הנהלת yes מצטרפת לגל המקצצים: המנכ"ל רון אילון מקצץ 10% משכרו

הסמנכ"לים יפחיתו 6% משכרם - וזאת לתקופה מוגבלת ; בחוזר שנשלח לכל עובדי החברה מדגיש אילון כי מצבה של החברה איתן, וכי אין בשלב הזה כוונה לקצץ בשכר העובדים או לפטר עובדים נוספים

הנהלת חברת yes מצטרפת לגל המקצצים: בחוזר שנשלח לכל עובדי החברה, מציין המנכ"ל רון אילון כי הוא מפחית משכרו 10% וכי הסמנכ"לים יפחיתו 6% משכרם - וזאת לתקופה מוגבלת.

בכך מצטרפת yes לטרנד המקובל בשוק של קיצוצי שכר יזומים על-ידי מנהלים והנהלות, בטרם יפנו לטפל במצבת העובדים ובתנאי השכר שלהם.

אילון מדגיש במכתבו כי מצבה של החברה איתן, ולמעשה אין בשלב הזה כל כוונה לגעת בשכר העובדים או לפטר עובדים נוספים.

אילון כותב לעובדים כי "השנה החולפת היתה שנה טובה מבחינה כלכלית. כ-6,000 לקוחות בחרו להצטרף לשורותינו ברבעון האחרון, והתוצאות העסקיות - כפי שדווחו ברבעון האחרון - היו התוצאות הטובות ביותר מאז הקמת החברה".

"אנו, כמוכם, ערים למצב הכלכלי הקשה בעולם כולו, למשבר העולמי המעמיק והולך, ולהשפעותיו על המשק הישראלי", כתב אילון. "לאור המצב הכלכלי הלא קל הצפוי לנו השנה, החלטנו להכין עצמנו לימים המאומצים העומדים בפתח, על מנת להתמודד טוב יותר עם האתגרים הצפויים לנו.

"ראשית, אנו נבקש מכם להירתם לקידום הצלחתה של החברה. בפנינו אתגרים לא פשוטים, וכל אחת ואחד מכם חיוני במסע להצלחה.

"שנית, החלטנו שלא יהיו השנה העלאות שכר לעובדים. החלטנו שיותר חשוב לשמור על ההון האנושי של החברה, ובנוסף החלטנו כי הנהלת החברה תקצץ בשכרה: שכרו של מנכ"ל החברה יקוצץ ב-10%, ושכר חברי הנהלה יקוצץ ב-6% כל אחד.

"עוד יש לציין כי החלטנו שלא לפגוע בהפקות המקור שלנו לשנת 2009, ולהמשיך ולהשקיע בשירות ללקוח".

רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא הסיפורים הגדולים של השבוע?
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
צרו איתנו קשר *5988