מוריסונס, קמעונאית המזון הרביעית בגודלה בבריטניה, תתקין את פתרונות התוכנה של ריטליקס

למוריסונס 378 סופרמרקטים ו-285 תחנות הדלק ; הערכות בשוק הן כי עסקאות עם רשתות מהגדולות בעולם נעות בין 4 ל-7 מיליון דולר

חברת ריטליקס , המפתחת ומשווקת פתרונות תוכנה לקמעונאים ברחבי העולם, הודיעה היום (ד') כי מוריסונס, קמעונאית המזון הרביעית בגודלה בבריטניה, תתקין את פתרונות התוכנה של ריטליקס ב-378 הסופרמרקטים ו-285 תחנות הדלק שהיא מפעילה.

הערכות בשוק הן כי "עסקאות עם רשתות מהגדולות בעולם (tier-1) נעות בין 4 ל-7 מיליון דולר. הרשתות הגדולות ממשיכות אחר כך לקנות שירותים מקצועיים במשך שנים, כך שבשורה תחתונה זה מביא כמה מיליוני דולרים בשנה למשך מספר שנים".

מוריסונס הכריזה ב-2007 על תוכנית השקעה רב-שנתית בטכנולוגיה, הכוללת החלפה של מערכות התוכנה המיושנות של הרשת. כיום, מוריסונס משתמשת בארבע מערכות תוכנה שונות לארבעת התחומים התפעוליים השונים בחנויות - קו הקופות, מסעדות המזון המהיר בתוך החנויות, דלפקי השירות לניקוי יבש ותחנות התדלוק שמחוץ לחנויות. מוריסונס בחרה במערכת אחת משולבת של יישומי תוכנה של ריטליקס לקו הקופות, לקופות בשירות עצמי, למסעדות המזון המהיר ולתחנות הדלק.

"מוריסונס זקוקה למערכות קמעונאיות ברמה עולמית כדי להשיג את היעדים העסקיים שלנו של צמיחה רווחית כיום ובעתיד", אמר גארי באר, מנהל מערכות המידע במוריסונס. "מצאנו שריטליקס מתאימה מאוד לצרכים שלנו, עם מערכת תוכנה אחת לחנות שתיתן מענה לכל הפונקציונליות הדרושה על מנת לשרת את לקוחותינו ואת העובדים שלנו באמצעות פתרון יעיל, גמיש וניתן להרחבה, שעונה על הצרכים העסקיים הנוכחיים והעתידיים שלנו".

"אנו שמחים מאוד על השותפות החדשה עם מוריסונס, שהיא תוספת מכובדת מאוד לרשימה הגדולה והמתארכת של קמעונאי מזון מובילים בעולם שמשתמשים בתוכנה של ריטליקס כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר וכדי לאפשר צמיחה והתרחבות", אמר בארי שקד, מנכ"ל ריטליקס.

צרו איתנו קשר *5988