המעשים נעשו בהסכמה. לדבריו, גם עם המתלוננת א' קבע פגישה במועדון לשם קיום יחסי מין בהסכמה. התביעה הסכימה כי בינו לבין י' שררה מערכת יחסים רומנטית, שבה קיימו יחסי מין שלוש פעמים, אך זו הסתיימה, ומעשה האונס התבצע לאחר מכן, למרות התנגדותה הנחרצת. השופטות קבעו כי עדותו לא אמינה והרשיעו אותו במעשי אונס בשתי המתלוננות.

השופטים שרה דותן, יהודית שיצר ושאול שוחט קבעו כי "עסקינן בעבריין מין רצידיביסט, שמאסרים וענישה קודמת לא גרמו לו לחדול ממעשיו. גיליון ההרשעות שלו כולל תשע הרשעות קודמות, חלקן בעבירות מין. הנאשם בוחר את קורבנותיו, ולאחר שמטפח אמון בוחר בדרכי עורמה כדי להביאן למשרדו. אחר כך הוא מבצע בהן את זממו, למרות סירובן, תוך נעילתן והפחדתן וללא אמצעי מניעה, וגורם להן לפגיעה נפשית עמוקה".

נוסף על מאסר בפועל הוטלו על גלילי שלוש שנות מאסר על תנאי, וכן פיצוי בסך 25 אלף שקל לכל אחת מהקורבנות.

צרו איתנו קשר *5988