רדיו ללא הפסקה מעוניין לקנות את תחנת הרדיו 88FM

המלצות ועדת דינור לרפורמה ברשות השידור כוללות המלצה לסגור את 88FM * רדיו ללא הפסקה: נמשיך להפעיל את 88FM במתכונת הנוכחית

עידו מור, מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, פנה במכתב לרשות השידור בהצעה לקנות את תחנת הרדיו 88FM העומדת בפני סגירה, על מנת להפעילה תוך שימור מתכונתה הנוכחית.

בשבועות הקרובים אמורה ועדת הכספים של הכנסת לדון בהמלצות ועדת דינור לרפורמה ברשות השידור, הכוללות בין השאר המלצה לסגור את תחנת הרדיו 88FM.

במכתבו למ"מ מנכ"ל רשות השידור, יאיר אלוני, כותב מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, עידו מור, כי הוא מוכן להיכנס למו"מ מיידי על מנת לרכוש את התחנה ולהמשיך להפעילה במתכונתה הנוכחית לטובת ציבור המאזינים.

עוד הוסיף מור, כי רדיו ללא הפסקה הוא דוגמה לתחנת רדיו פרטית המתנהלת ביעילות רבה, ומשיגה נתוני האזנה גבוהים יותר מתחנות ממלכתיות הנהנות מתקציבי עתק המופנים למנגנוני מנופחים ומיותרים.

מור ציין, כי בכוונת התחנה להשביח את התכנים המשודרים בתחנה ולשמור על אפיון התחנה כתחנת מוסיקה איכותית. "אין ספק כי בעזרת מיקוד התכנים המשודרים בתחנה ושיווק נכון ניתן להפוך את התחנה לסיפור הצלחה בתוך זמן קצר", אמר מור.

תחנת רדיו ללא הפסקה 103FM משדרת מאזור גוש דן. בין השדרנים בתחנה נמנים דידי הררי, נתן זהבי, ניסים משעל, מרב מיכאלי, ורדה רזיאל-ז'קונט, יוסי סיאס ועוד. התחנה נמצאת בבעלות קו אופ הריבוע הכחול בבעלות דודי ויסמן, נובוסטי תקשורת בבעלות אלי עזור, רשת קלאב הוטל ובבעלות פרטית של מנכ"ל בזק לשעבר אמנון דיק.

צרו איתנו קשר *5988